3:5
konec (0:3, 1:2, 2:0)
09.12.2017, 12:00 • Skupina A • Adam Pavlíček
HC Motor České Budějovice – HC Sparta Praha
3:5
konec (0:3, 1:2, 2:0)
Branky a nahrávky: 24. Ryba (Kašpar, Dvořák), 49. 8 (15), 59. Michal (Hrakholski) – 13. Gurijevski (Adamec, Truhlář), 17. Vitouch (Theimer), 20. Adamec (Adam), 28. Adamec (Truhlář), 29. Hamara (Kubánek)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Motor České Budějovice:
Korytar (41. Lidák) – Jasečko, Pojar, Dvořák, Pavlát, Hail, Svach, Remta – Hrakholski, Michal, Dub, Anderle, Ryba, Kašpar, Nevšímal, Brouček, Březina, Schwartz, Lukeš, Pouzar
Náhradníci:
Trenér:
HC Sparta Praha:
Sluka (Cichoň) – Truhlář, Hamara, Procházka, Ducháč, Gurijevski, Adam, Šesták – Kubánek, Adamec, Krupička, David, Potůček, Hamršmíd, Výkruta, Vitouch, Tomek, Theimer, Höll
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Sýkora – Rubáš, Tvrdík
Diváci:
1. třetina | ||||
03:03 | SPA | 2 | Gurijevski, vražení na hrazení | |
11:53 | CEM | 2 | Schwartz, držení protihráče | |
12:31 | SPA | 0:1 | Gurijevski (Adamec, Truhlář) | |
16:25 | SPA | 0:2 | Vitouch (Theimer) | |
16:44 | SPA | 2 | Krupička, nedovolené bránění | |
19:14 | SPA | 0:3 | Adamec (Adam) | |
19:23 | SPA | 2 | Ducháč, nedovolené bránění | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
23:43 | CEM | 1:3 | Ryba (Kašpar, Dvořák) | |
27:25 | SPA | 1:4 | Adamec (Truhlář) | |
28:41 | SPA | 1:5 | Hamara (Kubánek) | |
31:26 | SPA | 2 | Ducháč, podražení | |
34:49 | SPA | 2 | David, nedovolené bránění | |
39:08 | CEM | 2 | Lukeš, sekání | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:01 | ||||
43:28 | SPA | 2 | Adamec, hákování | |
46:31 | SPA | 2 | Kubánek, držení protihráče | |
48:44 | CEM | 2:5 | 8 (15) | |
54:29 | CEM | 2 | Remta, podražení | |
58:34 | CEM | 3:5 | Michal (Hrakholski) | |
Konec |
Chabarovsk – Vladivostok 08:00 2:1
Čeljabinsk – Barys 12:30 4:0
Jekatěrinburg – Omsk 13:00 3:2
Magnitogorsk – Novosibirsk • po s.n. (3:0) 13:00 3:2
Čerepovec – Viťaz • po prodl. 15:00 3:2
Nižněkamsk – Dynamo Moskva 15:00 1:2
N.Novgorod – Jokerit 15:00 3:2
Minsk – Riga 15:30 1:3
Spartak Moskva – Slovan 15:30 8:2
PZ Kladno – Slavia 11:15 6:2
HC Plzeň – HC Litvínov 11:30 6:1
Třinec – HK MD Šumperk 12:00 10:0
Č. Budějovice – Sparta 12:00 3:5
Mountfield HK – Přerov 12:30 4:3
Vsetín – Technika Brno • po prodl. 13:00 4:3
Mladá Boleslav – Havířov 13:00 2:5
Vítkovice – Zlín 13:00 2:1
Letňany – Žďár n/S 13:25 5:1
Pardubice – Jihlava 13:30 4:5
Poruba – Warriors Brno 13:30 1:2
Kladno – K. Vary 14:15 1:4
54:29
46:31
43:28
39:08
34:49
31:26
19:23
16:44
11:53
03:03