3:2

po prodl. (1:2, 1:0, 0:0 - 1:0)

01.12.2017, 18:00 • 24. kolo • Veronika Pancuráková (@PancurakovaVer) sk

Tipsport: 1.38 6.0 5.11 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Predĺženie nemalo dlhé trvanie a v Nitre sa už oslavuje víťazstvo. S týmto konštatovaním sa s vami pre dnešok lúčime. Ďakujeme za pozornosť a prajeme príjemný zvyšok dňa. (20:29:58)

61:01

61:01 Tomáš MIKÚŠ - 3:2

61:01

Nitra dala gól!
Je rozhodnuté, TOMÁŠ MIKÚŠ vystrelil Nitre dva body! Obrovskú zásluhu na góle má Marek Slovák, ktorý puk potiahol stredom až k ľavej žrdi, odkiaľ prihral pred odkrytú časť bránky, kde už Mikúš nemohol zaváhať. Asistencie: Marek Slovák, Peter Ordzovenský.

60:35

Liptáci sa v predĺžení usadili v útočnom pásme, ale nedokázali vystreliť, až napokon Nádašdi puk odovzdal iba domácim.

60:01

Začalo sa predĺženie.
V tretej perióde presný zásah nepadol, takže sa duel po riadnej hracej dobe končí remízou 2:2. Po krátkej prestávke bude nasledovať päťminútové predĺženie troch proti trom.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:36

Nádašdi sa teraz do puku oprel pri mantineli na modrej čiare, ale Lawson bol aj teraz úspešný. V samom závere tretiny nechce nikto urobiť zbytočnú chybu.

59:13

V záverečnej minúte sa do útoku presunuli hostia. Uram prihrával popred bránku do kruhu, ale Nádašdi odtiaľ nedokázal zakončiť.

58:21

Krištof na modrej čiare posunul puk Paulovičovi, ktorý ihneď strieľal z ľavej strany, ale Košarišťan pokus dobre videl a hru prerušil.

58:00

Začína sa posledná dvojminútovka riadnej hracej doby. Lawson pomáha svojim spoluhráčom s rozohrávkou.

57:25

Teraz mali od svojej bránky rozohrávať domáci, ale Kriška výborne forčekoval a puk napokon vyletel na ochrannú sieť, takže sa bude vhadzovať v strednom pásme pri modrej čiare.

56:50

Krištof zo stredného pásma iba nahodil puk do útoku a Nitra odchádza striedať. Rozohrávať budú hostia.

56:22

Nitrianskemu nevyšla rozohrávka z vlastnej obrannej tretiny a domáci to ihneď využili na strelu od modrej čiary, ale s tou si brankár hostí poradil.

55:55

Hra je prerušená a nasledovať bude komerčná prestávka. Po nej sa bude vhadzovať po pravici gólmana Košarišťana.

55:40

Liptovský Mikuláš mohol ísť tretíkrát do vedenia! Uram najskôr zakončil z ľavého kruhu a vyrazený puk ešte dorážal Moravčík, ale ani on pred Lawsonom neuspel.

54:58

Nitra sa vrátila do pásma. Od modrej čiary to skúsil Ordzovenský, ale Košarišťan puk vyrazil do roho klziska.

54:26

Puk preletel až za bránku Lawsona a domáci fanúšikovia si pýtali hvizd rozhodcu, ale ten ostal ticho. Hra sa stále neprerušuje.

3:2

Branky a nahrávky: 11. Krištof (Paulovič), 26. Slovák (Rýgl, Blackwater), 62. Mikúš (Slovák, Ordzovenský) – 8. Pacalaj (Koyš), 13. Paukovček (Koyš, Ru. Huna)

HK Nitra: Lawson – Mezei, Rais, Ordzovenský, Rýgl, Pupák, Versteeg, Štefanka, Gubo – T. Mikúš, Krištof, Paulovič – Blackwater, Slovák, Macík – Šiška, Šille, Kutálek – Fominich, Ondrušek, Csányi

HK 32 Liptovský Mikuláš: Košarišťan – Moravčík, Nádašdi, Luža, Pacalaj, Suchý, Nitriansky, Nemec – Uram, M. Sukeľ, Kriška – J. Sukeľ, Piatka, Ru. Huna – Koyš, Paukovček, Rapáč – A. Laco, Števuliak

Rozhodčí: Kubuš, Jonák – Synek, Krajčík

07:48 LMI 0:1 Pacalaj (Koyš)
10:12 LMI 2 Nitriansky, podražení
10:43 NIT 1:1 Krištof (Paulovič)
11:19 NIT 2 Šille, podražení
12:03 LMI 1:2 Paukovček (Koyš, Ru. Huna)