27.11.2017, 17:00 • Neftěchim Arena • Jan Prošek

Tipsport: 2.1 4.1 2.91 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Česká stopa v zápase
Andrej Nestrašil (NIZ) 0+1, 0 střel, čas na ledě 20:33
Robin Hanzl (NIZ) 0+0, 0 střel, čas na ledě 04:36 (19:30:41)
Domácí celek díky rozhodující brance z 54. minuty vyhrává tento dramatický zápas 3:2 Rozhodujícího gólu dosáhl Piganovič, který dorazil odražený kotouč za brankovou čáru. Hosté při hře bez brankáře vyrovnat nedokázali.

59:32

Ilja Ježov kryje kotouč po střele od modré čáry, vhazovat se bude před brankou domácího celku.

59:15

Mnoho času už hostující celek na vyrovnání nemá.

58:53

Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Marat Chajrullin – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Philip Larsen – 2 min., hákování).

58:53

Nižněkamsk vyhodil přes všechny čáry, píská se icing.

58:42

Hosté hrají bez brankáře.

58:36

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před domácí brankou.

58:00

Linus Omark byl zcela volný, ale přihrávka se k němu nedostala, na druhé straně mohl do brejku Kamil Fazylzjanov. Jeho akci ale zastavil hostující bek.

57:41

57:30

Oleg Piganovič kombinuje v útočném pásmu se svými spoluhráči.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, domácí celek vede o gól a hraje přesilovou hru.

56:50

Pavel Kulikov vypálil z první, ale minul bránu.

56:35

Ben Scrivens má kotouč za svou brankou a nyní mohou domácí hokejisté v poklidném tempu zápas dohrát.

56:11

Kotouč kryje hostující brankář, Ufa si to hodně zkomplikovala.

55:41

Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Grigorij Panin – 2 min., podražení + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

55:32

Pavel Kulikov vedl rychlou protiakci, ale k zakončení se před obránce Ufy nepropracoval.

55:09

Grigorij Panin se natlačil před domácí branku, ale jeho zakončení jednou rukou postrádalo přesnost.

3:2

Branky a nahrávky: 27. Piganovič (Gustafsson, Sexton), 33. Sexton (E. Galimov, Piganovič), 54. Piganovič (Nestrašil, Gustafsson) – 33. Kemppainen, 50. Omark (Larsen)

Neftěchimik Nižněkamsk: I. Ježov (An. Makarov) – Gustafsson, Piganovič, Bryncev, Ogurcov, Šaripzjanov, Volgin, Fazylzjanov – R. Hanzl, E. Galimov, Sexton – Chajrullin, Rau, Nestrašil – Zdunov, Šiksatdarov, Jakimov – Porjadin, Arkalov, P. Kulikov – Šafigullin.

Salavat Julajev Ufa: Scrivens (Karejev) – Larsen, M. Osipov, S. Garejev, Arzamascev, Jelizarov, Panin, Beljakov – Omark, Kemppainen, Hartikainen – Zubov, Lisin, I. Makarov – Burdasov, M. Majorov, Korotkov – Fjodorov, Busarov, Kuzmin – Gimatov.

Rozhodčí: Ovčinnikov, Beljajev – Šeljanin, Golovljov

Diváci: 4 580

09:49 UFA 2 Lisin, vysoká hůl
16:36 UFA 2 Panin, nedovolené bránění
22:13 NIZ 2 Arkalov, podražení
25:28 UFA 2 Busarov, hákování