konec (4:0, 1:0, 2:0)

18.11.2017, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • 21. kolo • Kateřina Glogarová

Tipsport: 1.5 5.2 3.97 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne pro dnešek vše, já se s vámi loučím a přeji Vám krásný zbytek večera. (19:18:49)
Je tu konec dnešního utkání, Draci v něm vysokým poměrem porazili Nový Jičín 7:0. Ve třetí třetině se ještě dokázali prosadit Daniel Vachutka a Radek Fischer. V poslední minutě ještě celý zápas zpestřila bitka do které se pustili domácí Daniel Vachutka a hostující Jan Már.

59:44

Hosté mají puk na svých holích, je však ale již jasné, že se v dnešním utkání žádné drama konat nebude.

58:57

Nový Jičín si ještě ke konci zápasu zahraje přesilovou hru. Jakub Schejbal (SUM) dostává dvě minuty za držení protihráče.

58:40

Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Vachutka – 2 min. + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Már – 2 min. + 2 min., hrubost).

58:40

Vachutka s Márem se pustili u mantinelu do pěstního souboje, fanoušci tak kromě vysoké domácí výhry vidí i bitku ve které byl úspěšnější domácí hráč.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:40

57:19

Hra se teď přelívá z jedné strany na druhou, gólmani ale moc práce nemají.

57:00

Šumperk v plném počtu.

55:40

Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Adamík – 2 min. + osobní trest do konce utkání, zásah do oblasti hlavy nebo krku). Trest odpyká Slovák.

55:00

Bednář u mantinelu vystavil Schejbalovi výstavní bodyček, to se domácímu hráči ale nelíbilo a ihned si to jel s ním vyřídit. Rozhodčí tohle netoleroval a domácího hráče vyloučil na dvě minuty za hrubost.

53:12

53:12 FISCHER - 7:0

53:12

Draci právě vstřelili branku!
RADEK FISCHER se dnes dostal snad již do třetího samostatného úniku a nyní ho už dokázal využít a to přesnou střelou k levé tyči Kohnovy brány. Asistence: Ondřej Štáva.

52:49

Hosté jsou v oslabení aktivní, nyní musel Svoboda vyrážet střelu Lukáše Motlocha.

52:36

Sonnek se v oslabení vydal do útoku, jeho pokus končí na betonech Svobody.

52:00

Ofsajd Nového Jičína.

51:46

Hosté posílají kotouč až za Svobodovu bránu.

7:0

Branky a nahrávky: 6. Ostřanský (Lehečka, Fischer), 9. Řezáč (Vachutka, Půhoný), 13. Půhoný (Cink), 20. Vachutka (Sedlák, Cink), 29. Kovařík (Králík, Schejbal), 44. Půhoný (Vachutka, Cink), 54. Fischer (Štáva)

DRACI PARS ŠUMPERK: Lakosil (21. Svoboda) – Gewiese, Procházka, Řezáč, Schejbal, Šťáva, Ďurkáč, Sedlák – Muller, Králík, Skopal, Půhoný, Ostřanský, Novosad, Lehečka, Vymazal, Cink, Kovařík, Vachutka, Fischer

HK Nový Jičín: Slovák (21. Kohn) – Adamík, Már, Běhal, Hruška, Tomeček, Janiczek, Metelka – Palacký, Krupa, Motloch, Chvostek, Palička, Kratochvíl, Gebauer, Bednář, Zedník, Podlaha, Sonnek, Slovák

Rozhodčí: Volf – Holibka, Zedník

05:37 SUM 1:0 Ostřanský (Lehečka, Fischer)
08:18 SUM 2:0 Řezáč (Vachutka, Půhoný)
12:36 SUM 3:0 Půhoný (Cink)
13:45 SUM 2 Kovařík, napadení
19:42 SUM 4:0 Vachutka (Sedlák, Cink)
19:59 NJI 2 Metelka, napadení