27.10.2017, 18:45 • Bouchalky • Skupina C • Anna Růžičková

Konec zápasu. (21:09:41)

63:42

Dynamo právě vstřelilo branku!
Radosta měl plné ruce práce s dorážejícími hráči Pardubic. DOMINIK CHÁRA nakonec z těsné blízkosti brány bekhendem zavěsil pod Radostovu lapačku a rozhoduje svým gólem o vítězi dnešního utkání! Asistence: Radek Šír

63:05

Pytlík se dostal do samostatného úniku, ale z těžké pozice nedokázal vystřelit.

62:42

Radosta přerušuje hru úspěšným zákrokem.

62:15

Gergel prokličkoval z levé strany mezi kruhy a vystřelil. Růžička ale jeho střelu poslal pryč vyrážečkou.

61:07

Chára se pokusil vystřelit z velkého úhlu z pravé strany, ale bránu přestřelil.

60:08

Bucek prokličkoval před Radostu, ale kotouč se po jeho střele odrazil od domácího obránce.

60:01

Základní hrací doba skončila nerozhodně za stavu 5:5. O vítězi tedy rozhodne buď prodloužení nebo až samostatné nájezdy.

60:00

59:52

Domácí si pouhých osm vteřin před sirénou berou oddechový čas.

59:21

Hra je přerušena a vhazovat se bude opět před domácím gólmanem. Zatím to vypadá, že dnešní zápas bude pokračovat prodloužením.

58:49

Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se bude v jejich obranném pásmu.

58:33

Po střele jednoho z hostů od modré čáry Radosta chytá kotouč do lapačky.

57:47

Dospěl je na ledě a domácí hrají v plném počtu.

57:30

Radosta opět úspěšně zasahuje. Tentokrát chytil nahozený kotouč do lapačky.

57:05

Rohlík vystřelil z levého kruhu, ale trefil jen Radostův beton. Hosté se potom pokusili kotouč ještě dorazit, ale domácí gólman nezaváhal a připisuje si úspěšný zákrok.

55:55

Domácí po vyhraném vhazování posílají kotouč směrem k hostující bráně.

5:6

Branky a nahrávky: 9. Gergel (Pytlík, Dospěl), 26. Dospěl (Černohorský), 34. Konečný, 39. Jindra (Dospěl, Vašíček), 40. Pytlík (Marguš) – 7. Bucek, 27. Bucek (Antoníček, Zeman), 43. Rozlílek (Dubovčí), 43. Bucek (Zeman), 45. Antoníček (Zeman), 64. Chára (Šír)

SKLH Žďár nad Sázavou: Radosta (Novotný) – Černohorský, Čermák, Klodner, Poizl, Cibuzar, Budín, Filip – Konečný, Dospěl, Vlk, Pytlík, Jindra, Kuluris, Marguš, Gergel, Vašíček

HC Dynamo Pardubice: Vlk (Růžička) – Dubovčí, Oliva, Leder, Hybeš, Secký, Jelínek, Blažej – Šír, Poul, Zeman, Rozlílek, Antoníček, Trejbal, Kostka, Chára, Rohlík, Tobiáš, Bucek

06:27 PCE 0:1 Bucek
08:38 ZNS 1:1 Gergel (Pytlík, Dospěl)
10:50 PCE 2 Blažej, napadení
17:30 PCE 2 Antoníček, hákování
21:56 ZNS 2 Gergel, vysoká hůl
25:16 ZNS 2:1 Dospěl (Černohorský)
26:57 PCE 2:2 Bucek (Antoníček, Zeman)
28:02 ZNS 2 Kodner, podražení