3:1
konec (1:0, 1:1, 1:0)
18.11.2017, 15:00 • Nagorny Arena • Jiří Sameš
Tipsport: 1.62 4.3 4.67 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.62 - 4.3 - 4.67
Torpedo Nižnij Novgorod – Lada Toljatti
3:1
konec (1:0, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 4. Dugin (Daugavinš, Kundrátek), 29. S. Kosticyn (Galuzin, Grigorev), 45. Paršin (Sergijenko) – 25. Valujskij (Soin)
Karty:
Neproměněná penalta:
Torpedo Nižnij Novgorod:
Lisutin (S. Galimov) – Grigorev, Želdakov, Barancev, Šulenin, Sergijenko, Fatkullin, Kundrátek – Daugavinš (A), Dugin, Muršak – Paršin, Galuzin (A), Stoljarov (C) – I. Zacharčuk, Mozer, Urakov – S. Kosticyn, Gračov, Žukov – M. Lazarev.
Náhradníci:
Trenér:
Lada Toljatti:
Krasotkin (Ivannikov) – Ch. Genoway, D. Vorobjov, Ďjakov, D. Ježov (C), Kirillov, Kostromitin, Morenec – Harper, Novotný (A), Kapustin – Mastrjukov, Zernov, Bělousov – Bočarov, Soin (A), Valujskij – A. Strelcov, V. Strelcov, Achmetov – Babenko.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jurij Oskirko, Anton Kislov – Nikita Viljugin, Alexej Maitak
Diváci:
1. třetina | ||||
01:23 | NNO | 2 | Paršin, vysoká hůl | |
03:37 | NNO | 1:0 | Dugin (Daugavinš, Kundrátek) | |
06:14 | TOG | 2 | Ch. Genoway, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
08:48 | NNO | 2 | Kundrátek, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
11:53 | NNO | 2 | Stoljarov, hákování | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:19 | TOG | 2 | V. Strelcov, nedovolené bránění | |
24:50 | TOG | 1:1 | Valujskij (Soin) | |
28:23 | TOG | 2 | Babenko, hákování | |
28:41 | NNO | 2:1 | S. Kosticyn (Galuzin, Grigorev) | |
33:03 | NNO | 2+10 | Muršak, zásah do hlavy nebo krku+nesportovní chování | |
39:29 | NNO | 2 | Mozer, držení protihráče | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
44:10 | NNO | 3:1 | Paršin (Sergijenko) | |
47:55 | TOG | 2 | D. Ježov, držení protihráče | |
53:45 | NNO | 2 | Sergijenko, nedovolené bránění | |
Konec |
Pardubice – Žďár n/S 12:00 5:4
Chomutov – Kladno 12:30 6:1
Kometa Brno – Salzburg 12:30 1:3
Sparta – Mladá Boleslav 13:00 5:2
Warriors Brno – Olomouc 14:30 1:3
HC Plzeň – HC Litvínov 15:30 6:2
Mountfield HK – Havlíčkův Brod 15:30 3:5
Liberec – Letňany 16:00 5:1
Zlín – Havířov 16:00 2:0
Třinec – Vsetín 16:00 3:6
HC Plzeň – Chomutov • po prodl. 12:00 4:3
Havlíčkův Brod – Mountfield HK 12:00 4:5
Č. Budějovice – Liberec 12:00 1:6
Technika Brno – Havířov • po prodl. 12:00 3:2
Třemošná – Slavia 12:30 0:1
HC Litvínov – Kladno 12:30 3:1
Mladá Boleslav – Letňany 13:00 3:2
Žďár n/S – Kometa Brno 14:15 2:11
PZ Kladno – Ústí n/L 14:55 5:1
Třinec – Přerov 17:00 2:5
Warriors Brno – Poruba 17:00 2:1
53:45
47:55
39:29
33:03
28:23
22:19
11:53
08:48
06:14
01:23