DHL Extraliga juniorů

HC Dukla Jihlava – BK Mladá Boleslav

5:4

po prodl. (2:2, 1:0, 1:2 - 1:0)

09.12.2017, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 24. kolo • Info o změnách stavu (Tomáš Lysý (@tomaslysy86))

Tipsport: 2.3 4.1 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (14:19:10)

63:13

Dukla právě vstřelila branku!
Rozhodnuto jest. Starší dorostenec TOMÁŠ VALA nasměřoval svůj tým po přihrávce Lukáše Mareše k zisku extra bodu navíc a Jihlava tak po pěti porážkách znovu vítězí. Asistence: Lukáš Mareš.

60:01

Prodloužení začne zhruba v 14:05.

60:00

56:12

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Druhou branku v dnešním utkání dává také OSCAR FLYNN a svojí dvanáctou trefou v sezoně přibližuje zápas spíše do prodloužení. Bez asistence.

51:03

Jihlavští přestáli oslabení bez úhony a hrají v plném počtu.

49:03

Dvě hodně krušné minuty pro domácí, kteří chtějí po pěti zápasech konečně vyhrát. David Donda jde ven na dvě minuty za faul kolenem.

Na vyloučení: 2-2.

44:59

Dvě a čtvrt minuty stačilo Dukle k tomu, aby se znovu ujala vedení. ALEŠ HEINRICH je nyní u třetí branky svého týmu, když po asistenci a gólu přidává svůj druhý dnešní zásah do černého. Asistence: David Váňa, Tomáš Mejzlík.

42:43

Jihlavští mohou nevyužité přesilovky litovat, jelikož vzápětí vyrovnává PETR MARŠOUN. V Jihlavě se tak opět začíná od nuly. Asistence: Oscar Flynn.

40:34

Také tato přesilovka domácích byla rozdělena přesilovkou a Dukla jí nevyužila.

40:01

Další třetina začne přibližně v 13:35.

40:00

38:34

Domácí budou moct navýšit své vedení. Podruhé v utkání jde na trestnou lavici hostující útočník Jakub Šípek.

Na vyloučení: 1-2.

20:41

Nevyužitá přesilová hra ale nemusí Duklu vůbec mrzet. Po přihrávce Čermáka střílí ALEŠ HEINRICH svojí čtrnáctou branku v sezoně a upevňuje si post nejlepšího jihlavského snajpra. Asistence: David Čermák.

20:14

Jihlava konec dělené přesilovky nevyužila a hraje v plném počtu.

20:01

5:4

Branky a nahrávky: 6. Čermák, 7. Čermák (Heinrich), 21. Heinrich (Čermák), 45. Heinrich (Váňa, Mejzlík), 64. Vala (Mareš) – 3. Mlčoch (Grim), 6. Kalaš (Křížek, Jirásek), 43. Maršoun (Flynn), 57. Flynn

HC Dukla Jihlava: Juda (Šťastný) – Mareš, Rašín, Srnský, Váňa, Trávník, Vála – Najman, Heinrich, Donda, Mejzlík, Hrbatý, Vala, Slabý, Čermák, Norris

BK Mladá Boleslav: Špirek (Mašek) – LInhart, Uřidil, Jirásek, Horský, Nepokoj, Mlčoch – Foerster, Šípek, Dvořák, Tóth, Kalaš, Grim, Krejčík, Flynn, Křížek, Jindra, Pawliczek, Maršoun

Rozhodčí: Maršálek – Kettner, Vašíček

02:19 MBL 0:1 Mlčoch (Grim)
05:10 JIH 1:1 Čermák
05:17 MBL 1:2 Kalaš (Křížek, Jirásek)
06:39 JIH 2:2 Čermák (Heinrich)
11:48 JIH 2 Váňa, napadení