1:3
konec (0:1, 0:1, 1:1)
09.12.2017, 15:30 • Minsk Arena • David Soumar
Tipsport: 1.73 4.2 4.04 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.73 - 4.2 - 4.04
HC Dinamo Minsk – Dinamo Riga
1:3
konec (0:1, 0:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 59. Skille (Gragnani, Fontaine) – 6. Razgals (Zile, Batna), 31. Darzinš (Indrašis), 60. Indrašis
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Dinamo Minsk:
Enroth (M. Karnauchov) – Děnisov, Gragnani, Korobov, Chenkel, Lisovec, A. Volkov – Howden, Fontaine, Skille – Šarangovič, Kogalev, Linglet – An. Stěpanov, Kovyršin, Drozd – Karaban, Kitarov, Pavlovič.
Náhradníci:
Trenér:
Dinamo Riga:
Kalninš (Armalis) – Pujacs, Galvinš, Zile, Salmela, Ališauskas, Jerofejevs, Smirnovs – Darzinš, Indrašis, Žerděv – McMillan, Rihards Bukarts, Skvorcovs – Pavlovs, Bičevskis, E. Kulda – Razgals, Batna.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Ovčinikov, Spirin – Ponamarenko, Palei
Diváci: 14882
1. třetina | ||||
05:08 | RIG | 0:1 | Razgals (Zile, Batna) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
30:18 | RIG | 0:2 | Darzinš (Indrašis) | |
36:55 | MIN | 2 | Howden, sekání | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:43 | RIG | 2 | Zile, podražení | |
47:39 | MIN | 2+2 | Skille, vysoká hůl+vysoká hůl | |
58:07 | MIN | 1:2 | Skille (Gragnani, Fontaine) | |
59:44 | RIG | 1:3 | Indrašis | |
Konec |
Chabarovsk – Vladivostok 08:00 2:1
Čeljabinsk – Barys 12:30 4:0
Jekatěrinburg – Omsk 13:00 3:2
Magnitogorsk – Novosibirsk • po s.n. (3:0) 13:00 3:2
Čerepovec – Viťaz • po prodl. 15:00 3:2
Nižněkamsk – Dynamo Moskva 15:00 1:2
N.Novgorod – Jokerit 15:00 3:2
Minsk – Riga 15:30 1:3
Spartak Moskva – Slovan 15:30 8:2
PZ Kladno – Slavia 11:15 6:2
HC Plzeň – HC Litvínov 11:30 6:1
Třinec – HK MD Šumperk 12:00 10:0
Č. Budějovice – Sparta 12:00 3:5
Mountfield HK – Přerov 12:30 4:3
Vsetín – Technika Brno • po prodl. 13:00 4:3
Mladá Boleslav – Havířov 13:00 2:5
Vítkovice – Zlín 13:00 2:1
Letňany – Žďár n/S 13:25 5:1
Pardubice – Jihlava 13:30 4:5
Poruba – Warriors Brno 13:30 1:2
Kladno – K. Vary 14:15 1:4
47:39
40:43
36:55