1:2
konec (1:1, 0:1, 0:0)
09.12.2017, 15:00 • Neftěchim Arena • Radek Kozel
Tipsport: 2.05 4.0 3.07 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.05 - 4.0 - 3.07
Neftěchimik Nižněkamsk – Dynamo Moskva
1:2
konec (1:1, 0:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 10. E. Galimov (Gustafsson, Sexton) – 15. Petunin (Markovin), 36. Tarasov (Hietanen, Ignatuškin)
Karty:
Neproměněná penalta:
Neftěchimik Nižněkamsk:
I. Ježov (An. Makarov) – Piganovič, Gustafsson, Bryncev, Ogurcov, Šaripzjanov, Volgin, Fazylzjanov – E. Galimov, Nestrašil, Sexton – Rau, Jeglič, Chajrullin – Šiksatdarov, Jakimov, Zdunov – Porjadin, P. Kulikov, Arkalov – Šafigullin.
Náhradníci:
Trenér:
Dynamo Moskva:
Jerjomenko (Bočarov) – Rylov, D. Višněvskij, I. Nikulin, Hietanen, Volkov, Kutějkin, Korjagin – Anisin, Boyd, Brjukvin – Sidljarov, Ignatuškin, Tarasov – Alexejev, Petunin, Markovin – Arťuchin, Dm. Kazionov, Sopin – Jefremov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. třetina | ||||
09:13 | DMS | 2 | Sopin, krosček | |
09:22 | NIZ | 1:0 | E. Galimov (Gustafsson, Sexton) | |
14:41 | DMS | 1:1 | Petunin (Markovin) | |
16:46 | DMS | 2 | Anisin, podražení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
25:41 | NIZ | 2 | I. Ježov, hrubost | |
29:09 | DMS | 2 | Hietanen, hákování | |
35:16 | DMS | 1:2 | Tarasov (Hietanen, Ignatuškin) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
43:43 | NIZ | 2 | Fazylzjanov, vysoká hůl | |
52:38 | DMS | 2 | Brjukvin, sevření puku rukou | |
57:02 | DMS | 2 | Arťuchin, sekání | |
Konec |
Chabarovsk – Vladivostok 08:00 2:1
Čeljabinsk – Barys 12:30 4:0
Jekatěrinburg – Omsk 13:00 3:2
Magnitogorsk – Novosibirsk • po s.n. (3:0) 13:00 3:2
Čerepovec – Viťaz • po prodl. 15:00 3:2
Nižněkamsk – Dynamo Moskva 15:00 1:2
N.Novgorod – Jokerit 15:00 3:2
Minsk – Riga 15:30 1:3
Spartak Moskva – Slovan 15:30 8:2
PZ Kladno – Slavia 11:15 6:2
HC Plzeň – HC Litvínov 11:30 6:1
Třinec – HK MD Šumperk 12:00 10:0
Č. Budějovice – Sparta 12:00 3:5
Mountfield HK – Přerov 12:30 4:3
Vsetín – Technika Brno • po prodl. 13:00 4:3
Mladá Boleslav – Havířov 13:00 2:5
Vítkovice – Zlín 13:00 2:1
Letňany – Žďár n/S 13:25 5:1
Pardubice – Jihlava 13:30 4:5
Poruba – Warriors Brno 13:30 1:2
Kladno – K. Vary 14:15 1:4
59:02
58:59
58:06
57:02
57:02
56:31
55:02
54:23
53:01
52:38
51:20
50:10
49:11
48:19
47:03
46:23