0:4

konec (0:0, 0:1, 0:3)

18.11.2017, 17:00 • 23. kolo • Filip De Bolle (@FilipDeBolle)

Tipsport: 2.55 4.0 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Valaši si odvážejí zasloužené tři body za výhru 4:0. Trhači se dvě třetiny drželi na dosah bodového zisku, ovšem v prvních čtyřech minutách třetí části inkasovali dvakrát a bylo po zápase. To je z mé strany pro dnešní večer vše, díky za pozornost. (19:15:39)

59:42

Dundáček se protlačil až před Dvořáka, ale na domácího brankáře nevyzrál.

59:10

Zápas už se pouze dohrává.

58:00

Hrají se poslední dvě minuty zápasu. Vsetín dohrává za vydatné podpory čtyřicetičlenné skupiny fanoušků, kteří rozhodně nemusí litovat několikahodinové cesty.

57:36

Icing Vsetína.

57:07

Trhači se pokouší o čestný úspěch, ale v útočném pásmu neudrží kotouč.

55:45

Vsetín právě vstřelil branku!
Vsetín je při chuti a dále zlepšuje skóre. Kajaba se dostal k volnému puku v rohu kluziště a přihrál před branku, kde jej do sítě doklepl JIŘÍ KARAFIÁT. Asistence: René Kajaba.

55:03

Trefného střelu nasměroval jeden z obránců do ochranné sítě.

54:27

Buchtelovu přihrávku zachytil Slováček, ale slibnou akci přerušil čárový rozhodčí – ofsajd.

53:34

52:59

Szathmáry zavezl kotouč až za branku Pavelky, ale vzápětí o něj přišel.

52:07

Valaši mají v posledních minutách jednoznačnou převahu. Trhači se nemohou dostat z vlastního pásma.

51:45

Protasenjova střela z pravého kruhu proletěla těsně vedle levé tyče.

51:09

Podešva se protlačil až před Dvořáka, s jeho zakončením si domácí brankář poradil.

50:32

Kucharczyk zkusil střelu z ostrého úhlu, Dvořák udržel kotouč ve výstroji.

50:16

Kajabova střela z mezikruží skončila mezi betony domácího brankáře.

49:35

Valaší drží kotouč v útočném pásmu a kombinují podél mantinelu.

48:40

Trhači drží puk, ale nemohou přejít přes střední pásmo.

0:4

Branky a nahrávky: 23. P. Beránek (Dundáček, Protasenja), 41. Slováček (Březina, Kucharczyk), 44. Březina (Frolo), 56. Karafiát (Kajaba)

SK Trhači Kadaň: Tadeáš Dvořák (Spěšný) – Trefný, Szathmáry, Rašner, Buchtela, Šesták, Kadeřávek, Kokeš – Kůs, Hejcman, Dufek – Chrpa, Šťovíček, Hlava – J. Müller, Polák, Krejčiřík – O. Procházka, Havlíček.

VHK ROBE Vsetín: J. Pavelka (Horčička) – Šenkeřík, Teper, Frolo, Ostrčil, Dundáček, Žák – Březina, Kucharczyk, Markovič – Vávra, Podešva, Slováček – P. Beránek, Kopta, Protasenja – Kajaba, Karafiát, Hořanský.

Rozhodčí: Kostourek, Ruczków – Belko, Toman

00:43 VSE 2 Šenkeřík, krosček
15:08 KAD 2 Šesták, hákování
20:00 VSE 2 Protasenja, hrubost
22:36 VSE 0:1 P. Beránek (Dundáček, Protasenja)
32:04 KAD 2 Buchtela, faul loktem
35:07 VSE 2 Podešva, hákování
38:11 VSE 2 Slováček, podražení
40:43 VSE 0:2 Slováček (Březina, Kucharczyk)
42:55 VSE 2 Šenkeřík, sekání
43:36 VSE 0:3 Březina (Frolo)
46:03 KAD 2+10 Hlava, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku, odpyká Polák
55:45 VSE 0:4 Karafiát (Kajaba)