NHL

Philadelphia Flyers – Calgary Flames

4:5

po prodl. (3:1, 1:3, 0:0 - 0:1)

18.11.2017, 19:10 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 2.2 3.82 2.91 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:59

Velká šance pro Philadelphii, která si zahraje přesilovou hru. Vyloučen je Matt Stajan za podražení.

31:16

Kotouč za brankou Flyers, kde se o něj několik hráčů přetahovalo. Rozhodčí jejich boj přerušil zapískáním a nikdo nevěděl proč. Důvodem nakonec je vyloučení domácího Gostisbehereho za nesportovní chování. A Calgary bude mít další přesilovku.

28:30

Bude se znovu vylučovat na straně Flyers. Manning dostal dvě minuty za sekání. Přeseknul hokejku Stajana.

25:13

Už to vypadalo, že Philadelphia bude ve dvou pouze proti brankáři. Ale hra byla přerušena kvůli faulu vysokou holí ze strany Weiseho.

23:53

Za sekání odchází na trestnou lavici T.J. Brodie. Domácí si zahrají přesilovku.

17:02

Ve čtyřech na obou stranách se ale hrály jen čtyři vteřiny a rozhodčí vylučuje Jakuba Voráčka za hákování.

16:54

Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Taylor Leier – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Matt Stajan – 2 min., hrubost).

12:47

A bude se poprvé vylučovat. Kris Versteeg odchází pykat na dvě minuty za nesportovní chování. Za to, že mimo hru vrazil do soupeře u střídaček.

4:5

Branky a nahrávky: 2. Manning (Filppula), 14. Couturier (Voráček, Gostisbehere), 17. Provorov (Lehterä, Laughton), 35. Patrick (Voráček, Giroux) – 8. J. Gaudreau (Ferland, Monahan), 27. Monahan (Versteeg, Giordano), 30. Monahan (J. Gaudreau, Brodie), 35. Monahan (J. Gaudreau, Versteeg), 62. Frolík (Backlund, Brodie)

Philadelphia Flyers: Elliott (Neuvirth) – Hägg, Provorov, Manning, Gostisbehere, Alt, Sanheim – Voráček, Couturier, Giroux (C) – Simmonds (A), Patrick, Weise – Konecny, Filppula (A), Lehterä – M. Raffl, Laughton, Leier.

Calgary Flames: M. Smith (Läck) – D. Hamilton, Giordano (C), Hamonic, Brodie, Stone, Kulak – Ferland, Monahan (A), J. Gaudreau – Frolík, Backlund, Brouwer (A) – Jágr, Jankowski, S. Bennett – Lazar, Stajan, Versteeg.

Rozhodčí: Peel, Pochmara – Nansen, Suchánek

01:32 PHI 1:0 Manning (Filppula)
07:13 CGY 1:1 J. Gaudreau (Ferland, Monahan)
12:47 CGY 2 Versteeg, nesportovní chování
13:22 PHI 2:1 Couturier (Voráček, Gostisbehere)
16:08 PHI 3:1 Provorov (Lehterä, Laughton)