KHL

Red Star Kunlun – Lada Toljatti

2:1

konec (1:1, 1:0, 0:0)

04.10.2017, 09:30 • LeSports Center • Viktor Sandev, Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 1.7 4.0 4.43 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

49:41

Kulda vrazil na hrazení Bočarova a odpyká si dvě minuty.

44:49

Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Luke Lockhart – 2 min., sekání).

41:25

Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Denis Zernov – 2 min., vražení na hrazení).

39:43

Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Alexej Mastrjukov – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku).

25:08

Síly na ledě se vyrovnají, dvě minuty za hákování odsedí Zernov.

23:46

Dvě minuty za nedovolené bránění odsedí Kulda.

17:42

Red Star Kunlun má šanci dostat se do vedení, zahraje si totiž přesilovku. Dvě minuty za vražení na hrazení odsedí Achmetov.

15:08

Tak to je hodně nepříjemná zprává pro domácí. Ti budou hrát téměř dvě minuty oslabení 3 na 5, dvě minuty za podražení totiž odsedí Järvinen

14:58

Hosté si zahrají přesilovku, dvě minuty za úder loktem odsedí Jaw.

07:06

Vyloučení na obou stranách. Gilbert Brulé (KUN) se v rohu kluziště osekával s Nikitou Filatovem (TOG) a oba borci jsou posláni na lavici hanby.

2:1

Branky a nahrávky: 17. Kane (Chipchura), 32. Jüe (Vorobej, Ponikarovskij) – 17. Ch. Genoway

Red Star Kunlun: Hellberg (Karhunen) – Kinrade, A. Kulda, Blacker, Järvinen, Vorobej, Ďaloga – Wolski, Brulé, Ponikarovskij – DeFazio, Mokin, Myttynen – O'Donnell, Chipchura, Kane – Lockhart, Squires, Jaw – Jüe.

Lada Toljatti: Krasotkin (Lazušin) – Maleňkich, Kirillov, Ďjakov, Gurkin, D. Ježov, Ch. Genoway, Kostromitin, D. Vorobjov – Mastrjukov, Filatov, Kapustin – Bělousov, Zernov, Bočarov – Valujskij, Něstěrov, A. Strelcov – Achmetov, Rachimullin.

Rozhodčí: Ravodin, Oskirko – Tomilov, Sysujev

07:06 KUN 2 Brulé, sekání