27.10.2017, 01:30 • BB&T Center, Sunrise • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.24 3.79 2.86 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Radim Vrbata (FLA) 3+0, 6 střel, TOI 13:11
Ondřej Kaše (ANA) 0+0, 1 střela, TOI 16:44 (04:25:45)
Hvězdy utkání

1. Radim Vrbata (FLA) 3+0
2. Owen Tippett (FLA) 1+0
3. Vincent Trocheck (FLA) 1+2
Statistiky: Střely na bránu: 22-34; Zablokované střely: 11-3; Vhazování: 38%-62%; Hity: 11-18; Přesilové hry: 1/3-0/3; Tresné minuty: 12-21.
Florida zahájila sérii pěti domácích zápasů ve velkém stylu, když v BB&T Center vytrhala peří Ducks. Obrovskou zásluhu na vysoké výhře Panthers má český útočník Radim Vrbata, který vstřelil v dresu Floridy svůj první a celkově v kariéře NHL sedmý hattrick. Jevgenij Dadonov skóroval dvakrát. Konečné skóre. Florida Panthers 8 Anaheim Ducks 3.

59:00

James Reimer skvěle zasáhl během pár okamžiků pravým a poté levým ramenem a do konce utkání zbývá odehrát jedna minuta. Byli jsme svědky 11 gólů!

57:19

57:19 Jevgenij DADONOV - 8:3

57:19

Florida právě vstřelila branku!
Jonathan Huberdeau v blízkosti levé tyče holí přiloženou k ledu skvěle zablokoval rozehrávku Ducks a Aleksander Barkov bekhendovou přihrávkou naslepo našel na vzdálenější pravé tyči JEVGENIJE DADONOVA, který střelou zápěstím vymetl pravý horní roh brány! Jevgenij Dadonov může také vstřelit hattrick. Asistence: Aleksander Barkov a Jonathan Huberdeau.

56:01

Dnešní utkání sleduje 10545 diváků.

55:30

Zajímavost: Radim Vrbata naposledy vstřelil 4 góly 10. února 2001. Dnes už má hattrick.

54:46

Andrew Cogliano vypálil v levém kruhu ihned po vhazování. James Reimer byl na přední tyči připraven.

54:42

Corey Perry se vrátil zpět na led a o několik okamžiků později si James Reimer snadno poradil s nahozením Ducks, které ukryl v lapačce. Následuje reklamní přestávka.

53:06

Radim Vrbata krásnou střelou zápěstím mířil z vrcholu levého kruhu pro vhazování ke vzdálenější pravé tyči, Reto Berra ale dobře zasáhl levým betonem a nepovolil mu skórovat počtvrté! Český útočník je k nezastavení.

51:24

Corey Perry dostal dvě minuty za nedovolené bránění a Florida si po reklamní přestávce zahraje přesilovou hru.

51:20

Nechybělo mnoho a Ducks mohli poprvé v zápase skórovat dvakrát v řadě, jenže jejich radost zastavila podruhé v zápase branková konstrukce! Florida stále vede nad Ducks 7:3.

50:46

50:46 Logan SHAW - 7:3

8:3

Branky a nahrávky: 2. Vrbata (Trocheck, Pysyk), 5. Tippett (J. McGinn, Matheson), 18. Vrbata (Bjugstad), 25. Trocheck (Brickley, Petrovic), 29. Dadonov (Barkov, Huberdeau), 36. Barkov (MacKenzie), 49. Vrbata (Trocheck, Yandle), 58. Dadonov (Barkov, Huberdeau) – 7. Kossila (L. Shaw, Wagner), 43. Cogliano (Silfverberg, Vermette), 51. L. Shaw (Wagner, D. Grant)

Florida Panthers: Reimer (Niemi) – Yandle (A), Ekblad, Matheson, Pysyk, McCoshen, Petrovic – Huberdeau, Barkov (A), Dadonov – J. McGinn, Trocheck, Vrbata – Brickley, Malgin, Bjugstad – Tippett, MacKenzie (C), Haley. Hlavní trenér: Bob Boughner.

Anaheim Ducks: Gibson (41. Berra) – H. Lindholm, Manson, Beauchemin, Montour, Jaycob Megna, Holzer – Rakell, Getzlaf (C), Perry (A) – Cogliano (A), Vermette, Silfverberg – N. Ritchie, D. Grant, O. Kaše – Wagner, Kossila, L. Shaw. Hlavní trenér: Randy Carlyle.

Rozhodčí: Ghislain Hebert, Tom Chmielewski. Čároví: Jonny Murray, Michel Cormier

Diváci: 10545

01:04 FLA 1:0 Vrbata (Trocheck, Pysyk)
01:29 FLA 2 Petrovic, hrubost
04:23 FLA 2:0 Tippett (J. McGinn, Matheson)
06:24 ANA 2:1 Kossila (L. Shaw, Wagner)
15:53 ANA 2 Manson, krosček
17:24 FLA 3:1 Vrbata (Bjugstad)
18:41 FLA 5 Haley, bitka