BK Mladá Boleslav – AZ Havířov

2:5

konec (0:1, 1:3, 1:1)

09.12.2017, 13:00 • ŠKOENERGO Aréna • Skupina B • Michal Konvalina

Je dobojováno, hosté ve třetí části odolali zlepšené domácí hře a v závěru při boleslavské hře bez brankáře rozhodl o konečném výsledku Lukáš Adámek. (15:13:38)
Střely ve třetí třetině MBL 16:9 HAV
Střely celkem MBL 30:35 HAV

59:31

Havířov právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto, po domácí ztrátě se dopředu vydal LUKÁŠ ADÁMEK a svůj únik proměnil střelou do prázdné branky. Asistence: Gabriel Szturc, Maxim Mastič.

58:57

58:50

Krinwald opustil branku, domácí jdou do šesti.

58:41

58:21

Haas se na modré opřel do puku, Pawlas ramenem vyráží.

57:34

Přenosilovu ránu nedokázal Haas doklepnout za záda Pawlase.

56:57

Poměr sil na ledě se otočí, za podražení jde pykat Filip Dabrowski a na trestnou s ním putuje i Topolanský, jenž je vyloučen za zdržování hry.

56:41

Vyloučení v týmu Mladá Boleslav, na dvě minuty za sekání jde na trestnou Tomáš Rajgl.

56:21

Rajglova nepříjemná rána po ledě byla sražen jen kousek vedle havířovské branky.

55:59

Ďurač si nepočínal úplně špatně, chtěl nájezd zakončit střelou nad lapačku, Pawlas si ale výborně povyjel a puk vytáhl nad břevno.

55:59

Ďurač jel na branku a zezadu jej tísnili dva obránci, domácí útočník ale v závěru úniku padl přes Pawlase. Je nařízeno trestné střílení!

55:08

Zakázané uvolnění Havířovských, hra se vrací před Pawlasovu bránu.

54:26

Rajgl udržel útočné pásmo a okamžitě nahodil na Pawlase, ten má připravenou lapačku.

54:15

Se Závorovou střelou si nadvakrát poradil pohotový Pawlas.

53:40

Ďuračovu střelu z levého křídla vyrazil Pawlas.

53:33

52:54

Puk teď úplně mimo zorné pole Krinwalda vypadl v brankovišti, pohotový Kredl jej ale stihl odpálit. Pak už hru zklidnil zákrok domácího brankáře.

52:19

Dabrowski pálil od modré po ledě, jeho rána ale skončila hned na bruslích prvního clonícího obránce.

51:50

Rajgl se na brankovišti dostal do roztržky se Szturcem, už se ale hraje dál.

51:33

Druhá přesilovka v utkání pro Havířov, za krosček je na dvě minuty vyloučen Lukáš Kapal.

51:24

Kapal zatáhl puk na pravém mantinelu a vystřelil, sražený pokus proskákal kolem branky do rohu.

50:53

Přenosila obral o puk Bochnak, vzápětí byl ale odzbrojen a zastaven.

50:06

V posledních minutách jsou aktivnější domácí, kteří ale stále nemohou překonat dobře chytajícího Pawlase.

49:49

Haas poslal puk dozadu Táborskému, jeho rána od modré ale do branky neprošla.

49:20

Vojkůvka se hnal za pukem, před brankovou čárou by jej však nedostihl a píská se zakázané uvolnění Havířova.
Dnešní utkání sleduje 50 diváků.

48:17

Dlask si dobře zatáhl puk doleva a přes dva beky vypálil, Pawlas si nepřipsal zrovna nejjistější zákrok.

48:00

Táborský udržel na zádech dotírajícího Adámka.

47:12

Oba týmy hrají v plném počtu.

46:58

Dabrowski zablokoval puk před brankou Pawlase a nedovolil tak ohrožení svého gólmana.

46:46

Zakázané uvolnění, puk končí u Krinwaldovy brány a vhazovat se bude před Pawlasem.

46:31

Domácí přechod do útoku je zastaven, píská se ofsajd.

45:12

Oba týmy jdou do čtyř, domácí Tomáš Dlask je vyloučen za držení protihráče a hostující Antonín Zmarzlák pyká za nedovolené bránění.

45:12

Na ledě začínají vřít emoce z obou stran, znovu se bude vylučovat.

44:44

Po nahození od modré kryje kotouč pozorný Pawlas.

44:30

Plíšek byl zastaven v rohu ledové plochy, domácí nicméně pokračují v ofenzivě.

44:12

Horváth se zapomněl za modrou čárou a je z toho ofsajd Havířova.

43:50

Další zákrok pro Krinwalda, který si v úvodu třetí třetiny rozhodně nemůže stěžovat na nedostatek práce.

43:32

Pro signalizované postavení mimo hru musí domácí hráči vyklidit třetinu Havířova, hosté tak mají čas na rozehrávku.

42:27

Oddechový čas pro hosty.

42:27

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Domácí tým znovu snižuje, do zápasu jej vrací trefa DOMINIKA ĎURAČE. Asistence: Jan Závora.

41:35

Nepřehledná situace před havířovskou brankou končí přerušením hry, Pawlas schoval puk pod výstrojí.

41:03

Po jistém zákroku Romana Krinwalda se vhazuje před brankou Boleslavi.

40:46

Adámek vybojoval puk za brankou domácího mužstva, jeho spoluhráči ale střídají a tentokrát tedy Havířov nemůže zaútočit.

40:01

Druhá třetina už byla i díky dvěma úspěšným přesilovkám brankově bohatší. Domácí kapitán Závora sice odpověděl na trefu Mastiče, pak ale hosté dvakrát vyzráli na domácího gólmana Krinwalda a po 40 minutách vedou 4:1.
Střely ve druhé třetině MBL 5:14 HAV
Další třetina začne přibližně v 14:34.

40:00

39:27

Adámek obral o puk Rajgla a hosté se ještě snaží zaútočit.

39:00

Běží poslední minuta druhé třetiny.

38:30

Horváth spadl ve vlastním brankovišti, po chvilce se ale sám postavil a odebral se na střídačku. Vypadá to, že by měl být v pořádku.

37:45

Byčkov byl v obležení dvou obránců zastaven.

36:59

Adámek vyslal ostrou ránu, Krinwald ale zaujal dobré postavení a puk lapil.

36:37

Opět se domácí zbavili puku jen za cenu zakázaného uvolnění.

36:08

Bílek nahazoval na teč někomu ze spoluhráčů, puk ale proletěl až na mantinel za Krinwaldovou brankou.

35:17

Adámek padl do Rajglovy rány a Havířov může vyrazit vpřed.

34:44

Přenosilovo nahození od modré uletělo až do rohu kluziště.

34:31

Dlask nahodil puk na Pawlase, který jej pro jistotu podržel na hrudi.

33:32

Bílkovu ránu od modré rukou obětavě zastavil bek Táborský.

32:55

Opět jde puk přes všechny čáry, po odpískání zakázaného uvolnění se vhazuje před Krinwaldem.

32:07

Sluka s Plíškem dobře zabojovali za Pawlasovou brankou, z následného tlaku ale jejich tým kýžený gól nevstřelil.

31:38

Mastičovu střelu švihem kryje v lapačce Krinwald.

31:04

Znovu se bude vhazovat v obranném pásmu Mladé Boleslavi.

30:57

Zakázané uvolnění Boleslavských.

30:28

Domácí tým se vrhá kupředu, je z toho další pohotový zákrok Pawlase.

30:20

Oddechový čas pro domácí.

30:20

Krásný gól GABRIELA SZTURCE. Ten si vzal puk na pravém křídle, protáhl se před branku, roztáhl si Krinwalda a zakončil do odkryté části brány. Asistence: Lukáš Topolanský, Lukáš Adámek.

29:47

Na modré napřáhl Horváth, ani on bránu Boleslavi netrefil.

28:55

Vojkůvka přijal puk na levém mantinelu a pálil, kotouč prosvištěl kolem zadní tyče a skončil na zadním hrazení.

27:56

Haas byl na číhané za obranou Havířova, puk se k němu ale nedostal.

27:00

Po táhlém nahození od modré čáry Pawlas radši podržel puk v rukavici.

25:38

I Havířovští početní výhodu bleskově využili. Kotouč po střele od modré proskočil Krinwaldovi a končí za brankovou čáru. Autorem branky je WIKTOR BOCHNAK. Asistence: Filip Dabrowski, Lukáš Adámek.

25:27

Přesilovou hru si vyzkouší i hosté, Tomáš Rajgl jde na dvě minuty pykat, taktéž za podražení.

25:04

Hezká kombinace, domácí využili přesilovku a snižují. Přenosil nahrál zprava skrz brankoviště na zadní tyč JANU ZÁVOROVI, který bez problémů zametl kotouč do prázdné brány. Asistence: Adam Přenosil, Oskar Haas.

24:49

Pawlas má puk pod kontrolou a bude se vhazovat před jeho brankou.

24:37

Vyloučen hráč týmu AZ RESIDOMO Havířov Martin Pavlačka na dvě minuty za podražení.

24:14

Hašlar prohodil puk po mantinelu vpřed, ale domácí z toho nic nevytěžili a zase se musí bránit.

23:26

Byčkov pálil zpoza kruhu, branka mu však byla malá.

23:10

Kapal nedokázal vyvézt puk po pravém mantinelu a do útoku se zase ženou hosté.

22:14

Hosté navyšují své vedení, po skrumáži na brankovišti se kotouč odrazil k MAXIMU MASTIČOVI a ten jej pohorotvě dorazil do branky. Asistence: Martin Pavlačka.

21:43

Sluka zachytil nahrávku přes středový kruh a odstavil od puku Pavlačku.

20:38

Domácímu týmu nevyšla rozehrávka přes střed a musí to tak zkoušet znovu, až od své brány.

20:01

Po úvodních dvaceti minutách svítí na tabuli skóre 0:1, hned v páté minutě překonal Krinwalda Horváth. Od té doby jsme už branku neviděli, byť si oba týmy vytvořily pár dalších dobrých šancí.
Střely v první třetině MBL 9:12 HAV
Další třetina začne přibližně v 13:48.

20:00

19:41

Důrazný souboj Závory s Puzoněm zastavil akci Boleslavi.

19:07

Rajglova pohotová rána z voleje z levého kruhu končí bezpečně v rukavici Pawlase.

19:00

Běží poslední minuta první třetiny.

18:00

Haas byl na konci povedené kombinace Bruslařů a dostal se až před Pawlase, kterého si zkusil rozpohybovat a potom zakončoval, gólman Havířova puk vyrazil nad branku.

17:24

Adámek se dravě vrhl do útočného pásma, za brankou Boleslavi byl ale odzbrojen.

16:22

Agilní Horváth si najel zprava před branku, vyhnul se dvěma obráncům a donutil Krinwalda k dalšímu zákroku.

15:24

Přechod domácího týmu do středního pásma byl dost kostrbatý, nakonec se ale zadařilo u puku už jsou obránci Havířova, kteří hrají ve své obranné třetině.

14:03

Povedená Táborského střela zůstala Pawlasovi skryta a brankář Havířova se jen ohlédl, když puk proletěl kolem jeho branky.

13:41

Domácí teď zavřeli soupeře v jeho pásmu a Bílek nakonec musel vyhodit přes všechny čáry.

12:56

Plíškovu nepříjemnou střelu do horní části branky zkrotil Pawlas ramenem.

12:23

Krédlovi ve středním pásmu ujel puk a do protiútoku mohou vyrazit hostující hráči.

11:41

Adámek si najel z pravého mantinelu až před branku a hledal mezírku ve výstroji Krinwalda, neuspěl však a mířil jen do těla domácího gólmana.

11:18

Závora přejel přes modrou moc rychle a je mu odpískán ofsajd.

10:24

Hašlar byl zastaven na levém křídle, domácí ale dál drží puk a hledají cestu vpřed.

10:00

Haas protečoval puk do útočné třetiny, tam ale není nikdo z jeho spoluhráčů.

09:27

Kapal se otáčel před brankovištěm hostí, jeho rána ale klouže jen mimo branku.

08:48

Maxim Mastič vystřelil z levého kruhu a pěkně prověřil Krinwalda, ten však nakonec puk našel ve výstroji.

08:06

Byčkov vystřelil z mezikruží, proti jeho ráně ale Krinwald švihl lapačkou a puk schoval.

07:48

Příliš rychlý přechod útočné modré končí ofsajdem Havířovských.

07:37

Zakázané uvolnění hostů, vhazuje se po levé ruce Pawlase.

07:13

Závora zachytil puk na modré čáře a okamžitě ho poslal na branku, tu však minul.

06:39

Další nebezpečí před brankou Boleslavi, Horváth posunul puk před brankoviště a Zapletal se tlačil do koncovky, Krinwald ale dobře pokryl prostor a kotouč odrazil.

05:58

Na druhé straně si jistý zákrok připsal i domácí brankář Roman Krinwald.

05:40

Sluka přenesl hru doleva na rozjetého Kredla, který poslal pozdrav Pawlasovi. Havířovský gólman puk v klidu kryje.

04:29

Hosté se ujímají vedení. Po hraniční situaci na modré čáře se do zakončení dostal KEVIN HORVÁTH a překonal Krinwalda. Asistence: Marek Vojkůvka

04:13

Hašlar se protáhl po mantinelu vpřed, ale o puk vzápětí přišel. Na druhé straně se individuálně neprosadil Vojkůvka.

03:34

Ofsajd, vhazuje se u útočné modré čáry z pohledu Boleslavi.

03:06

Rajgl svou střelou od modré trefil jen clonícího Adámka a hosté se mohou posunout dopředu.

02:31

Němeček nahodil ze středního pásma, jeho oblouček končí až na mantinelu za brankou Pawlase.

01:40

Hosté se udrželi v útočném pásmu, museli však vystřídat a k puku se tak dostali hráči Boleslavi.

01:03

Zakázané uvolnění domácích vrací puk před branku Krinwalda.

00:53

Táborský posunul kotouč po mantinelu vpřed a Dlask jej přepustil Haasovi, který byl ale odstaven obráncem Havířova.

00:01

BK Mladá Boleslav: Krinwald (Kmec) – Němeček, Přenosil, Táborský, Rajgl, Pokorný – Závora (C), Sluka, Plíšek, Kredl, Hašlar, Dlask, Kapal, Ďurač, Haas, Šíma

AZ RESIDOMO Havířov: Pawlas (Nowak) – Topolanský, Bílek, Puzoň, Frančiak, Dabrowski, Zmarzlák – Pavlačka, Backa, Mastič (C), Bochnak, Adámek, Vojkůvka, Zapletal, Urbančík, Szturc, Byčkov, Horváth

Rozhodčí: Folk – Kurtin, Beneš.
AZ RESIDOMO Havířov

Havířovští dorostenci jsou v tabulce ještě za Boleslaví, tedy na poslední příčce. Na kontě mají 36 bodů. Poslední utkání odehráli na ledě Přerova a prohráli 3:6. Dnes se tedy přestaví v dalším těžkém venkovním duelu.

Lídrem týmového bodování je se 30 body Lukáš Adámek.
BK Mladá Boleslav

Mladší dorostenci Bruslařského klubu jsou v šestičlenné tabulce svojí skupiny na pátém místě se ziskem 38 bodů v 19 zápasech. V minulém kole hráli ve Vítkovicích, kde padli 3:1. Dnes to tedy jistě budou chtít odčinit, do utkání s Havířovem vstupují v roli mírného favorita.

Nejproduktivnějším Bruslařem je s 26 kanadskými body útočník Jakub Zajíček.
Hezké sobotní odpoledne, vítejte u přenosu z utkání ELIOD extraligy mladšího dorostu. V rámci 2. části skupiny B se spolu utkají domácí Mladá Boleslav a hosté z Havířova.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

2:5

Branky a nahrávky: 26. Závora (Přenosil, Haas), 43. Ďurač (Závora) – 5. Horváth (Vojkůvka), 23. Mastič (Pavlačka), 26. Bochnak (Dabrowski, Adámek), 31. Szturc (Topolanský, Adámek), 60. Adámek (Szturc, Mastič)

AZ Havířov: Pawlas (Nowak) – Topolanský, Bílek, Puzoň, Frančiak, Dabrowski, Zmarzlák – Pavlačka, Backa, Mastič (C), Bochnak, Adámek, Vojkůvka, Zapletal, Urbančík, Szturc, Byčkov, Horváth

Rozhodčí: Folk – Kurtin, Beneš