7:1
konec (0:1, 6:0, 1:0)
18.11.2017, 17:00 • Budvar aréna • 23. kolo • Denisa Józsová
Tipsport: 1.42 5.3 5.0 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.42 - 5.3 - 5.0
Banes Motor České Budějovice – HC Slovan Ústí nad Labem
7:1
konec (0:1, 6:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 23. Prokeš (Pýcha), 24. Toman (L. Květoň, Pajič), 26. Vlček (Prokeš), 28. Nedorost (Rob, M. Bárta), 33. Toman (Pajič), 38. Čermák (Rob, Jonák), 50. Vlček (Nedorost) – 14. Smolka (M. Zdvořáček, Roubík)
Karty:
Neproměněná penalta:
Banes Motor České Budějovice:
Kváča (Gába) – Kutlák (C), Kučný, Fillman, Pýcha, Pavlin, Vráblík – M. Bárta, Vampola, Nedorost (A) – Čermák, Rob, Jonák – Prokeš, Vlček, Heřman – Toman, Pajič, L. Květoň.
Náhradníci:
Trenér:
HC Slovan Ústí nad Labem:
J. Růžička (41. Soukup) – Kurka, Hes, Husák, M. Vágner (C), M. Zdvořáček, Vaněk – Smolka, Roubík (A), Gengel – Vachovec, Vrdlovec, D. Merta (A) – Sladkovský, L. Volf, Severa – Markulinec, Navarra.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kopeček, Kašík – Kotlík, Polák O.
Diváci:
1. třetina | ||||
05:07 | UNL | 2 | Kurka, držení protihráče | |
11:00 | UNL | 2 | Kurka, nedovolené bránění | |
13:35 | UNL | 0:1 | Smolka (M. Zdvořáček, Roubík) | |
20:00 | UNL | 2 | Husák, nedovolené bránění | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:27 | CEB | 1:1 | Prokeš (Pýcha) | |
23:07 | CEB | 2:1 | Toman (L. Květoň, Pajič) | |
25:29 | CEB | 3:1 | Vlček (Prokeš) | |
27:13 | UNL | 2 | Markulinec, podražení | |
27:54 | CEB | 4:1 | Nedorost (Rob, M. Bárta) | |
32:54 | CEB | 5:1 | Toman (Pajič) | |
37:59 | CEB | 6:1 | Čermák (Rob, Jonák) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:01 | ||||
42:17 | UNL | 2 | M. Zdvořáček, vysoká hůl | |
49:38 | CEB | 7:1 | Vlček (Nedorost) | |
50:38 | CEB | 2 | Vlček, vysoká hůl | |
Konec |
Pardubice – Žďár n/S 12:00 5:4
Chomutov – Kladno 12:30 6:1
Kometa Brno – Salzburg 12:30 1:3
Sparta – Mladá Boleslav 13:00 5:2
Warriors Brno – Olomouc 14:30 1:3
HC Plzeň – HC Litvínov 15:30 6:2
Mountfield HK – Havlíčkův Brod 15:30 3:5
Liberec – Letňany 16:00 5:1
Zlín – Havířov 16:00 2:0
Třinec – Vsetín 16:00 3:6
HC Plzeň – Chomutov • po prodl. 12:00 4:3
Havlíčkův Brod – Mountfield HK 12:00 4:5
Č. Budějovice – Liberec 12:00 1:6
Technika Brno – Havířov • po prodl. 12:00 3:2
Třemošná – Slavia 12:30 0:1
HC Litvínov – Kladno 12:30 3:1
Mladá Boleslav – Letňany 13:00 3:2
Žďár n/S – Kometa Brno 14:15 2:11
PZ Kladno – Ústí n/L 14:55 5:1
Třinec – Přerov 17:00 2:5
Warriors Brno – Poruba 17:00 2:1
Ode mne je to pro dnešek a někdy zase napočtenou! (19:16:26)
59:37
59:33
58:56
58:00
57:26
56:45
56:06
55:27
54:40
54:20
53:51
53:23
53:01
52:38
52:03
51:34
51:08