01.12.2017, 01:00 • Capital One Arena, Washington • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.23 3.76 2.88 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jakub Vrána (WSH) 0+0, 2 střely, TOI 17:13
Marián Gáborík (LAK) 2+0, 2 střely, TOI 15:03 (03:42:05)
Hvězdy utkání

1. Marián Gáborík (LAK) 2+0
2. Jevgenij Kuzněcov (WSH) 2+0
3. Trevor Lewis (LAK) 0+2
Statistiky: Střely na bránu: 29-27; Zablokované střely: 11-17; Vhazování: 50%-50%; Hity: 14-16; Přesilové hry: 0/2-0/2; Trestné minuty: 4-4.
Jevgenij Kuzněcov na začátku druhé třetiny vrátil Cas ztracené vedení, jenže Kings v polovině utkání dvěma góly v rozmezí pouhých 9 sekund zápas otočili a v závěru utkání pečetil vítězství LA v hlavním městě USA svým druhým gólem v zápase slovenský útočník Marián Gáborík. Konečný výsledek v Capital One Areně. Washington Capitals 2 Los Angeles Kings 5.

59:56

59:56 Tyler TOFFOLI - 2:5

59:56

Los Angeles právě vstřelilo branku!
Tanner Pearson krásnou táhlou střelou po ledě z obranného pásma orazítkoval pravou tyč a TYLER TOFFOLI z ostrého úhlu puk dorazil do prázdné brány! Ještě jeden gól do prázdné brány. Asistence: Tanner Pearson a Nick Shore.

59:29

Capitals si vyžádali oddechový čas poté, co Kings minuli prázdnou bránu a pískalo se zakázané uvolnění.

59:18

59:18 Marián GÁBORÍK - 2:4

59:18

MARIÁN GÁBORÍK kvůli zranění v dolní části těla v letošní sezóně vynechal 22 utkání a nyní ve čtvrtém zápase střelou od obranné modré čáry do prázdné brány pečetí svým druhým gólem v utkání vítězství LA Kings ve Washingtonu!

59:00

Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:41

Braden Holtby naskočil na střídačku a Trevor Lewis mířil od střídaček do prázdné brány! Jeho pokus byl ale sražen těsně před bránou vedle levé tyče.

58:00

Kings přesně dvě minuty před koncem utkání podél střídaček vyhodili puk na zakázané uvolnění.

57:38

Johnovi Carlsonovi se sice diagonální přihrávka z pravého křídla zamotala pod bruslemi, puk ale dokázal zpravovat a napřáhl k prudké střele zápěstím, která minula bližší levý horní roh brány.

56:47

Marián Gáborík u boxu časoměřičů zachytil rozehrávku Capitals a nahodil puk za bránu Bradena Holtbyho.

56:00

Caps se na levém křídle neprosadili a Kings od obranné modré čáry vyhodili puk do bezpečné zóny.

54:52

Další zakázané uvolnění a opět na straně domácího Washingtonu, který prohrává s LA Kings 3:2.

54:41

Kings ihned po vhazování vypálili z vrcholu pravého kruhu pro vhazování a Braden Holtby puk letící těsně nad ledem ke vzdálenější levé tyči pravým betonem vyrazil.

2:5

Branky a nahrávky: 5. Kuzněcov (Orlov), 22. Kuzněcov – 12. Gáborík (Lewis, Kempe), 31. Brodzinski (MacDermid), 31. J. Jokinen (Lewis, MacDermid), 60. Gáborík, 60. Toffoli (Pearson, N. Shore)

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Orlov, Niskanen, Orpik (A), Carlson, Djoos, Bowey – Ovečkin (C), Bäckström (A), T. Wilson – J. Vrána, Kuzněcov, Oshie – Graovac, Eller, Smith-Pelly – Stephenson, Beagle, Chiasson. Hlavní trenér: Barry Trotz.

Los Angeles Kings: Quick (Kuemper) – Folin, Muzzin, Doughty (A), Forbort, Martinez, MacDermid – Iafallo, Kopitar (C), D. Brown (A) – Pearson, N. Shore, Toffoli – Gáborík, Kempe, Lewis – J. Jokinen, Dowd, Brodzinski. Hlavní trenér: John Stevens.

Rozhodčí: Dean Morton, Brian Pochmara. Čároví: Pierre Racicot, Brian Murphy

Diváci: 18506

04:04 WSH 1:0 Kuzněcov (Orlov)
11:08 LAK 1:1 Gáborík (Lewis, Kempe)
21:23 WSH 2:1 Kuzněcov
24:29 WSH 2 HL příliš mnoho hráčů, odpyká Graovac