01.12.2017, 18:00 • 27. kolo • Marek Votke (@MaraVotke)

Tipsport: 2.51 4.2 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:59

58:59 Jaroslav HLINKA - 1:4

58:59

Sparta právě vstřelila branku!
4:1 pro hosty! V rohu hřiště se dobře uvolnil Petr Kumstát a poslal kotouč před Kacetla dobře postavenému JAROSLAVU HLINKOVI, který neměl se zakončením žádný problém. Asistence: Petr Kumstát.

54:50

54:50 Richard JARŮŠEK - 1:3

54:50

Pražané nejspíš definitivně rozhodují o osudu dnešního utkání! Hosté se dostali do přečíslení tři na dva a nejlepším způsobem jej využil RICHARD JARŮŠEK, když se prosadil přesnou střelou mezi betony pardubického brankáře. Asistence: Petr Vrána a Robert Říčka.

49:23

49:23 Andrej KUDRNA - 1:2

49:23

A z protiútoku jde Sparta znovu do vedení! Jiří Smejkal našel na pravém kruhu pro vhazování dobře postaveného ANDREJE KUDRNU, a ten střelou nad Kacetlův beton rozjásal své spoluhráče. Asistence: Jiří Smejkal.

44:07

44:07 Tomáš ROLINEK - 1:1

44:07

Dynamo právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno! Kapitán Dynama TOMÁŠ ROLINEK obkroužil branku a sparťanského brankáře Aittokallia hodně překvapil, když bekhendem zasunul kotouč hned za tyčku! Asistence: Petr Sýkora.

43:41

Po delší době Dynamo vyrazilo dopředu a hned ve dvou proti jednomu! Ján Sýkora byl podporován Vladislavem Bojkem, zakončení vzal ale na sebe a hodně přestřelil.

36:37

Vyrovnat mohl Patrik Poulíček, když se před brankou dostal úplně volný k odraženému kotouči, ale trefil pouze beton sparťanského brankáře!

35:39

Richard Jarůšek zachytil kotouč ve středním pásmu, kličkou se zbavil posledního obránce a hnal se sám na Kacetla, ten ale jeho pokus zastavil!

32:26

Další přesilovka pro Spartu. Dvě minuty za hákování si vysloužil Petr Sýkora.

31:42

31:42 Miroslav FORMAN - 0:1

31:42

Dvacet vteřin před vypršením Voženílkova trestu Pražané svou první přesilovku v dnešním utkání využívají! Kotouč pod víko Kacetlovy branky zavěsil MIROSLAV FORMAN. Asistence: Zbyněk Michálek a Jaroslav Hlinka.

30:02

Sparta si zahraje přesilovku. Mladý obránce Marek Voženílek pomstil útok na svou osobu a dostává dvě minuty za faul loktem.

27:25

Rostislav Marosz se dvěma rychlými kličkami zbavil nejprve sparťanského obránce a poté spoluhráče Petra Sýkory, jeho přízemní zakončení ale zastavil Aittokallio.

25:33

Ján Sýkora předvedl neuvěřitelné zrychlení a přes obránce se probíjel přes sparťanského obránce! Ve finální fázi ale podklouzl a nezakončil.

21:08

Jiří Smejkal se ihned po návratu z trestné lavice hnal sám na Kacetla, domácí brankář ale jeho zakončení zastavil betonem!

21:03

Rolinek netrefil poloodkrytou branku!

19:59

Sedm desetin vteřiny před koncem první třetiny posílá rozhodčí Spartu do tří! Zbyněk Michálek dostává dvě minuty za zdržování hry – vyhození puku. Dynamo tak na začátku druhé třetiny čeká minutu a pět vteřin dlouhá přesilovka pět na tři.

19:05

Bude se znovu vylučovat. Tentokrát ale jen na straně Sparty a Dynamo bude hrát přesilovku. Jiří Smejkal dostává dvě minuty za sekání.

18:46

Dynamo je v závěru třetiny při hře pět na pět ve velkém tlaku! Dvě střely letí jen těsně mimo branku.

17:01

Vylučovat se tedy bude znovu. Jacob Cardwell a Dominik Uher dostávají 2 + 2 + 10 minut za hrubost. Domácí obránce odjel do kabiny, trest za něj odpyká Jordann Perret.

17:01

Rozmíška mezi Cardwellem a Uherem nakonec tak drobná nebyla! Sotva oba hráči vylezli z trestné lavice, rozdali si to ve férové bitce bez rukavic! Pěstní souboj končí remízou, po delší době bez úderů jej rozdělil rozhodčí.

14:45

Po Kacetlově přerušení došlo k drobné rozmíšce a uvidíme hru čtyři na čtyři. Současně vyloučeni Dominik Uher (SPA) a Jacob Cardwell (PCE) na dvě minuty za hrubost.

09:28

Martin Kaut se dostal před obránce a byl sám před sparťanským brankářem, nedokázal ovšem zakončit!

02:37

Na druhé straně byl Aittokallio úplně mimo hru a kotouč se od bruslí sparťanského beka odrazil jen těsně mimo!

01:53

Forman hledal před bránou volného Pecha, ten ale před poloodkrytou brankou promáchl!

1:4

Branky a nahrávky: 45. Rolinek (P. Sýkora) – 32. Forman (Z. Michálek, J. Hlinka), 50. Kudrna (Smejkal), 55. Jarůšek (P. Vrána, Říčka), 59. J. Hlinka (Kumstát)

HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Martin Růžička) – Trončinský, Ščotka, Cardwell, Wishart, Holland, Mojžíš, Voženílek – P. Sýkora, Marosz, Rolinek – Perret, Bojko, Treille – J. Sýkora, Dušek, Beran – M. Kaut, Poulíček, Vondráček.

HC Sparta Praha: Aittokallio (Honzík) – Z. Michálek, T. Pavelka, Kalina, Mikuš, Tomáš Dvořák, Švrček – Jarůšek, P. Vrána, Říčka – Kudrna, Pech, Smejkal – Forman, J. Hlinka, Kumstát – Uher, Černoch, Reichenberg – Rousek.

Rozhodčí: Hejduk, Šír – Barvíř, Pešek

Diváci: 8 560

14:45 PCE 2 Cardwell, hrubost