5:3

konec (1:1, 1:2, 3:0)

28.09.2017, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • Daniel Bertók

Tipsport: 2.62 3.55 2.37 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že vyhrál jednoznačně lepší a aktivnější tým, a s přáním skvělého startu do nového dne, se s vámi loučím a někdy, například opět u NHL, na počtenou. Díky za pozornost! (04:54:45)
Střely: Winnipeg Jets 34 – 18 Ottawa Senators
A utkání je za námi! Po celkem nečekaném vývoji skóre se nakonec štěstí přiklonilo na aktivnější domácí hráče Winnipegu, kteří třemi zásahy ve třetí třetině otočili skóre a s výhrou 5:3 mohou být plně spokojeni.

I třetí periodu začali domácí hráči aktivněji, než jejich soupeři, na přesný zásah se ale čekalo až do 49. minuty, kdy se při přesilové hře prosadil Bryan Little. O necelých 5 minut později ho napodobil Marko Daňo, který se svým spoluhráčem dokonale využil totální hrubky v Ottawské kombinaci. Autor srovnávací branky Bryan Little ještě vše podstatné potvrdil pouhých 5 vteřin do konce hrací doby a přesnou trefou do prázdné brány ukončil dnešní utkání!

59:55

Staňte se fanoušky NHL.cz!

59:55

Winnipeg právě vstřelil branku!
A jak už je v dnešním utkání domácích zvykem, branky padají i v posledních vteřinách dané periody! Po chybné rozehrávce hostujícího celku se k puku na polovině kluziště dostal BRYAN LITTLE a trefit branku, hráči jako je on, rozhodně žádný problém nedělá! Bez asistence.

59:25

Velký závar před Hellebyckovou brankou vyřešil až Josh Morrissey, který dovoleně vyhodil puk až na útočnou polovinu, kde se za ním vrhl Nikolaj Ehlers.

58:53

Hráči Ottawy nyní přidali v soubojích a usadili se v útočném pásmu. Po odjetí brankáře z brány budou hrát v šesti!

58:09

58:00

Opět přesilová hra takřka bez střely na bránu, jako nedávno od hostů. Otázkou tak je, zda je to vůbec nějaká výhoda.

57:35

Nyní se dokonce jeden z hostujících hráčů dostal až do útočné třetiny, vše ale vyřešil uklidněním hry a následným přechodem zpět do obrany.

56:50

Hosté se ale po prvé osvobozují vyhozením puku a mohou si tak na chvíli oddechnout, případně vystřídat.

56:20

Domácí se již nyní zformovali v útočném pásmu a kombinací si tvoří volný prostor pro další střelecké pokusy.

56:09

Oddechový čas pro domácí.

56:09

Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Stone – 2 min., krosček).

55:32

Hosté se pochopitelně snaží o vyrovnání, jejich přechod do útočného pásma ale hatí nepřesnost a častá ztráta kontroly nad pukem.

54:43

Domácí hráče pochopitelně vedoucí branka výrazně nakopla a ihned se hrnuli do další šance. Následnou ránu ale opět ve své výstroji udržel Mike Condon, který tak zatím drží svůj celek po špatném výkonu v naději na body. Následovat bude komerční přestávka.

5:3

Branky a nahrávky: 20. Petan (Morrissey, Byfuglien), 40. Byfuglien (Ehlers, Perreault), 49. Little (Byfuglien, Ehlers), 54. Daňo (Petan), 60. Little – 3. Ryan, 28. Formenton, 37. Turris (Stone, Smith)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Comrie) – Poolman, Kulikov, Trouba, Byfuglien (A), Morrissey, Myers – Copp, Taněv, Hendriks, Matthias, Little, Petan, Ehlers, Lipon, Lemieux, Daňo, Connor, Perreault.

Ottawa Senators: Condon (Hammond) – Phaneuf (A), Ceci, Oduya, Claesson, Chabot, Borowiecki – Turris (A), Ryan, Pyatt, Burrows, Smith, Thompson, Dzingel, Pageau, Brown, Formeton, Stone (A), Hoffman.

Rozhodčí: Walsh, Pollock – Mills, Nansen.

02:33 OTT 0:1 Ryan
08:44 OTT 2 Oduya, krosček
16:15 WPG 2 Byfuglien, naražení zezadu
19:31 OTT 2 Oduya, krosček
19:48 WPG 1:1 Petan (Morrissey, Byfuglien)