1:2

po s.n. (1:2) (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)

04.10.2017, 18:00 • Kalich Arena, Litoměřice • 9. kolo • David Suchý

Tipsport: 2.95 4.5 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno. Druhý bod nakonec berou Rytíři Kladno, kteří si dnes doslova vylámaly zuby na fantastickém Královi. Domácí brankář vychytal svému celku alespoň bod, což je vzhledem k hernímu projevu Litoměřic určitě vítaným dárečkem. (20:33:03)

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým Rytíři Kladno.
Autorem vítězné branky je JAN KLOZ.

5. série 1:2

Na druhé straně je Kloz úspěšný střelou k tyči a Kladno bere druhý bod – 1:2.

5. série 1:1

Pavlas to zkoušel rychlou kličkou do strany, Kopřiva nechal u tyče beton.

4. série 1:1

Svedlund to neudělal moc dobře, jeho nájezd Král v poklidu vyrazil.

Za domácí celek se rozjel Veselý, který ukázkovým blafákem srovnal stav – 1:1

3. série 0:1

Podobně si počínal také Lorraine, který branku úplně minul.

Bílek se rozjel docela pomalu, následná polovysoká střela skončila pouze na vyrážečce.

2. série 0:1

Obránce Štindl to udělal lišácky a střelou mezi betony posílá Kladno do vedení – 0:1

2. série 0:0

Kantner napodobil svého kolegu a taktéž střílel po zemi. Kopřiva byl připravený.

1. série 0:0

Kaut to udělal moc hezky, s poslední kličkou to ale přehnal a Král stačil vyrazit střelu.

Šimeček si nabruslil z pravé strany a střelou po ledě jen o kousek minul branku.
Začínat bude domácí celek.

Samostatné nájezdy začínají.
Ani pětiminutové prodloužení nenabídlo žádnou branku a jsou to především hráči Litoměřic, kteří mohou děkovat senzačnímu Královi. Domácí strážce tyčí pochytal během prodloužení snad tři nebo čtyři obrovské šance.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:27

To je neuvěřitelné! Král opět fantastickým zákrokem zastavil přečíslení dva na jednoho.

64:02

Král jednoznačně drží svůj celek. Do další velmi dobré pozice si sjel Hořava, který opět trefil pouze dobře postaveného brankáře.

1:2

Branky a nahrávky: 50. Bílek (Zajan) – 23. D. Tůma (Lenďák, Machač), rozh. náj. J. Kloz