5:4
po prodl. (1:2, 3:2, 0:0 - 1:0)
05.12.2017, 17:00 • Zimní stadion Na Lapači • O umístění • Helena Hegeďová
VHK ROBE Vsetín – SKLH Žďár nad Sázavou
5:4
po prodl. (1:2, 3:2, 0:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 5. Půček, 21. Ondračka (Půček, Klímek), 22. Matiaško (Klímek), 31. Klímek (Matiaško, Zetocha), 62. Klímek (Ondračka) – 2. Dospěl (Kuluris), 5. Jindra (Gergel), 23. Vlk (Nagy, Vašíček), 40. Jindra (Gergel, Dospěl)
Karty:
Neproměněná penalta:
VHK ROBE Vsetín:
Málek (Chrástecký) – Jenáček, Ondračka, Kožený, Lašák, Mikulenčák, Vávra, Fojtášek – Půček, Matiaško, Klímek – Baďura, Petriska, Pernický – Lukačka, Zetocha, Krupa.
Náhradníci:
Trenér:
SKLH Žďár nad Sázavou:
Novotný (31. Radosta) – Černohorský, Junek, Čermák, Klodner, Poizl, Cibuzar, Filip, Budín – Dospěl, Vlk, Jindra, Kuluris, Marguš, Nagy, Gergel, Vašíček.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Vaněk – Goňa, Poláček
Diváci:
1. třetina | ||||
01:28 | ZNS | 0:1 | Dospěl (Kuluris) | |
03:47 | ZNS | 2 HL | příliš mnoho hráčů, odpyká Kuluris | |
04:08 | VSE | 1:1 | Půček | |
04:26 | ZNS | 1:2 | Jindra (Gergel) | |
06:14 | ZNS | 2 | Junek, nedovolené bránění | |
12:52 | ZNS | 2 | Kuluris, vysoká hůl | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:20 | VSE | 2:2 | Ondračka (Půček, Klímek) | |
21:27 | VSE | 3:2 | Matiaško (Klímek) | |
22:50 | ZNS | 3:3 | Vlk (Nagy, Vašíček) | |
23:12 | ZNS | 2 | Cibuzar, podražení | |
30:38 | VSE | 2+2 | Půček, hrubost | |
ZNS | 2+2 | Černohorský, hrubost | ||
30:57 | VSE | 4:3 | Klímek (Matiaško, Zetocha) | |
36:28 | VSE | 2 | Kožený, držení protihráče | |
39:57 | ZNS | 4:4 | Jindra (Gergel, Dospěl) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
49:08 | ZNS | 2 | Nagy, napadení | |
50:56 | VSE | 2 | Pernický, hákování | |
55:52 | ZNS | 2 | Nagy, hákování | |
56:03 | VSE | 2 | Klímek, vražení na hrazení | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
61:43 | VSE | 5:4 | Klímek (Ondračka) | |
po prodl. |
Chabarovsk – Kunlun 10:30 2:1
Novosibirsk – Magnitogorsk 13:30 1:2
Omsk – Jekatěrinburg • po s.n. (2:1) 14:00 2:1
Barys – Čeljabinsk • po prodl. 14:30 4:3
Chanty-Mansijsk – Toljatti • po prodl. 15:00 3:4
Čerepovec – Jokerit 17:00 2:3
N.Novgorod – HC Slovan 17:00 4:1
Spartak Moskva – Viťaz 17:30 2:6
Riga – CSKA Moskva 18:30 0:1
56:03
55:52
50:56
49:08
36:28
30:38
23:12
12:52
06:14
03:47