ELIOD extraliga mladšího dorostu

BK Mladá Boleslav – HC Letci Letňany

3:2

konec (0:1, 2:1, 1:0)

18.11.2017, 13:00 • ŠKOENERGO Aréna • 16. kolo • Vojtěch Drbohlav (@Vojta_Drbohlav)

To je ze ŠKOENERGO Arény pro tento víkend vše. Přeji pěkný zbytek mlhavého víkendu a znovu za dva týdny u hokeje na počtenou. (15:03:29)
Letňany nedokázaly udržet vedení a Mladá Boleslav nakonec ve třetí třetině zápas otočila na 3:2, a získala tak tři body, díky kterým si zajistila jistotu přímého postupu do play-off. Boleslavští se radují a užívají si děkovačku s fanoušky, zatímco Letňany neudělaly krok směrem k odlepení se z poslední příčky extraligové tabulky.

59:31

Bruslaři šetří čas v útočném pásmu.

59:09

Utkání se dohrává převážně v útočném pásmu domácích. Letňany power-play zatím nezkusily.

57:17

Kvůli ofsajdu se po chvíli přerušila hra znovu.

57:10

Po hře vysokou holí se přerušilo. Vhazovat se bude ve středním pásmu. Zápas se chýlí ke konci, hosté už si nemohou vybrat oddechový čas a zatím nezkusili ani odvolat brankáře.

56:34

Pražané vyhodili puk ale icing z toho nebyl. Hra plyne dál.

55:35

Mladá Boleslav je skutečně při chuti. Už několik minut hokejisté v zelenobílých dresech krouží kolem letňanské branky, čímž dávají najevo, že si tímto utkáním chtějí pojistit přímý postup do play-off.

54:58

53:31

Boleslavští se drží v pásmu, ale efektivní střelu zatím na bránu nevyslali.

52:58

Opět se vylučuje. Menší trest za nedovolené bránění dostal Jakub Cichoň (LET).

51:46

51:29

Letňanům početní výhoda nejde, Bruslaři se drží v jejich obranném pásmu.

49:46

Hosté si zahrají přesilovou hru. Dvě minuty za zdržování hry dostal Jan Hašlar (MBL).

49:32

Dominik Ďurač objel několik letňanských hráčů, najel si do levého kruhu a po povedené střele donutil Matouše Liemanna chytit puk do lapačky a přerušit hru.

48:10

Hraje se rychle a důrazně, dá se očekávat, že závěr utkání nabídne pěknou podívanou a možná i drama.

47:39

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Bruslařský klub sehrál přesilovou hru povedeně a brzy ji využil. Po střele od modré čáry vznikl u brankoviště závar, přičemž TOMÁŠ DLASK využil prostoru u pravé tyče a poslal Mladou Boleslav do vedení. Asistence: Jakub Zajíček, Adam Bartoň.

47:26

Za držení protihráče dostal dvě minuty Šimon Němec (LET).

3:2

Branky a nahrávky: 29. Zajíček (Bartoň, Rajgl), 40. Bartoň (Zajíček, Dlask), 48. Dlask (Zajíček, Bartoň) – 19. Cichoň (Němec), 23. Vítů (Stupka)

BK Mladá Boleslav: Kmec (Krinwald) – Sommer, Přenosil, Táborský, Rajgl, Holoubek (A), Kulvejt, Pokorný – Závora (A), Zajíček, Sluka, Bartoň, Plíšek, Kredl, Hašlar, Dlask (C), Kapal, Haas, Moc, Ďurač

HC Letci Letňany: Liemann (Hnízdil) – Cichoň, Stránský, Čech, Němec, Skorčík, Bucek, Vrkoč, Vítů, Rajilic, Stupka, Straka, Pětník (C), Zrcek, Hlaváč (A), Škarda, Černý, Václavík, Tůma

Rozhodčí: Müller – Kučera, Nekvapil