5:3

konec (1:0, 2:0, 2:3)

01.11.2017, 18:00 • 14. kolo • Rostislav Králik

Tipsport: 1.65 4.8 3.37 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hostující celek v poslední třetině neskutečně ožil a dlouho žil v naději na body, tuto iluzi na zisk bodů mu sebral v 56. minutě svou brankou Harkabus. Sokolov tedy zvítězil nad Trutnovem 5:3 Hezký zbytek dnešního večera všem čtenářům. (20:25:44)

59:55

Na závěr si domácí hráči dovolili i exhibiční kousek v podobě " velké malé domů", Fečo se však nenechal zaskočit.

57:12

Matěj Zadražil (Sokolov) – 2 minuty podražení. Hraje se 4 na 4.

56:48

Ondřej Poul (Trutnov) – 2 minuty za sekání.

56:36

Další icing Trutnova.

56:02

Zakázané uvolnění hostujícího týmu.

55:33

Baník právě vstřelil branku!
Na střelu TOMÁŠE HARKABUSE byl již Ašenbrenner krátký a puk končí za jeho zády 5:3! Asistence: Matěj Zadražil, Vojtěch Šik.

55:28

Ašenbrenner přerušuje hru.

55:05

Čejkova skákavá střela proskákala brankovištěm.

54:38

Ofsajd hostujícího týmu.

54:12

Před Šmejcem raději zasahuje vyjetý Ašenbrenner.

5:3

Branky a nahrávky: 19. D.Hruška (Zadražil, Weinhold), 35. Zadražil (Šik, Weinhold), 38. Weinhold (Zadražil, Harkabus), 46. Osmík (Kuběna), 56. Harkabus (Zadražil, Šik) – 41. Kolář (A.Půlpán, Suvorov), 52. Kolář (Fedulov, A.Půlpán), 52. Svoboda (T.Půlpán, Kastner)

HC Baník Sokolov: Fečo (P. Hruška) – Přindiš (A), Hohl, Šik (C), Weinhold, Šafář, Rulík, Michálek – Osmík, Kuběna, T. Rohan, Harkabus, Zadražil, D. Hruška, Šmejc, Trapl, Čejka, Říha, Kašpar (A), Rezek. Trenér: Michal Jäger.

HC Trutnov: Ašenbrenner (Jeschke) – Poul (A), Vácha, Fedulov, Suvorov, Suk, Bezděk – Martinec, A. Půlpán (C), Kolář, T. Půlpán, Svoboda, Kastner, Chytráček (A), Zahradník, Smékal, Malík. Trenér: Luboš Petera.

Rozhodčí: Hlinka (Most) – Bc. Goltsch (Teplice), Bc. Janíček (Ústí nad Labem)