2:3

po prodl. (0:1, 0:0, 2:1 - 0:1)

28.11.2017, 15:00 • Arena Metallurg • Petr Sumbal

Tipsport: 1.75 4.2 3.93 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to pro tento zápas ode mě vše. Přeji příjemný zbytek dne. (17:55:21)
Zápase mezi Magnitogorskem a Čerepovcem je u konce, rozhodnout ho muselo až prodloužení. První branku zápasu vstřelili hosté už v první třetině a dlouho to vypadalo, že jim to může na vítězství stačit. Na začátku třetí třetiny ale dokázali domácí vyrovnat a pak i otočit stav. Jenže Čerepovec se nevzdal a dokázal ještě vyrovnat. V prodloužení pak hráli hosté přesilovku a toho dokázali využít ke vstřelení vítězného gólu. Prosadil se Verjovkin.

62:19

62:19 Maxim VERJOVKIN - 2:3

62:19

Čerepovec právě vstřelil branku!
AMAXIM VERJOVKIN Dostal přihrávku na osu hřiště a měl dostatek času na to, aby přesně zamířil. To se mu také povedlo, trefil svou ránou přesný růžek a vyhrál tím pro Severstal tento zápas. Asistence: Jurij Trubačjov.

62:03

Metallurg dokázal vyhodit kotouč do bezpečí. Brání se teď ve třech proti čtyřem.

61:37

Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Jevgenij Timkin – 2 min., podražení).

60:50

Metallurg se pokusil o dlouho přihrávku za obranu, ale brankář Hudáček vše přečetl a byl z branky včas, aby kotouč odpálil.

60:01

Třetí třetina rozuzlení nepřinesla, takže přijde na řadu prodloužení. Domácí dokázali ve třetí části hry otočit vývoj na 2:1, ale vedení se jim nepodařilo udržet. Přesnou tečí se prosadil Stránský a de facto tím poslal utkání do prodloužení. To začne za malou chvíli.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:27

Domácí se usadili v útočném pásmu a chtějí ještě na poslední chvíli zápas rozhodnout ve svůj prospěch.

57:41

Magnitogorsk se dostal v útočném pásmu ke dvěma zakončením, ale ani jedno z nich nebylo dostatečně přesné.

56:29

56:29 Matěj STRÁNSKÝ - 2:2

56:29

Je znovu vyrovnáno! Tak vedení Magnitce nevydrželo moc dlouho. Střelu bekhendem Jevsejenkova tečoval mimo dosah brankáře Košečkina český útočník MATĚJ STRÁNSKÝ. Asistence: Alexandr Jevsejenkov.

55:44

Magnitogorsk dál pokračuje ve svém tlaku, nehodlá pouze bránit jednobrankové vedení.

54:27

54:27 Denis KAZIONOV - 2:1

54:27

Metallurg právě vstřelil branku!
Z pravého rohu přihrál Ellison před branku, kde stál připravený DENIS KAZIONOV. Tomu se podařilo z bezprostřední blízkosti překonat Hudáčka a otočit tak definitivně vývoj zápasu. Asistence: Matt Ellison, Andrej Čibisov.

2:3

Branky a nahrávky: 42. Osala (Čibisov), 55. De. Kazionov (Ellison, Čibisov) – 7. Trubačjov (Rybin), 57. Stránský (Jevsejenkov), 63. Verjovkin (Trubačjov)

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Samsonov) – Lee, J. Birjukov, Běreglazov, Pivcakin, Děnisov, Budkin, Igošev – Filippi, Jan Kovář, Kokarev – Timkin, Osala, Sirotkin – Čibisov, Ellison, De. Kazionov – Švyrjov, Kaletnik, Železkov – Šenfeld.

Severstal Čerepovec: J. Hudáček (Artamkin) – Verjovkin, Jevsejenkov, Masuhr, Kornějev, Kalašnikov, Višněvskij, Kudako – Mons, P. Černov, Kagarlickij – Ugarov, Karlin, Vovčenko – Stránský, Mereskin, Rybin – Zemčenko, Trubačjov, Monachov.

06:18 CER 0:1 Trubačjov (Rybin)
09:39 CER 2 Stránský, sekání
17:28 MET 2 příliš mnoho hráčů
35:42 CER 5 Mons, sekání
41:19 MET 1:1 Osala (Čibisov)
54:27 MET 2:1 De. Kazionov (Ellison, Čibisov)