5:3

konec (1:0, 2:0, 2:3)

01.11.2017, 18:00 • 14. kolo • Rostislav Králik

Tipsport: 1.65 4.8 3.37 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hostující celek v poslední třetině neskutečně ožil a dlouho žil v naději na body, tuto iluzi na zisk bodů mu sebral v 56. minutě svou brankou Harkabus. Sokolov tedy zvítězil nad Trutnovem 5:3 Hezký zbytek dnešního večera všem čtenářům. (20:25:44)

59:55

Na závěr si domácí hráči dovolili i exhibiční kousek v podobě " velké malé domů", Fečo se však nenechal zaskočit.

57:12

Matěj Zadražil (Sokolov) – 2 minuty podražení. Hraje se 4 na 4.

56:48

Ondřej Poul (Trutnov) – 2 minuty za sekání.

56:36

Další icing Trutnova.

56:02

Zakázané uvolnění hostujícího týmu.

55:33

Baník právě vstřelil branku!
Na střelu TOMÁŠE HARKABUSE byl již Ašenbrenner krátký a puk končí za jeho zády 5:3! Asistence: Matěj Zadražil, Vojtěch Šik.

55:28

Ašenbrenner přerušuje hru.

55:05

Čejkova skákavá střela proskákala brankovištěm.

54:38

Ofsajd hostujícího týmu.

54:12

Před Šmejcem raději zasahuje vyjetý Ašenbrenner.

53:39

Domácí šance byla zhacena jen díky posunutí hostující branky.

52:50

Hostující hráč je již na střídačce, pro změnu probíhá úprava ledové plochy pomocí hasícího přístroje.

52:50

Tomáš Půlpán se jen těžce zvedá z ledu. Rozhodčí ukazuje, že vše viděl, že šlo o čistý zákrok ramenem.

52:25

Oddechový čas pro domácí!

51:25

Trutnov právě vstřelil branku!
Trutnov vstává z mrtvých a další útok končí gólově po střele DANIEL SVOBODA – 4:3! Asistence: Tomáš Půlpán, Lukáš Kastner.

51:04

JAN KOLÁŘ se opět prosmýkl mezi beky a střelou k pravé tyči upravuje na 4:2!

50:08

Icing domácího celku.

49:43

48:53

Ašenbrenner si připisuje na své konto další zákrok.

48:15

David Hruška byl v útočném pásmu připraven o puk.

47:38

Zakázané uvolnění Sokolova.

46:53

Zahradník střelou z mezikruží nepřekvapil Feča, jenž dobře zvolil k likvidaci rozklek.

46:03

45:27

Hostující bek ukázkově namazal, MARTIN OSMÍK si těžký puk v klidu zpracoval a prostřelil Ašenbrenenra – 4:1! Asistence: Pavel Kuběna.

44:44

Zakázané uvolnění domácího celku.

43:52

Puk končí v ochranné síti za hostující brankou.

40:38

Velmi povedené a skvěle zakončené předvedl exreprezentant JAN KOLÁŘ – 3:1! Asistence: Aleš Půlpán, Alexander Suvorov.

40:01

Sokolov ve druhé části přidal další dvě branky a navýšil tak své vedení na 3:0! Trutnov ve hře drží výborný brankář Ašenbrenner. Poslední třetina začne cca v 19:35 hodin.

37:22

Střela od modré čáry MARTINA WEINHOLDA prošla až za záda brankáře Ašenbrennera – 3:0! Asistence: Matěj Zadražil, Tomáš Harkabus.

34:58

Přesilovková akce končí brankou Sokolova, kdy z dorážky skóruje MATĚJ ZADRAŽIL – 2:0! Asistence: Vojtěch Šik, Martin Weinhold.

34:23

Tomáš Zahradník (Trutnov) – 2 minuty za podražení.

34:05

33:27

Sokolov v pěti.

32:52

Tomáš Rohan (Sokolov) – 2 minuty za hrubost.
Pavel Fedulov (Trutnov) – 2 minuty za hrubost.

32:22

Martin Osmík si zopakoval své sólo, nyní byl vychytán betonem Ašenbrennera!

32:11

Osmík všem ujel, ale před brankou místo střely nahrával na obsazeného spoluhráče k druhé tyči.

31:49

Fečo byl přes veškerou snahu hostí u puku jako první.

31:27

Hostující hráč byl dohrán Patrikem Michálkem (Sokolov) a ten dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

30:45

Ofsajd domácího týmu.

29:56

Poté se strhla menší šarvátka, pro všechny aktéry to končí pouze domluvou od pana rozhodčího.

29:56

Fečo bere puk do lapačky přímo ze vzduchu.

29:31

29:01

Fečo betonem dobře vytáhl střelu Daniela Svoboda.

28:24

Sokolov dobře brání, nepouští Trutnov vůbec k ničemu.

27:31

Pavel Kuběna (Sokolov) – 2 minuty za vražení na hrazení.

26:42

Osmík vyprášil betony brankáře.

26:08

Hostující brankář se dnes rozhodně nenudí.

25:34

Čejka v pádu dokázal dobře vystřelit a pořádně vystrašil Ašenbrennera.

24:52

24:19

Lukáš Kastner byl uhlídán domácí obranou.

23:42

Ofsajd Sokolova.

22:55

Zakázané uvolnění domácích hráčů.

22:19

Trutnov se nemůže dostat ze svého obranného pásma.

21:51

Kotouč se nachází v lapačce Ašenbrennera.

21:33

Domácí přihrávka směrující do ohně byla sražena hostujícím bekem.

20:45

Přerušená hra na druhé straně hřiště.

20:14

Buly v pásmu před hostujícím brankářem.

20:01

První třetina byla poměrně vyrovnaná, až v jejím závěru v 19. minutě David Hruška prostřelil Ašenbrennera - Proto Sokolov vede po první třetině 1:0!b Druhá třetina začne cca v 18:45 hodin.

20:00

19:40

Ašenbrenner vyráží další střelu.

19:00

Poslední minuta první třetiny.

18:33

DAVID HRUŠKA přeci jen překonává Ašenbrennera v brance hostí – 1:0! Asistence: Matěj Zadražil, Martin Weinhold.

18:20

Čejka vyslal do úniku Weinholda, ale ten se střelecky neprosadil.

17:40

Čejka vybojoval kotouč na své obranné modré čáře.

16:57

Ašenbrenner pohotově sráží puk do kouta hřiště.

16:22

15:52

Vhazuje se po vystřelení puku ze hřiště ve středním pásmu.

15:05

Nahrávka domácích byla vytečována holí bránícím hráčem mimo hrací plochu.

14:22

Daniel Svoboda (Trutnov) – 2 minuty za podražení.

14:16

David Hruška vybojoval na svou osobu faul.

13:42

Po osobním, vzájemném souboji byla posunuta branka Ašenbrennera ze svého postavení.

12:58

Puk končí přesně v lapačce Ašenbrennera.

12:24

12:02

Kuběnova přihrávka byla zblokována na poslední chvíli.

11:26

Domácí hráč byl postrčen hostujícím hráčem do domácí branku jenž vychýlil z jejího postavení.

10:54

Nahození Trutnova do útočné třetiny neslavilo žádný úspěch.

10:19

Ofsajd sokolova stěhuje hru až před branku Feča, odkud přišla přihrávka do ofsajdu.

09:38

Na ledě zůstává u mantinelu v bolestivých grimasách ležet hostující obránce Lukáš Vácha. Za doprovodu svých spoluhráčů je odveden na svou hráčskou lavici.

08:53

Ašenbrenner stejně svým zákrokem zapříčinil přerušení hry v obranném pásmu Trutnova.

08:27

Šafář z otočky vystřelil šikovně leč branku soupeře těsně minul.

07:45

07:31

06:57

Přindišova nenápadná střela nadělal velké problémy Ašenbrennerovi, který měl co udělat, aby udržel kotouč před brankovou čárou.

06:21

Nahození puku končí ofsajdem domácího celku.

05:42

05:09

Poul nepropálil clonícího Rulíka.

04:44

Puk v hledišti, vhazuje se ve středním pásmu.

04:16

Domácí se úspěšně brání, nepouští soupeře vůbec do útočného pásma.

03:42

Matěj Zadražil (Sokolov) – 2 minuty za podražení.

03:37

Kolářavo lajna si vynutila svým aktivním přístupem faul.

03:19

Ašenbrenner sráží puk do rohu kluziště.

02:58

02:41

Michálkova střela nemohla projít přes bránícího hráče.

01:57

Další přerušení hry před hostující brankou.

01:24

Střelu Osmíka si pohlídal brankář Ašenbrenner.

00:35

Weinhold ani následně Kolář se proti svým soupeřům neprosadili.

00:01

HC Baník Sokolov: Fečo (P. Hruška) – Přindiš (A), Hohl, Šik (C), Weinhold, Šafář, Rulík, Michálek – Osmík, Kuběna, T. Rohan, Harkabus, Zadražil, D. Hruška, Šmejc, Trapl, Čejka, Říha, Kašpar (A), Rezek. Trenér: Michal Jäger.

HC BAK Trutnov: Ašenbrenner (Jeschke) – Poul (A), Vácha, Fedulov, Suvorov, Suk, Bezděk – Martinec, A. Půlpán (C), Kolář, T. Půlpán, Svoboda, Kastner, Chytráček (A), Zahradník, Smékal, Malík. Trenér: Luboš Petera.

Rozhodčí: Hlinka (Most) – Bc. Goltsch (Teplice), Bc. Janíček (Ústí nad Labem).
Partnerem mistrovského utkání 14.kola 2.ligy, ve kterém se ve středu 1.11. od 18:00 hodin střetne HC Baník Sokolov s týmem HC Trutnov, je společnost HART-PIPE, pan Petr Petrov.