po s.n. (1:2) (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)

18.11.2017, 08:00 • Platinum Arena • Radek Kozel

Tipsport: 2.33 4.0 2.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji vám za pozornost a u dalších online přenosů na počtenou. (10:42:45)
V Chabarovsku je dobojováno a z vítězství 2:1 po samostatných nájezdech se radují hokejisté Dynama Moskva. Ti byli po většinu zápasu lepším týmem a už už se zdálo, že si dokráčí pro vítězství. V poslední vteřině zápasu však inkasovali, a protože nerozhodlo ani prodloužení, přišlo rozřešení až v samostatných nájezdech.

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým Dynamo Moskva.
Autorem vítězné branky je VLADISLAV JEFREMOV.

Samostatné nájezdy začínají.
Protože rozuzlení dnešního napínavého zápasu nepřineslo ani prodloužení, byť k němu měli domácí velice blízko a Jordánův gól jim uznán nebyl, rozhodnou o vítězi duelu až samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:21

Hosté si vypracovali obrovskou šanci, ale střela Varnakova trefila pouze levý beton brankáře.

63:42

Hra se nyní sice odehrává před Metsolou, ale až do zakončení se hosté propracovat nemohou.

62:48

A domácí jsou zde s dalším útokem. Nutno podotknout, že v prodloužení jsou to právě hokejisté Amuru, kteří jsou aktivnější.

62:09

Tam jej však hostující hráči nedokázali dlouho podržet a nyní se již budou muset znovu bránit.

61:50

Tarasov nabral rychlost a zavezl puk do pásma.

61:20

Rozhodčí u videa poradil svému kolegovi na ledové ploše branku neuznat, a ten tak k nespokojenosti chabarovského obecenstva činí!

61:20

Li našel přihrávkou najíždějícího Jordána, který docílil gólu bruslí! Fanoušci se sice radují, ale sudí jasně ukazuje, že se bude telefonovat videorozhodčímu.

61:08

Obrovská chyba hostujícího týmu v útočném pásmu a domácí se řítí v přečíslení dva na jednoho. Jedním z hráčů v unikající dvojici je také Jordán!

60:42

Domácí se jako první odhodlali do útoku, ale jejich snažení v gól nevyústilo.

60:01

Vzhledem k událostem z posledních minut je zřejmé, co musí následovat. Bude to atraktivní prodloužení při hře 3 na 3!

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:59

59:59 Bogdan POTĚCHIN - 1:1

59:59

Chabarovsk právě vstřelil branku!
Tak to je naprosto neuvěřitelné! Vjačeslav Ušenin poslal z rohu kluziště kotouč před bránou, kde jej měli na hokejce dva hostující hráči, kteří jej mohli odpálit do bezpečí a bylo by po zápase. To se však nestalo a kus černé gumy se dostal až k BOGDANU POTĚCHINOVI, který střelou z prostoru mezi kruhy prostřeluje v poslední vteřině základní hrací doby Bočarova a posílá zápas do prodloužení. Asistence: Vjačeslav Ušenin.

59:50

I nadále jsou domácí v držení puku a svírají hokejisty Dynama před Bočarovem.

59:27

Hra se sice odehrává před Bočarovem, ale ke střele se prozatím domácí propracovat nemohou.

58:50

Metsola zůstává na střídačce a Amur to zkouší v šesti.

58:50

Domácí lavička si vybírá oddechový čas.

58:29

Litovčenko dostal nabito, ale střelu namířil pouze do clonícího protihráče.

58:14

Ušeninova střela minula hostující klec.

57:47

Tarasov drží puk za bránou Chabarovsku.

57:09

Bočarov skryl puk po nahození pod lapačkou. Chystá se vhazování.

56:48

Metsola si připisuje další zákrok po střele od mantinelu.

56:09

Hosté se teď ale usídlili před Metsolou. Odsud budou domácí jen těžko obracet vývoj utkání.

55:49

Višněvskij vystřelil od modré sice tvrdě, leč nepřesně.

55:11

Jordán si hezky položil soupeře a následně švihem poslal puk na Bočarova. Hostující gólman ale dokázal zasáhnout lapačkou.

55:06

A je tu další přerušení hry. Tentokrát po zakázaném uvolnění. Vhazovat se bude po levici Metsoli.

54:29

Hosté chybovali v kombinaci a je pískán ofsajd.

53:41

Domácí hráči jsou v závěru zápasu schopní lze zatápět Dynamu, které ale v kritických momentech vždy podrží Bočarov. Tentokrát si poradil s bekhendovým zakončením Rasskazova.

53:10

Tarasov se dostal ke střele z bezprostřední blízkosti, ale zde byl připraven Metsola.

53:02

Akci domácího celku zastavuje zakázané uvolnění.

52:41

Namísto riskantního průniku volí Zohorna rozehrávku přes vlastního obránce.

52:04

51:26

Za mohutného povzbuzování domácích příznivců jsou tu hokejisté Amuru s dalším útokem.

50:50

Frolov se po hezké kombinaci odhodlal ke střele, která sice byla sražena, ale nechybělo mnoho k tomu, aby si to kotouč namířil do odkryté části Bočarovy brány.

50:04

Za držení protihráče je vyloučen hostující Tarasov.

49:28

Metsola zasáhl proti střele od modré čáry.

49:03

Střela Tarasova neměla gólové parametry.

48:29

Následuje komerční přestávka.

48:13

Zohornovo nahození se stalo snadnou kořistí pro hostující obranu.

47:51

I nadále setrvává domácí celek v urputné defenzívě.

47:03

Domácí se opět musí bránit. První formace hostujícího týmu je zde s dalším útokem.

46:39

46:39 Alexander PETUNIN - 0:1

46:39

Dynamo právě vstřelilo branku!
Naprosto zaslouženě se hokejisté z hlavního města ujímají vedení! ALEXANDR PETUNIN nabral rychlost, prosmýkl se hned mezi trojicí bránících hráčů, položil si Metsolu a nakonec zasunul kotouč za záda finského reprezentačního brankáře. Asistence: Ilja Nikulin, Andrej Alexejev.

46:32

Zajímavou přihrávku vymýšlel zpoza brány Tarasov, ale puk na spoluhráče propasírovat nedokázal.

46:01

45:57

Střela Zohorny nebyla tvrdá, natož pak přesná.

45:12

Nikulin zachytil přihrávku a vyhazuje puk.

44:29

Domácím se prozatím hra v početní převaze nedaří a hosté se v poklidu brání.

44:01

Velký zlý muž Arťuchin bude pykat za svůj zákrok. Při obkroužení domácí brány si nebral servítky a jednou ranou poslal k zemi hned dva hráče Amuru, přičemž jedním z nich byl brankář Metsola!

43:51

Střela domácího hráče od modré byla sražena do rohu kluziště.

43:03

Hosté nedokázali udržet puk v pásmu.

42:46

Litovčenko zase na druhé straně zaměstnal Bočarova, ale i hostující gólman je pozorný.

42:07

Po střele Arťuchina si připisuje další zákrok Metsola.

41:52

Hra je přerušena po zakázaném uvolnění Amuru.

41:06

Korjagin si neporozuměl se spoluhráčem a do pásma zajel příliš brzy.

40:53

Z útočného snahy českého útočníka však nevzešlo nic nebezpečného pro bránu Bočarova.

40:18

Český hokejista Tomáš Zohorna nabral rychlost a zavezl puk do pásma.

40:01

Druhá třetina je již minulostí a ani po 40 minutách jsme se branky nedočkali. A s tím mohou být méně spokojení rozhodně hráči Dynama Moskva, protože ti byli i během druhé periody jednoznačně lepším celkem, ale na Metsolu si nepřišli. A když už dokázali domácího gólmana překonat, zastavila je branková konstrukce.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:42

Nakonec se Jordán odhodlal i ke střele, ale ta nebyla přesná.

39:02

Domácí se po dlouhé době usídlili před Bočarovem a kombinují.

38:42

Tarasov mohl střílet z velmi dobré pozice, ale bránou ke své smůle přestřelil.

38:02

Střela Frolova postrádala přesnost a končí pouze za bránou.

37:49

Po dalším zakázaném uvolnění Amuru je hra opět přerušena.

37:18

Dědunov se hnal do nadějně vypadajícího útoku, ale kotouč mu sjel z čepele hole do rohu kluziště.

36:45

Arťuchin se snažil tečovat před bránou, ale puk zasáhnout nedokázal.

36:06

Metsola si podržel nahození v bezpečí své lapačky. Bude se tedy vhazovat po pravici domácího brankáře.

35:59

Střela Varnakova až na bránu neprošla.

35:26

Arťuchin se dostal v rohu kluziště do křížku s Chabarovem, což by mohl být krásný pěstní souboj, ale sudí oba kohouty včas odtrhli.

34:28

34:02

Tarasov se dostal ke střele z prostoru mezi kruhy, ale svou ranou nechal pouze vyniknout brankáře Metsolu.

33:41

To se jim daří až nyní. V držení kotouče je Tarasov.

33:17

Ani tentokrát se hokejisté z hlavního města nedokázali usadit v útočném pásmu.

32:54

Domácí se prozatím zvládají bránit bez větších potíží.

32:28

Za sekání je vyloučen domácí Zohorna.

32:26

Hietanen poslal k zemi zcela mimo dění hry soupeře. To sice ušlo pozornosti rozhodčích, ale je zřejmé, že se na ledě začíná přiostřovat.

32:18

Zohorna se probíjel ke střele, ale nakonec mu byl kotouč odebrán.

32:01

Hra je opět přerušena a nyní si budou moci hráči více vydechnout. Je tu totiž další komerční přestávka.

31:17

Kolář si našel soupeře a za vlastní bránou jej obral o puk.

30:45

Střelu Tarasova brankář viděl a dokázal zasáhnout.

30:03

Nikulin vystřelil od modré, ale trefil pouze clonícího hráče.

29:41

Domácí příznivci si přejí "šajbu", ale k té mají Chabarovští hodně daleko. Nachází se totiž pod neustálým tlakem a drží je jen výborný Metsola.

28:51

Po dalším zákroku Metsoli je hra opět přerušena.

28:21

Hosté ujeli v přečíslení 2 na 1 a Varnakov nad ničím nespekuloval a rozhodl se pro zakončení. Rána měla dostatečnou razanci, ale ke smůle Dynama ji člen první útočné formace poslal pouze do tyče!

27:49

Nikulin vyhazuje přes všechny čáry na zakázané uvolnění.

27:06

Ušenin poslal puk na modrou na svého spoluhráče, který se však ke střele neodhodlal.

26:46

Hra se opět odehrává v obranném pásmu Amuru.

26:06

Krátce před komerční přestávkou měli šanci ke skórování domácí, ale Bočarov si přes clonícího protihráče přeci jen dokázal najít puk a zachytit jej.

25:43

Dědunov vybojoval puk za bránou a formace obou týmů střídají.

25:13

Metsola vyráží střelu od mantinelu do rohu kluziště.

24:57

Hosté vstoupili do druhé periody podstatně aktivněji než hráči Amuru, kteří se musí opět věnovat defenzívě.

24:02

V přečíslení 3 na 2 ujížděli hosté, ke střele se nakonec odhodlal Tarasov, ale trefil jen brankáře Metsolu.

23:25

Varnakov se ocitl v dobré střelecké pozice, ale ranou na vzdálenější tyč Metsolu nezaskočil.

23:11

Domácí se osvobozují pouze za cenu zakázaného uvolnění.

22:53

Boyd si vybruslil až do střelecké pozice, ale trefil pouze dobře postaveného Metsolu.

22:03

Jefremov si počíhal na protihráče a obral jej o puk.

21:59

Domácí vyhráli vhazování v útočném pásmu, Frolov obkroužil bránu, ale puk za záda Bočarova již zasunout nedokázal.

21:19

Bočarov si připisuje zákrok proti střele od mantinelu.

20:59

Li vystřelil od pravého kruhu, ale bránu minul.

20:23

Domácí hokejista se probíjel podél mantinelu, ale až ke střele se nepropracoval.

20:01

První třetina je u konce a branky jsme se prozatím nedočkali. Rozhodně se však nedá říci, že bychom byli svědky nezáživného hokeje. O něco málo více ze hry měli hokejisté hostujícího týmu, ale brankáře Metsolu prozatím překonat nedokázali.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:02

Boyd teď nepotěšil domácí fanoušky, neboť poslal k ledu jednoho z hráčů Amuru.

18:35

Jordán dostal nabito na módou,ale odsud trefil jen obránce soupeře.

18:00

Metsola zasáhl proti střele od modré čáry pravým betonem.

17:26

Domácí hokejisté jsou v držení puku a obléhají bránu soupeře.

16:48

Sopinova střela byla zablokovaná obráncem.

16:22

Oba týmy jsou v plném počtu. Domácí aréna hnala Amur za úvodním gólem, ale Bočarov si se všemi ranami poradil.

15:30

Jakovlev je zpět na ledě, oba celky budou chvíli hrát ve čtyřech.

14:39

Do bomby od modré se opřel Jan Kolář, Bočarov byl rychle na ledě a vyráží.

14:22

Domácí se vrací do početní výhody, po vyloučení Petunina za podražení budou hrát čtyři proti třem.

13:49

Domácí si přesilovku dlouho neužili, Picard odchází sedět za sekání.

13:30

Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Jegor Jakovlev – 2 min., hákování).

12:57

Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Dmitrij Kazionov – 10 min. osobní trest, nesportovní chování). Kazionov zřejmě něco utrousil směrem k rozhodčím a inkasuje osobní trest za nesportovní chování.

11:15

Hietanen ranou od modré prověřil krajana Metsolu v domácí brance, ten kryje bez větších problémů.

7:30

Zatím sledujeme vyrovnaný hokej, a to i nyní při hře čtyř proti čtyřem.

5:49

Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vjačeslav Ušenin – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Jegor Jakovlev – 2 min., nedovolené bránění).

2:53

Hosté brzkou přesilovku nevyužili a Amur už je na ledě kompletní.

0:53

Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Jaroslav Chabarov – 2 min., držení protihráče).

00:01

Amur Chabarovsk: Metsola (Alikin) – J. Kolář, Averin, Kondratěv, Chabarov, Jordán, Kuzmin, Jančevskij – Byvalcev, T. Zohorna, O. Li – Litovčenko, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – Rasskazov, Frolov, Potěchin – Veličkin, Dědunov, Jurtajkin – Picard.

Dynamo Moskva: Bočarov (Jerjomenko) – Kutějkin, Rylov, Volkov, I. Nikulin, D. Višněvskij, Hietanen, Korjagin – Boyd, Varnakov, Tarasov – Petunin, Alexejev, Brjukvin – J. Jakovlev, Arťuchin, Dm. Kazionov – Sopin, Markovin, Sidljarov – Jefremov..

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Všechny hokejové nadšence vítám u dalšího utkání Kontinentální hokejové ligy – KHL! V jeho rámci se utkají týmy z dvou různých konferencí, Amur Chabarovsk hostí celek Dynamo Moskva. Pro oba celky je to velmi důležité utkání v boji o play off, tudíž se i dnes hraje o pověstných 6 bodů! Úvodní buly je na programu od 8:00 našeho času, buďte u toho s námi!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 08:00.

1:2

Branky a nahrávky: 60. Potěchin (Vj. Ušenin) – 47. Petunin (I. Nikulin, Alexejev), rozh. náj. Jefremov