27.11.2017, 17:30 • Viťaz Ice Palace • Ondřej Klos

Tipsport: 2.05 4.0 3.07 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (19:57:28)

Z českých hráčů se prosadil Horák. Asistenci zaznamenali Kolář s Jordánem.
Sledovali jsme různorodé utkání mezi Viťazem Podolsk a Amurem Chabarovsk, které končí výhrou hostů po prodloužení 3:4. Za domácí se trefil Afinogenov, Horák a Romanov. Za hosty skórovali Byvalcev, Aťušov, Picard a v prodloužení Litovčenko. Podolsk zůstává na jedenáctém místě Západní konference. Chabarovsk stahuje náskok na osmou Ufu už pouze na dva body a to mají zápas k dobru.

63:10

63:10 Vjačeslav LITOVČENKO - 3:4

63:10

Chabarovsk právě vstřelil branku!
Autorem branky je VJAČESLAV LITOVČENKO, který dostal přihrávku na pravém křídle a následně prostřelil Saprykina díky mezírce v betonech. Asistence: Vitalij Aťušov.

63:01

Jordánova střela byla zblokovaná, Amur spěchá do brejku.

62:54

Zakázané uvolnění hostujícího Chabarovsku.

61:32

Kondratěv drží puk za svou brankou a čeká na správný timing Rasskazova.

60:50

Ke střele se dostal Byvalcev, jenže Saprykin dnes odvádí skvělé služby.

60:10

Prodloužení se hraje tři na tři. K zakončení se dostal domácí obránce Romanov, jenže ten netrefil bránu.

60:01

Dnešní utkání sleduje 1 750 diváků.

60:01

V třetí třetině jsme mohli vidět tři branky hned v prvních dvou minutách. Nejprve se prosadil český útočník Horák, poté hostující Picard, jenže za 21 sekund vyrovnal domácí obránce Romanov. Zbytek utkání bylo vyloženě nudných. Snad bude prodloužení zábavné.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:12

Hosté v plném počtu. Viťaz se nedokázal dostat k žádné větší střele.

58:00

Poslední dvě minuty základní hrací doby.

57:38

Kolář dokázal vyhodit přes všechny čáry.

3:4

Branky a nahrávky: 36. Afinogenov (Rendulić, Makejev), 42. Horák (S. Romanov, Myttynen), 43. S. Romanov (Švec-Rogovoj) – 21. Byvalcev (J. Kolář), 28. Aťušov (Vl. Ušenin, Gorškov), 42. Picard (Jordán), 64. Litovčenko (Aťušov)

HC Viťaz Moskevská oblast: Saprykin (Todykov) – S. Romanov, Golovkov, Mozík, Katičev, Gimajev, Voronkov, Pautov – Afinogenov (C), A. Nikulin, Makejev – Rendulić, Horák (A), Myttynen – A. Lazarev, D. Sjomin, Kopejkin (A) – Moisejev, Dvurečenskij, Švec-Rogovoj – Vyglazov.

Amur Chabarovsk: Metsola (Alikin) – J. Kolář (C), Jordán, Kondratěv, Chabarov, Aťušov, Berďukov, Karmaškov – O. Li (A), Byvalcev, T. Zohorna – Litovčenko, Rasskazov, Potěchin – Gorškov, Vj. Ušenin, Vl. Ušenin – Frolov (A), Veličkin, Picard.

Rozhodčí: Jeřábek A. (Cze), Sidorenko M. (Blr)

Diváci: 1 750

19:03 CHA 2 Rasskazov, podražení
20:49 CHA 0:1 Byvalcev (J. Kolář)
23:25 CHA 2 T. Zohorna, podražení
26:46 CEC 2 D. Sjomin, podražení
27:23 CHA 0:2 Aťušov (Vl. Ušenin, Gorškov)