27.11.2017, 17:30 • Shayba Aréna, Soči • Michal Raška

Tipsport: 2.64 4.0 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:51:59)
Je konec. Kazaň nakonec otočila výsledek a vyhrála 3:1.
Na začátku zápasu byla lepší Kazaň, ovšem ve 12. minutě dorazil puk do brány Jevgenij Lapenkov a poslal Soči do vedení 1:0. Po tomto vstřeleném gólu byli lepší domácí, ale druhou branku nepřidali.
Ve druhé třetině jsme se dočkali obratu hostů, když nejprve ve 25. minutě vstřelil branku v přesilové hře Rob Klinkhammer. O tři minuty později vypálil Vasilij Tokranov krásnou ránu do levé šibenice. Stav po druhé třetině je tak 2:1 pro Kazaň.
Ve třetí třetině byla hra velmi vyrovnaná, ale nakonec přidal klid na hole hostů v 55. minutě Alexandr Svitov a Kazaň tak vyhrála 3:1.

59:55

Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Atte Ohtamaa – 2 min., hrubost).

59:55

Po odpískání rozhodčího je na ledě potyčka a bude se vylučovat.

59:48

Velká šance domácích skončila vedle brány.

59:23

Domácí vyhráli buly v pásmu hostů, ale následně se puku zmocnili hosté, kteří nevyhodili kotouč do bezpečí.

59:19

Oddechový čas pro domácí.

59:19

Další vyhození puku hráčů Kazaně končí na zakázaném uvolnění.

59:04

Hostům se podařilo vyhodit, ale puk do brány nedojel.

58:49

Domácí hrají bez brankáře!

58:38

Další střelu chytil do výstroje domácí brankář Dmitrij Šikin.

58:31

58:31 Lander čtvrtý gól Kazaně nepřidal.

58:31

Skvělý zákrok předvedl domácí brankář, když chytil teč Antona Landera a následně dorážku Jiřího Sekáče!

58:09

Nyní hosté vyhodili puk, ale u něj jsou opět domácí.

57:33

Domácí drží puk v pásmu Kazaně, ale ke střele se nedostali.

56:55

Další zakázané uvolnění domácích, kterým se čas krátí velmi rychle.

55:38

Zakázané uvolnění domácích.

54:33

54:33 Alexandr SVITOV - 1:3

1:3

Branky a nahrávky: 12. Lapenkov (Ščegolkov) – 25. Klinkhammer (Markov), 28. Tokranov (Sekáč, Lander), 55. Svitov (Obuchov, Ohtamaa)

HK Soči: Šikin (Barulin) – Chochlov, Jokipakka, Mamkin, Polášek, Ščitov (A), Čmychov, Chomickij – Laričev, Cvetkov (C), Padakin – Collins, O'Dell (A), Wellman – Lapenkov, A. Ivanov, Ščegolkov – Šmeljov, Grebenščikov, Chlopotov – Starkov.

Ak Bars Kazaň: Biljalov (Garipov) – Ljamkin, Ohtamaa, Jarullin (A), Markov (C), Tokranov, D. Musin, Sidorov – Jazkov, A. Potapov, Lukojanov – Galijev, Lander, Sekáč – Klinkhammer, Tkačov, Kosov – Kara, Obuchov, Glinkin – Svitov.

Rozhodčí: Alexei Belov, Roman Shchenyov – Alexander Sadovnikov, Dmitry Sivov

01:41 SOC 2 Lapenkov, podražení
11:11 SOC 1:0 Lapenkov (Ščegolkov)
23:16 SOC 2 příliš mnoho hráčů, odpyká Ščitov
24:09 KZN 1:1 Klinkhammer (Markov)
27:42 KZN 1:2 Tokranov (Sekáč, Lander)