04.10.2017, 18:00 • ČPP Aréna • Skupina F • Petr Šatalík

Tipsport: 2.5 4.5 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:54

59:54

59:54

Untersander měl vyrovnání na hokejce, když dostal touš do prostoru mezi kruhy a okamžitě vystřelil. Brankář Mountfieldu předvedl další fantastický zákrok svou lapačkou, kterou nejspíš zachránil Hradci vítězství!

59:25

Raymond dostal křižnou přihrávku na pravý kruh a nebezpečně vypálil! Sedláček byl připraven a pokus zastavil pravým ramenem! Důležitý zákrok gólmana Lvů!

59:05

Kari Jalonen si bere oddechový čas a kreslí svým svěřencům, jak si představuje hru bez brankáře.

59:05

Dnešní duel sleduje 2567 diváků.

58:40

Genoni spěchá na střídačku a Bern to zkouší s šesti bruslaři v poli! Mountfield se brání zuby nehty!

55:56

55:56 BODENMANN - 5:4

55:56

Bern právě vstřelil branku!
Tak ještě není rozhodnuto! SIMON BODENMANN obdržel nahrávku od Haase z osy hřiště na levou stranu. Na závěr akce si pak připravil parádní ránu z kruhu, kterou zastavila až síť za Sedláčkem! Asistence: Gaëtan Haas.

53:41

53:41 ŠIMÁNEK - 5:3

53:41

Hradec právě vstřelil branku!
Hradec zvyšuje svůj náskok a přidává důležitý gól pro uklidnění! Čáp vystřelil z levé strany, jeho pokus zblokoval jeden z bránících hráčů, ale puk se odrazil k JIŘÍMU ŠIMÁNKOVI, který svým druhým dnešním pohodlným gólem zvyšuje na 5:3! Asistence: Zdeněk Čáp.

52:16

Nádherná akce dva na jednoho v podání Červeného a Rosandiče! První jmenovaný poslal parádní křižný pas svému parťákovi, který mířil dobře, ale Genoni předvedl skvělý zákrok ramenem!

49:01

Čáp se šikovně protáhl mezi beky Bernu a dokázal i vystřelit. Jeho pokus však nemířil do prostoru mezi třemi tyčemi. Přesto je nutno ocenit pohlednou a hlavně rychlou akci hradeckého obránce. Nyní probíhá komerční přestávka.

43:43

Haas vystřelil tvrdě od modré. Sedláček si poradil s jeho pokusem i s dorážkou Bodenamanna! Parádní představení strážce hradecké svatyně!

42:09

Šance pro Bern na vyrovnání. Mladý Pohl inkasuje dvě trestné minuty za nedovolené bránění.

40:38

40:38 Sedláček (HKM), Ebbett (BRN)

40:38

Andrew Ebbett dostal přihrávku na pravý kruh a okamžitě vyslal tvrdou ránu na bránu Mountfieldu. Sedláček předvedl ukázkový semafor.

39:16

Mislav Rosandič putuje na lavici hanby. Odsedí zde dvě minuty za zákrok vysokou holí.

37:44

37:44 KÄMPF - 4:3

37:44

Bern se dotahuje na rozdíl jediné branky! Raymond poslal z levé strany křižnou přihrávku a MARC KÄMPF se z bezprostřední blízkosti nemýlil! Asistence: Mason Raymond.

37:01

37:01 Scherwey (BRN)

37:01

Scherwey to předvedl názorně, když se okamžitě vydal vpřed a z bezprostřední blízkosti zakončoval. Sedláček byl však pozorný.

31:21

Nepříjemný zákrok Rüfenachta na Mislava Rosandiče! Útočník Bernu doslova naletěl do beka Mountfieldu, jenž se poté, co šly ruce jeho soka do obličeje hradeckého obránce, skácel k zemi. Rüfenacht inkasuje trest na pět minut + do konce utkání. Pětiminutový trest odpyká Kämpf.

30:41

Roman Kukumberg obdržel přihrávku na osu hřiště k modré čáře a tvrdě vypálil. Genoni jeho ránu vykopl betonem, parádní zákrok gólmana švýcarského celku!

28:46

Maxim Noreau dostal nabito na osu hřiště k modré čáře a ihned pálil. Sedláček si jeho pokus ve změti hokejek před sebou našel a chytil ho do lapačky.

27:37

Tomáš Zigo odsedí dvě minuty za hákování. Následuje komerční přestávka.

23:00

23:00 MOSER - 4:2

23:00

Také Bern zvládá využít početní výhodu! Sedláček neudržel střelu Noreaua od modré a SIMON MOSER byl s dorážkou úspěšný. Asistence: Maxim Noreau, Andrew Ebbett.

22:56

Jakub Muška oslabuje svůj tým, když je vyloučen na dvě minuty za podražení.

21:46

21:46 ŠIMÁNEK - 4:1

21:46

Hradečtí vedou již o tři branky! Po šťastném odrazu od zadního mantinelu namířil Červený svou střelu do tyče a následně se prosadil JIŘÍ ŠIMÁNEK, který bez větších potíží dorazil touš do odkryté klece Bernu a využívá tak přesilovou hru. Asistence: Rudolf Červený, Oskars Cibulskis.

20:00

Skutečně to jsou dvě minuty pro hráčskou lavici Bernu za zdržování hry. Odpyká je Kämpf.

18:43

Krátce po buly se ke střele od modré z osy hřiště odhodlal Kämpf. Sedláčka jeho rána zasáhla do masky. Následně ji strážce svatyně Mountfieldu zkrotil v náruči.

18:35

Hradec oslabuje faul Richarda Jarůška, který dostává dvě minuty za držení.

17:31

17:31 KÖHLER - 3:1

17:31

Hradec si bere dvoubrankový náskok rychle zpět! Dragounovu ránu vyrazil Genoni jen před sebe, kde byl důrazný BEDŘICH KÖHLER, který mu touš prostrčil mezi betony – 3:1! Asistence: Michal Dragoun.

15:15

15:15 RANDEGGER - 2:1

15:15

Bern koriguje skóre! Untersander vypálil od modré z osy hřiště, kotouč před Sedláčkem tečovali Pyörälä a GIAN ANDREA RANDEGGER, po jehož zásahu černá pryž zamířila pod horní tyč svatyně Lvů! Asistence: Mika Pyörälä, Ramón Untersander.

05:05

05:05 DRAGOUN - 2:0

05:05

Lvi zvyšují svůj náskok! Šimánek předal na levé straně kousek za modrou puk na kruh MICHALU DRAGOUNOVI, který překvapil Genoniho střelou na přední tyč! Asistence: Jiří Šimánek.

03:49

Další šance Mountfieldu! Tentokrát si do ní sjel od modré Filip Pavlík. Z bezprostřední blízkosti vyprášil zprava jen betony gólmana Medvědů.

02:14

02:14 BEDNÁŘ - 1:0

02:14

A Východočeši rychle využívají početní výhodu! Po závaru před brankovištěm Bernu našel Cingel krátkou přihrávkou doleva JAROSLAVA BEDNÁŘE, který zamířil do odkryté klece – 1:0! Asistence: Lukáš Cingel, Blaž Gregorc.

01:48

Anderson inkasuje dvě minuty za hákování, Hradec si zahraje první přesilovou hru.

5:4

Branky a nahrávky: 3. Bednář (Cingel, Gregorc), 6. Dragoun (Šimánek), 18. Köhler (Dragoun), 22. Šimánek (Červený, Cibulskis), 54. Šimánek (Čáp) – 16. Randegger (Pyörälä, Untersander), 23. Moser (Noreau, Ebbett), 38. Kämpf (Raymond), 56. Bodenmann (Haas)

Mountfield HK: Sedláček (Pavelka) – Cibulskis, Gregorc, F. Pavlík, Čáp, Pláněk, Rosandič, Pohl – Jarůšek, Zigo, Červený "A" – Bednář "C", Kukumberg, Cingel – Köhler "A", Dragoun, Šimánek – Dvořák, Vopelka, Muška. Trenér: Václav Sýkora.

SC Bern: Genoni (Caminada) – Noreau, Gerber, Anderson, Krueger, Untersander, Burren, Kamerzin, Randegger – Moser "C", Arcobello, Rüfenacht – Scherwey, Haas, Bodenmann – Kämpf, Ebbett "A", Raymond – Heim, Meyer, Pyörälä. Trenér: Kari Jalonen.

Rozhodčí: Piechaczek (GER), Hribik – Frodl, Hynek (všichni CZE)