2:0
konec (1:0, 0:0, 1:0)
18.11.2017, 15:00 • Lužniki Arena • Radek Kozel
Tipsport: 2.1 4.1 2.91 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.1 - 4.1 - 2.91
Spartak Moskva – Traktor Čeljabinsk
2:0
konec (1:0, 0:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 1. Maxwell, 51. Radil
Karty:
Neproměněná penalta:
Spartak Moskva:
Bespalov (Svensson) – Kalinin, Kulik, A. Osipov, Pepeljajev, Provolněv, V. Lajunen, Judin – Maxwell, Radil, Stoa – Děrgačov, Podšendjalov, Chochlačov – Truňov, Nikoncev, A. Voronin – Černych, V. Komarov, Leščenko – Tatalujev.
Náhradníci:
Trenér:
Traktor Čeljabinsk:
Děmčenko (Francouz) – I. Višněvskij, Bailen, Rjasenskij, Nikitin, Mamajev, Borodkin, Isajev – Videll, Gynge, Szczechura – Polygalov, Jakuceňa, Kručinin – Rybakov, Gubarev, Kokujov – Šipin, Černikov, Šarov – Kravcov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jeřábek, Sidorenko – Dědulja, Goljak
Diváci:
1. třetina | ||||
00:35 | SPM | 1:0 | Maxwell | |
06:37 | CLJ | 2 | Jakuceňa, sekání | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
23:46 | SPM | 2 | Pepeljajev, podražení | |
30:14 | CLJ | 2 | Gubarev, podražení | |
36:02 | CLJ | 2 | Gynge, podražení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
45:03 | SPM | 2 | Nikoncev, podražení | |
48:16 | SPM | 2 | V. Komarov, nafilmovaný pád nebo přehrávání | |
CLJ | 2 | Kokujov, podražení | ||
50:54 | SPM | 2:0 | Radil | |
51:34 | CLJ | 2 | Rybakov, držení protihráče | |
57:33 | SPM | 2 | Tatalujev, příliš mnoho hráčů | |
Konec |
Pardubice – Žďár n/S 12:00 5:4
Chomutov – Kladno 12:30 6:1
Kometa Brno – Salzburg 12:30 1:3
Sparta – Mladá Boleslav 13:00 5:2
Warriors Brno – Olomouc 14:30 1:3
HC Plzeň – HC Litvínov 15:30 6:2
Mountfield HK – Havlíčkův Brod 15:30 3:5
Liberec – Letňany 16:00 5:1
Zlín – Havířov 16:00 2:0
Třinec – Vsetín 16:00 3:6
HC Plzeň – Chomutov • po prodl. 12:00 4:3
Havlíčkův Brod – Mountfield HK 12:00 4:5
Č. Budějovice – Liberec 12:00 1:6
Technika Brno – Havířov • po prodl. 12:00 3:2
Třemošná – Slavia 12:30 0:1
HC Litvínov – Kladno 12:30 3:1
Mladá Boleslav – Letňany 13:00 3:2
Žďár n/S – Kometa Brno 14:15 2:11
PZ Kladno – Ústí n/L 14:55 5:1
Třinec – Přerov 17:00 2:5
Warriors Brno – Poruba 17:00 2:1
57:33
51:34
48:16
45:03
36:02
30:14
23:46
06:37