Chance liga

LHK Jestřábi Prostějov – VHK ROBE Vsetín

5:4

konec (0:2, 3:1, 2:1)

04.10.2017, 18:00 • Zimní stadion města Prostějov, Prostějov • 9. kolo • Tomáš Kalas (@tomascipy)

Tipsport: 1.9 4.5 2.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Toto utkání zřejmě vstoupí do kroniky Jestřábů! V první třetině Vsetín jasně dominoval, kdyby to bylo o čtyři branky, nikdo by se asi nedivil. Jenže branky padly jenom dvě, z hole Vávry a Frola. Do druhé třetiny vstoupili domácí jako vyměnění a dokázali srovnat stav na 3:3 díky Fialovi, Starému a Nouzovi. Třetí třetinu zahájili lépe Valaši a vrátili si jednogólové vedení díky Březinovi. Prostějov se nevzdal a utkání dotlačil do vítězství 5:4. S přáním příjemného zbytku večera se s vámi loučí Tomáš Kalas. (20:17:56)

59:45

Vsetín zkouší všechno možné na srovnání.

59:30

Hra se posunuje do středního pásma, puk opustil kluziště.

59:27

Pokus Hořanského z modré čáry schramstl Neužil do lapačky. Hosté už svůj oddechový čas použili, musí tak hrát dále.

59:00

Rudovský puk do klece nedopravil, ale povedlo se mu alespoň vyhodit z pásma.

58:53

Puk těsně minul levou tyč, domácí způsobili icing.

58:35

Přikopnutý puk na Rudovského byl moc dlouhý, aby mohl domácí hráč střílet do prázdné.

58:17

Bude se vhazovat po levici Neužila, Vsetín jde do šesti hráčů!

57:56

Vsetín v přesilovce nevymyslel lautr nic a rázem z týmu, který vedl celkem v poklidu, je tým, který musí dotahovat.

56:28

Jestřábi právě vstřelili branku!
Trochu škoda, že tu není žádný aktivní kotel na domácí straně, oslava byla taková ponurá. V oslabení se do tandemu vydali Švec s Drtinou, první jmenovaný mírně vysunul Drtinu do nájezdu, jenže mu odskočil puk a přitlačil Horčičku k tyči. Dokázal ale puk posunout na MARKA ŠEVCE, a ten už to zvládl. Hosté se zlobili, že Horčička nemohl chytat, těžko říci, jak to celé bylo. Asistence: Marek Drtina.

56:05

Vsetín může jít opět do vedení. Divíšek byl v souboji aktivní a povedlo se mu podrazit Šilhavého.

55:14

Může to být sice trochu překvapivé, ale zasloužené. Prostějovští byli aktivnější celou třetí třetinu a odměnou jim byl tento gól.

54:17

Divíšek prokázal cit pro hru. Na pravé straně našel Horynu, ten objel klubko hráčů a najel si před Horčičku. Střela JOSEFU HORYNOVI zblízka neskutečně sedla a umístil jí pod horní víko. Asistence: Tomáš Divíšek

53:51

Nejprve to vypadalo, že Markovič vyhodil správně, čároví mu ale pomyslnou radost zkazili, neboť byl pískán icing.

53:51

Oddechový čas pro hosty. Je to logické, VHK teď bylo pod tlakem a trenér chce nechat orazit hráčům.

53:51

Právě teď se ROBE dostalo pod tlak, nastalo v brankovišti pár ošemetných situací a Vsetín vyhazoval na zakázané uvolnění.

52:49

Znovu, nahození do útočného pásma, kde stál Voženílek, nebyl s prací s pukem, co se týče rychlosti, dobře a obrana ho odstavila.

5:4

Branky a nahrávky: 26. Fiala (M. Drtina, Venkrbec), 31. Starý (Divíšek, M. Drtina), 37. Nouza (Venkrbec), 55. Horyna (Divíšek), 57. Švec (M. Drtina) – 4. Vávra (Slováček, Podešva), 9. Frolo (Březina, Hruška), 30. Březina (Markovič), 45. Březina (Hruška, Žák)

LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Groh) – D. Kolář, Žovinec, A. Holík, Horyna, M. Drtina, Mikliš – Zabloudil, Voženílek, L. Luňák – Švec, Hozák, Starý – Nouza, Fiala, Divíšek – Rudovský, Švarc, Venkrbec.

VHK ROBE Vsetín: Horčička (Šurý) – Frolo, Dundáček, Ostrčil, Žák, D. Krenželok, Šenkeřík – Pokorný, Podešva, Šilhavý – Hruška, Vávra, Jonák – Březina, Slováček, Kajaba – Markovič, Hořanský, Toman.

Rozhodčí: Dědek, Kopeček – Bosák, Otáhal

03:43 VSE 0:1 Vávra (Slováček, Podešva)
07:56 PRO 2 Rudovský, podražení
08:13 VSE 0:2 Frolo (Březina, Hruška)
11:50 VSE 2 Hruška, hákování
16:26 PRO 2 Žovinec, podražení