28.11.2017, 17:30 • Minsk Arena • Jan Prošek

Tipsport: 1.57 4.4 5.01 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Česká stopa v zápase
Ondřej Vitásek (JUG) 0+0, 0 střel, čas na ledě 13:47 (19:51:23)
Domácí celek vyhrává tento zápas 2:1. Ve druhé třetině díky dvěma úspěšným přesilovkám vybojoval dvoubrankové vedení. Hosté ve třetí části sice dokázali snížit, ale na vyrovnání jim už síly nezbyly.

59:40

Už se nic nestane, hosté mají kotouč pod kontrolou, ale nemohou se dostat k zakončení.

59:15

Tobias Viklund musí až za svou brankou, hosté už mnoho času nemají.

58:58

Hosté hrají v šesti, odvolali brankáře.

58:46

Oddechový čas pro hosty.

58:15

Alexandr Kogalev mohl navýšit domácí vedení, ale po chybě soupeře se k puku nedostal.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry a hosté se pokouší vypracovat si tlak v útočném pásmu.

57:32

Dvě a půl minuty mají hosté na to, aby se pokusili o vyrovnání.

57:05

Minsk hraje takticky velmi dobře, snaží se držet hru daleko od své brány.

56:15

Chanty-Mansijsks se ale nyní nemůže probojovat do výraznější střelecké pozice. Mnoho šancí si hosté vypracovat nedokáží.

55:50

Probíhají poslední čtyři minuty hry ve třetí třetině, díky kontaktní brance je v závěru o co hrát.

55:12

55:12 Tobias VIKLUND - 2:1

55:12

Jugra právě vstřelila branku!
Tak konečně se také prosazuje hostující celek a je zaděláno na drama, rozdíl ve skóre je minimální. Tvrdou ránou od modré čáry prostřelil všechno co mu stálo v cestě TOBIAS VIKLUND. Asistence: Pavel Varfolomejev a Ivan Lekomcev.

54:30

Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude před brankou domácího celku. Jhonas Enroth musí být pozorný.

54:05

Další vyhození přes všechny čáry, domácí čtveřice tak může vystřídat.

53:38

Výborně nyní dostali domácí hokejisté kotouč přes všechny čáry až k brance Jugry, ta se nemůže dostat do útoku.

53:26

Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Quinton Howden – 2 min., nedovolené bránění).

2:1

Branky a nahrávky: 26. Gragnani (Linglet, Howden), 35. Pavlovič (Linglet) – 56. Viklund (Varfolomejev, Lekomcev)

HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Děnisov, Gragnani, Šinkevič, Korobov, Chenkel, Znacharenko, Děrjabin – Howden, Fontaine, Linglet – Skille, Šarangovič, Kogalev – An. Stěpanov, Pavlovič, Kovyršin – Drozd, Karaban, Kitarov – A. Volkov.

Jugra Chanty-Mansijsk: Šaryčenkov (Proskurjakov) – Ugolnikov, Burström, Viklund, Lekomcev, Šulakov, Pogorišnyj, Vitásek, Juškevič – Několenko, Koroljov, Savinainen – Varfolomejev, Pestuško, Šipov – K. Majorov, Šen, Ankudinov – D. Iljin, Kupcov, Beljajev.

Rozhodčí: Gamalej, Kuljov – Černyšjov, Majtak

Diváci: 10 735

25:31 JUG 2 D. Iljin, podražení
25:41 MIN 1:0 Gragnani (Linglet, Howden)
33:04 JUG 2 Několenko, vysoká hůl
34:33 MIN 2:0 Pavlovič (Linglet)