3:4

konec (0:1, 2:1, 1:2)

28.09.2017, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • 7. kolo • Jakub Mahr

Tipsport: 1.7 5.0 3.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Velmi vyrovnaný zápas z pohledu obou celků nakonec skončil ve prospěch Litvínova. Ve 42. minutě navýšil skóre domácím Jan Tlačil. Po několika minutách skóroval Jan Dufek, který i rozhodl toto utkání v 51. minutě svým třetím gólem. Přeji vám pěkný večer a loučím se Jakub Mahr. (20:37:53)

59:40

Domácí brankář měl již namířeno na střídačku, rozehrávku bohužel zastavil soupeř ve středním pásmu.

58:42

Janata se nyní prokličkoval až k brance hostí, snažil se ji objet, ale to se mu nepodařilo a kotouč převzali litvínovští.

57:03

Kordule teď napálil kotouč z levého kruhu a už to vypadalo, že prostřelil Špírka. Puk však pouze trefil zvenku bránu a stav je tedy pořád stejný.

54:35

Vyloučení v týmu HC Litvínov (Šimon Havlík – 2 min.). Trest odpyká Ineman.

52:49

Energie nejspíše ztratila svůj zápal do hry a povoluje svůj nátlak. Hosté se snažili kombinovat u svého brankáře, ale nepřesná nahrávka zhatila jejich plány a píská se zakázané uvolnění.

50:43

Litvínov právě vstřelil branku!
JAN DUFEK vystřelil a kotouč proletěl nad ramenem Špírka až do sítě. Pro Jana Dufka to znamená hattrick. Asistence: Štěpán Urbánek

50:04

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Leitner – 2 min., sekání).

48:53

Po přihrávce znovu střílel Jan Dufek, Jan Špírek si s jeho střelou bez problému poradil.

47:58

Oba celky teď bojují velmi vyrovnaně a za shodného stavu se hra uvolňuje.

46:31

Jan Dufek dnes již podruhé zasáhl branku domácích a srovnává stav na 3:3. Bez asistence.

46:05

Po střele Korduleho přelétl puk branku jen o kousek, jako první se kotouče ujal domácí obránce a hra pokračuje.

45:14

Únik litvínovského hráče skončil posunutou brankou, domácí obránce srazil útočníka a oba se sklouzli až k mantinelu.

44:26

Po srážce dvou hráčů puk doletěl až na trestnou lavici a hra se přerušuje.

43:12

Vopat si teď lehl do střely domácích a schytal tak velkou ránu do boku, puk se odráží a končí v ochranné síti.

42:05

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Oba týmy se snažili o navýšení svého skóre, kombinace probíhali na obou stranách, ale prosadili se domácí a to JAN TLAČIL, který se po přihrávce trefil do odkryté branky. Asistence: Tomáš Brabec

40:01

3:4

Branky a nahrávky: 35. Horký (Klejna), 38. Procházka (Horký, Pastyřík), 43. Tlačil (Brabec) – 2. Drašar (Kučera, Dufek), 26. Dufek, 47. Dufek, 51. Dufek (Urbánek)

HC Energie Karlovy Vary: Špírek (Grančarov) – Vodička, Vápeník, Pajk, Klejna, Kala, Brabec – Chodounský, Slabý, Janata, Bečka, Pastyřík, Procházka, Horký, Petrov, Halberštát, Tlačil, Salnikov, Šála, Kocík

HC Litvínov: Havlík (Orct) – Urbánek, Macháč, Franc, Havlík, Dvořák, Starý – Kučera, Leitner, Kordule, Drašar, Vopat, Bardoš, Pecka, Ineman, Krsek, Dufek

Rozhodčí: Valenta – Pešek, Malý

01:52 LIM 0:1 Drašar (Kučera, Dufek)
04:38 LIM 2 Dufek, podražení
11:11 LIM 2 Drašar, podražení
24:18 LIM 2 Drašar, vražení na hrazení
25:18 LIM 0:2 Dufek