Tipos Extraliga (SR)

HK Orange 20 – HK DUKLA Trenčín

2:4

konec (0:0, 1:3, 1:1)

28.11.2017, 17:00 • Easton Arena, Piešťany • 23. kolo • Matej Kubove (@Matej Kubove) sk

Tipsport: 9.41 9.0 1.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

HK Orange 20 bol v prvej tretine vyrovnaným súperom, ale následne prebrala taktovku Dukla Trenčín, ktorá o svojej výhre rozhodla v druhej tretine. V dobrom zápase sme videli celkovo šesť gólov. Domáci v závere ešte znížili, drámu však nedopustil Ölvecký. (19:16:07)

59:49

Nakoniec šanca. Tibor Varga tečoval puk do brankára Kostelného.

59:31

Trenčín sa ešte drží v útočnom pásme, je to však skôr len čakanie na koniec zápasu.

59:00

Trenčín dal gól!

Presne minútu pred koncom stretnutia hostia definitívne rozhodujú o svojom víťazstve. Orange 20 nestihol ešte skúsiť odvolať a PETER ÖLVECKÝ prudkou strelou cez hráčov rozhoduje.

58:35

Erik Smolka bol v dobrej pozícii aj napriek tomu, že sa nachádzal mierne z uhlu. Vystrelil nad bránu, aj keď mieril pod brvno.

58:14

HK Orange 20 razom zacítil šancu na nejaké body, takže všetko vrhá dopredu. Rodiacu sa akciu však prerušil ofsajd.