3:2

po prodl. (0:2, 1:0, 1:0 - 1:0)

04.10.2017, 11:30 • Fetisov Arena • Lukáš Jasoněk

Tipsport: 2.17 3.9 2.89 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Vladivostok udolal Čeljabinsk 3:2 po prodloužení a přestřihl tím třízápasovou vítěznou šňůru svého soupeře. Přesto si Admiral v tabulce nepolepšil, když zůstává dvanáctý, alespoň se však bodově dotáhl na Chabarovsk. Desátý Traktor Čeljabinsk má jen o čtyři body více. (13:58:26)

61:15

61:15 Vladimir TKAČOV - 3:2

61:15

Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! U vrcholu levého kruhu měl VLADIMIR TKAČOV spoustu místa i času na to, aby přesnou střelou překonal Děmčenka a tím pro domácí ekipu získal bonusový bod. Asistence: Jonathon Blum.

61:03

Time-out pro Admiral Vladivostok.

61:03

A neujal se ani pokus Tkačova, který rovněž lapil gólman Děmčenko (Traktor Čeljabinsk).

60:35

Málem se jim to povedlo už na začátku prodloužení! Do předbrankového prostoru si totiž najel Sajustov (Admiral Vladivostok), jenže Děmčenko před ním přikryl kotouč.

60:01

Využijí domácí přesilovou hru 4 na 3?

60:01

Základní hrací doba skončila výsledkem 2:2, takže bude následovat prodloužení.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:54

Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Maxim Jakuceňa – 2 min., nedovolené bránění).

59:40

Na gól v základní hrací době už to nevypadá, takže se hráči pomalu začínají připravovat na prodloužení.

58:52

Překlopit pomyslné misky vah zpátky na stranu Čeljabinsku chtě Peňkovskij, nicméně Bobkov byl proti.

58:00

Utkání sleduje 2 882 diváků. Ty čeká drama.

56:52

Traktor Čeljabinsk si vyžádal oddechový čas.

56:52

56:52 Dmitrij SAJUSTOV - 2:2

56:52

K obrovskému nadšení domácí části publika je vyrovnáno! Gólovou radost na tribunách rozpoutal DMITRIJ SAJUSTOV, jehož rána z levého kruhu pro vhazování zaplula k bližší tyči. Asistence: Robert Sabolič a Arťom Zemčonok.

56:10

Proti domácímu týmu nehraje už pouze Čeljabinsk, ale také čas, který neúprosně pádí vpřed.

55:56

Rozhodčí znovu přerušili hru kvůli zakázanému uvolnění, proti pravidlům se tentokrát provinil výběr Čeljabinsku.

54:24

Bobkov (Admiral Vladivostok) vyrazil Szczechurovu dalekonosnou ránu do ochranné sítě a vhazovat se tedy bude opět před jeho brankou.

53:49

Zakázané uvolnění Vladivostoku.

53:03

Při dalším útoku domácích hledal Alexandrov Tkačova, křižná přihrávka však svého adresáta nenašla.

52:37

Rušno bylo také na opačné straně! Tkačov (Admiral Vladivostok) si tam příjezdem k pravé tyči položil Děmčenka na led, ale zasunout puk pod jeho beton už nedokázal.

51:51

50:56

Nevyužitá příležitost Čeljabinsku! V mezikruží se k odraženému kotouči dostal Gynge, ale Bobkov ho výtečně vychytal.

49:51

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Shaone Morrisonn – 2 min., sekání).

48:54

Momentálně se hra přelévá ze strany na stranu.

47:40

Na levé straně se ke střele odhodlal Šipin (Traktor Čeljabinsk), pálil ovšem slepými.

46:29

Na to se už dále nemohl koukat Jakuceňa (Traktor Čeljabinsk), který odvezl puk do středního pásma.

45:20

Domácí jsou v úvodu třetí části aktivní a pořádně zatápějí obraně čeljabinského Traktoru.

44:38

Hráči Traktoru pak vyhodili puk na zakázané uvolnění.

43:58

Žafjarov (Admiral Vladivostok) v souboji jeden na jednoho nevyzrál a v útočné třetině přišel o kotouč.

42:05

Po vyhraném buly vypálil na Děmčenka Wright (Admiral Vladivostok), ale ani on se neprosadil.

42:00

Zaútočili si také domácí. Zemčonok se pokusil zamést puk pod Děmčenkův beton, ten ale zůstal pevně přikován k ledu.

41:05

Jen o chvíli později vystřelil Kručinin (Traktor Čeljabinsk) znovu, tentokrát do betonů Bobkova.

40:46

Na začátku závěrečné části pokryl Bobkov (Admiral Vladivostok) Kručininův pokus zprava.

40:01

Ve druhé třetině se obě mužstva prezentovala ofenzivní hrou a je jedině škoda, že se to příliš neprojevilo na skóre. To se v prostřední části pohlo jen jednou, a sice při kontaktním gólu Butuzova. Kromě toho si domácí borci vytvořili celou řadů šancí, ale skvělý Děmčenko je až na zmíněnou výjimku vynuloval.
Třetí třetina začne přibližně ve 13:13.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:45

V závěru třetiny ještě zkoušeli zahrozit domácí, ale vyrovnávací gól nevstřelili.

38:40

Hosté protečovali kotouč do pásma, to však bylo z jejich strany vše.

36:48

36:48 Vladimir BUTUZOV - 1:2

36:48

Při té smršti šancí to jednou přijít muselo a stává se tak právě nyní! VLADIMIR BUTUZOV se rozjel podél pravého mantinelu a jeho střela pod horní tyč znamená kontaktní gól. Bez asistence.

35:55

Čaroděj Děmčenko (Traktor Čeljabinsk) jako mávnutím kouzelného proutku zlikvidoval samostatný únik Žafjarova.

35:06

Hosté přečkali oslabení bez úhony.

33:38

Děmčenka nepřekonal ani Sajustov, který ostře vypálil z levého kruhu. Gólman Traktoru Čeljabinsk se znovu zaskvěl lapačkou a udržel čisté konto.

33:06

Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Alexandr Rybakov – 2 min., podražení).

31:35

Parádní zákrok Děmčenka! Strážce čeljabinské svatyně dlouhou lapačkou vystavil stopku Kazakově projektilu z vrcholu levého kruhu.

30:44

To se jim však nepodařilo. Domácí už hrají v pěti.

30:15

Hráči Čeljabinsku kombinují v útočné třetině a trpělivě hledají skuliny v defenzivě soupeřova týmu.

29:36

Hosté se natlačili před Bobkova a skrumáž v brankovišti ukončil až hvizd jednoho z mužů v pruhovaném.

28:44

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (James Wright – 2 min., vysoká hůl).

28:08

V posledních minutách je aktivita na straně Admiralu.

27:23

Ukázkový semafor vytáhl Děmčenko (Traktor Čeljabinsk) proti prudké ráně Saboliče, který vystřelil od modré čáry.

26:54

Hosté zaveleli k útoku po pravé straně, odkud Bailen nechal zakročit Bobkova vyrážečkou.

26:13

Čeljabinští hokejisté se snaží uklidnit hru kombinací na svém území, což se jim daří.

25:59

Domácí poslali puk na zakázané uvolnění.

24:54

V další gólovce domácích se objevil Alexandrov, jehož dělovka z levého kruhu pro vhazování pořádně vyprášila Děmčenkův levý beton.

23:47

Tkačov spálil obrovskou šanci! Hráč vladivostockého Admiralu využil hrubky obránců, díky které stál přímo před Děmčenkem. Zblízka ale gólmana neprostřelil.

22:22

Bezprostředně po vyhraném vhazování se do poku opřel Žafjarov (Admiral Vladivostok) a Děmčenko musel ze své dílny vytáhnout další zákrok.

22:17

Na druhé straně hledal Sabolič (Admiral Vladivostok) skulinu mezi Děmčenkovými betony, ty však velmi rychle sklaply k sobě.

21:46

Při dalším tažení hostujícího týmu vypálil z pravé strany Šolochov a trefil některého z obětavých obránců.

21:13

Do útočného pásma vjel Peňkovskij (Traktor Čeljabinsk). Neměl ale dostatečnou podporu ze strany svých spoluhráčů, a i proto puk ztratil.

20:48

Obě mužstva jsou kompletní.

20:01

Skóre první třetiny neodpovídá její vyrovnanosti, protože žádný z celků nad druhým výrazně nepřevyšoval. Přesto hosté vedou rozdílem dvou gólů. Už ve třetí minutě otevřel skóre Gynge a o necelých deset minut později skóroval ve vlastním oslabení Kručinin. Domácí se snažili, recept na brankáře Děmčenka ale v úvodním dějství nenašli.
Druhá třetina začne přibližně ve 12:24.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:26

Při hře čtyři na čtyři se žádnému z týmů nedaří vytvořit si palebnou pozici.

18:48

Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Arťom Peňkovskij – 2 min., hrubost).

18:48

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Samvel Mnacjan – 2 min., hrubost).

18:07

Při skrumáži před bránou Admiralu vyjela branka ze svého ukotvení. Hra je tedy přerušena.

17:26

Do souboje muž proti muži se pustil Makarenko (Admiral Vladivostok), přes svého strážce se ovšem neprodral.

15:58

A tak zaútočili domácí. Morrisonn se rozjel po pravém křídle, odkud prověřil Děmčenkovu pozornost.

15:10

Kokujov (Traktor Čeljabinsk) si sjel do předbrankového prostoru a pokusil se tečovat puk. Zůstalo však jen u pokusu, protože se netrefil.

14:28

Čeljabinští po zisku kotouče uklidňují hru.

13:15

Vladivostok se s dvougólovou ztrátou nehodlá za žádnou cenu smířit a oplývá útočnou aktivitou.

11:42

11:40

11:40 Alexej KRUČININ - 0:2

11:40

Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Ve vlastním oslabení ujel vladivostockým zadákům ALEXEJ KRUČININ a tváří v tvář Bobkovy neselhal. Bez asistence.

11:15

Čeljabinská ekipa zatím brání velice dobře.

10:24

Vladivostočtí admirálové se usadili v útočném pásmu a vytrvale zaměstnávají soupeřovu defenzivu.

09:42

Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Igor Isajev – 2 min., vysoká hůl).

09:22

Hra se zase obrátila a z vrcholu levého kruhu vypustil svou ránu Žafjarov (Admiral Vladivostok), ten trefil Děmčenka někam do výstroje.

08:53

Na opačné straně Rybakov (Traktor Čeljabinsk) ani nadvakrát Bobkova nepřekonal.

08:05

Už se zdálo, že se Alexandrov dostane do samostatného úniku, jenomže přišel jeho nikým nezaviněný pád. Škoda pro domácí.

07:39

Děmčenko si připsal další úspěšný zákrok. Gólman čeljabinského Traktoru tentokrát zlikvidoval Morrisonnovu střelu od modré čáry.

06:16

Šance domácích! Makarenko poslal puk do mezikruží pro Kazakova a jeho pohotovou ránu Děmčenko vyrazil betonem do rohu kluziště.

05:08

Momentálně se hraje z jedné strany na druhou.

04:36

S odpovědí na inkasovaný gól mohl přispěchat Bartulis (Admiral Vladivostok), jeho pokus z levé strany ale Děmčenko zastavil lapačkou. Ukázkový semafor!

02:29

02:29 Richard GYNGE - 0:1

02:29

Hosté zničehonic otevírají skóre zápasu! RICHARD GYNGE vystřelil z pravého okraje levého kruhu pro vhazování a vymetl vzdálenější šibenici. Lépe to trefit nešlo! Asistence: Paul Szczechura a Maxim Jakuceňa.

01:57

Hokejisté Vladivostoku tentokrát nahodili puk do útočné třetiny a po odrazu od zadního mantinelu ho přikryl pozorný Děmčenko.

01:02

Zaútočili také domácí. Wright přivezl kotouč do pásma, ale ve spolupráci s protihráči nic nevymyslel.

00:12

První útok obstarali hosté. Szczechurovu ránu z pravého kruhu pro vhazování Bobkov snadno pokryl.

00:01

Domácí odehrají zápas v modrých dresech, zatímco hosté budou hrát tradičně v bílém.
Hokejisté obou celků se seřadili na modré čáry. Fetisov Arenou se rozezní hymna Ruské federace.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Přibližně třicet minut před začátkem duelu probíhá na ledě Fetisov Areny rozbruslení.

Admiral Vladivostok: Bobkov (Treťjak) – Blum (A), Bartulis (C), Kurašov, Morrisonn, Zemčonok, Mnacjan, N. Gluchov, Miščenko – Wright, Tkačov, Alexandrov (A) – Sabolič, V. Butuzov, Sajustov – Makarenko, Kazakov, Žafjarov – Machanovskij, Manukjan, Sergejenko.

Traktor Čeljabinsk: Děmčenko (Francouz) – I. Višněvskij, Bailen, A. Petrov (A), Kolcov, Mamajev, Borodkin, Isajev, Žuldikov – Jakuceňa (A), Gynge, Szczechura – Kokujov, Rybakov, Kručinin (C) – Peňkovskij, Šipin, Polygalov – Šolochov, Šarov, Mošarov.

Rozhodčí: Birin, Ovčinnikov – Sadovnikov, Sazonov.

Traktor Čeljabinsk

Dobře na tom není ani čeljabinský Traktor. Klubu z pohoří Uralu patří ve Východní konferenci desátá příčka se ziskem dvaceti bodů. Poslední tři utkání Čeljabinsku skončila jeho těsným vítězstvím a dobrou formu bude chtít tento tým potvrdit i ve středu. Na ledě Vladivostoku ho ale jistě nečeká snadná úloha.
Admiral Vladivostok

Letos se Admiralu vůbec nedaří. Třetí nejhůře hrající tým Východní konference má na svém kontě patnáct bodů a měl by co nejdříve pořádně zabrat. Jedinou výhodou vladivostockého klubu je to, že v domácím prostředí zatím neodehrál tolik zápasů, jako venku. Dá se tedy očekávat jeho tabulkový vzestup.
Všem hokejovým fanynkám a fanouškům přeji příjemné středeční dopoledne a zároveň vás vítám u sledování textové online reportáže z utkání Admiral Vladivostok – Traktor Čeljabinsk, které se v rámci Kontinentální hokejové ligy odehraje od 11:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:30.

3:2

Branky a nahrávky: 37. V. Butuzov, 57. Sajustov (Sabolič, Zemčonok), 62. Tkačov (Blum) – 3. Gynge (Szczechura, Jakuceňa), 12. Kručinin

Rozhodčí: Birin, Ovčinnikov – Sadovnikov, Sazonov

Diváci: 2 882

02:29 CLJ 0:1 Gynge (Szczechura, Jakuceňa)
09:42 CLJ 2 Isajev, vysoká hůl
11:40 CLJ 0:2 Kručinin
18:48 VLD 2 Mnacjan, hrubost
18:48 CLJ 2 Peňkovskij, hrubost
28:44 VLD 2 Wright, vysoká hůl