3:2

konec (1:1, 1:1, 1:0)

09.12.2017, 15:00 • Nagorny Arena • LB

Tipsport: 2.58 3.9 2.38 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Duel mezi Novgorodem a Jokeritem je za námi. Ačkoliv už to vypadalo, že základní hrací doba vítěze neurčí, nakonec se diváci prodloužení nedočkali. Hostující tým dostal v 57. minutě trest za příliš mnoho hráčů na ledě a Torpedu se tak naskytla příležitost potřetí strhnout vedení na svou stranu. Přesilovka se domácím dařila znamenitě, vytvořili si tlak a nedovolili Jokeritu vyhodit. Nakonec to byl obránce Michajl Grigorev, kdo se v početní výhodě dokázal střelecky prosadit a upravit konečný výsledek na 3:2.

Střely na branku ve 3. třetině: 7:4
Střely na branku celkem: 17:15 (17:27:29)

Oddechový čas pro hosty.

59:53

Domácí posílají kotouč přes celé kluziště, toto vyhození však minulo odkrytou klec.

59:08

Jokerit to zkusí v šesti bez brankáře.

58:05

58:05 Michajl GRIGOREV - 3:2

58:05

Torpedo právě vstřelilo branku!

Přesilovkový tlak nakonec končí gólem. Autorem branky je MICHAJL GRIGOREV, který tvrdou ránou překonal Zapolskiho a přiblížil tak svůj tým vátězství v dnešním utkání. Asistence: Geoffrey Kinrade.

57:40

Domácí teď zamkli Jokerit v jejich obranné třetině.

56:11

Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (2 min. – příliš mnoho hráčů).

55:51

Hosté oslabení zvládli a stále tedy platí nerozhodný stav.

54:47

Jevgenij Mozer vypálil a Zapolski měl teď plné ruce práce. Nakonec však pokryl i následnou dorážku.

53:20

Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Masi Marjamäki – 2 min., sekání).

52:53

Na druhé straně zkusil Palola pozornost domácího brankáře, ten byl na jeho ránu připraven.

52:05

Garbutt přihrával rozjetému Duginovi, který měl poměrně dost prostoru na zakončení, kotouč ale nedokázal správně usměrnit.

50:23

Mozer poslal zpětnou přihrávku na Zacharčuka, hostující gólman Zacharčukovu střelu vyrazil.

48:40

Domácí se dostali do přečíslení a byla z toho celkem zajímavá šance. Kotouč nakonec ukryl ve své moci Ryan Zapolski.

46:30

Na druhé straně to zkoušel Stoljarov, byl však obrán o kotouč již při přechodu do útočné třetiny.

45:34

Anttilova střela končí mimo, hosté ještě drží pásmo.

3:2

Branky a nahrávky: 2. Stoljarov (Kinrade), 27. Mozer (Kinrade), 59. Grigorev (Kinrade) – 9. N Jensen (Pihlström, H. Ikonen), 40. Joensuu (N Jensen, Gilroy)

Torpedo Nižnij Novgorod: S. Galimov (Lisutin) – Želdakov, Grigorev, Barancev, Kinrade, Kundrátek, Sergijenko, Šulenin, Gračov – Daugavinš, Garbutt, Dugin – Galuzin (A), Stoljarov (C), Paršin – Mozer, Urakov, I. Zacharčuk – Žukov, S. Kosticyn, M. Lazarev.

Jokerit Helsinky: Zapolski (Rämö) – Lepistö (A), Rissanen, Kivistö, Gilroy, J. Jensen, O. Lauridsen – N Jensen, Regin (C), H. Ikonen – Tolvanen, Norman, Joensuu – Jormakka, Wirtanen, Palola – Mäki, Marjamäki, Anttila – Pihlström.

01:35 NNO 1:0 Stoljarov (Kinrade)
08:43 JOK 1:1 N Jensen (Pihlström, H. Ikonen)
13:42 NNO 2 Kinrade, hákování
16:44 JOK 2 Kivistö, hákování
23:58 JOK 2 Rissanen, hákování
26:04 NNO 2:1 Mozer (Kinrade)