1:2

po prodl. (0:0, 1:1, 0:0 - 0:1)

27.10.2017, 18:30 • ZŠ V. Dzurillu • 14. kolo • Dávid Švec sk

Tipsport: 3.18 4.8 1.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skalica v napínavom zápase zvíťazila v Bratislave o jediný gól. O všetkom rozhodol v 65. minúte zápasu Patrik Janáč. To je odo mňa na dnes všetko, ďakujem za pozornosť a želám pekný víkend. Dočítania priatelia. (20:42:58)

64:15

64:15

Skalica dala gól!
A je rozhodnuté! Skalica v predĺžení dáva rozhodujúci gól, úspešným strelcom je PATRIK JANÁČ!

61:01

Minúta predĺženia je za nami.

60:01

Začalo sa predĺženie.
V riadnom hracom čase zápas svojho víťaza nenašiel, ideme teda do predĺženia.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:01

Začala sa posledná minúta riadneho hracieho času.

55:01

Začína sa posledných päť minút riadneho hracieho času.

51:00

Dnešné stretnutie sleduje 222 divákov.

50:01

Máme za sebou polovicu tretej tretiny, stav Bratislave je stále 1:1.

48:33

Hostia v plnom počte.

46:33

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Hujsa – 2 min., sekanie).

45:01

Máme za sebou úvodných 5 minút tretej tretiny, stav zápasu na štadióne Vladimíra Dzurillu je stále 1:1.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Po druhej tretine máme v Bratislave stav 1:1. Najskôr išli do vedenia hostia, hneď v úvode tretiny namieril presne Martin Hujsa. Domáci vyrovnávali v 28. minúte zásluhou Slobodu.