3:7

konec (0:5, 2:0, 1:2)

28.09.2017, 12:00 • ZS Luďka Čajky • Skupina E • Michal Sedláček (@Michal_68)

Z mé strany je to ze stadionu Luďka Čajky vše. Díky za pozornost a mějte příjemný zbytek dne. (14:17:27)
Je tu konec. Třinec díky skvělé první třetině slaví výhru 7:3. Zlínští se ve druhé části sice ještě nadechli ke zlepšení, ale třetí třetina opět patřila Ocelářům, kteří si tak odváží tři body.

59:16

Buly po levé ruce Ochmana.

58:36

Nedisciplinovanost hráčů na konci zápasu je obrovská. Dvě minuty za hákování si odsedí Fajkus.

57:58

Zlín právě vstřelil branku!
Přesilovka se Zlínu přece jen povedla využít. JIŘÍ SUHRADA napoprvé trefil jen hráče před sebou, napodruhé už ale zamířil přesně a svou ránu umístil k tyči třinecké branky. Bez asistence.

57:26

Další třinecké vyloučení. Zlín tak jde opět do přesilovky 4 na 3. Dvě minuty dostal Plandor za sekání.

57:14

Třinec je ve čtyřech a hraje se tak 4 na 4.

56:37

Další vyloučení a Zlín díky tomu bude pokračovat v přesilovce. Dvě minuty za nedovolené bránění si odsedí Macháček.

56:22

Zlínská přesilovka je u konce. Dvě minuty za hákování si odpyká Dluhoš.

55:31

Třinec právě vstřelil branku!
Oceláři se prosazují i v oslabení. Po zmatku před brankou ševců se nejlépe zorientoval MATOUŠ ČMIEL a doklepnutím puku do sítě dokonal svůj dnešní hattrick! Asistence: Marek Havránek, Jakub Michálek.

54:20

Toto je asi rozhodující zásah.Oceláři se dostávají zpět do vedení o čtyři branky a Zlín má málo času na srovnání. Střelu Homoly Kubík vyrazil a u dorážky byl jako první MATOUŠ ČMIEL, který neměl problém dorazit puk za záda Kubíka. Asistence: David Homola, Marek Havránek.

54:05

Čmiel vyslal jedovatou střelu, která ale míjí branku.

53:24

Domácí se dostali do útočné třetiny, ale dlouho tam nevydrželi.

52:00

Hosté dobře napadají zlínskou rozehrávku a ševci ani nejsou schopni se dostat s pukem za polovinu hřiště.

50:40

Hosté jeli dva na jednoho obránce. Střelu však zblokoval zlínská bek a puk zamířil do ochranné sítě. Takže se bude vhazovat u branky Kubíka.

49:17

Rozhodčí špatně posoudil zakázané uvolnění. Za což se ihned omlouval a vhazování tak nebude u branky Zlína, ale ve středovém kruhu.

48:23

Po střele Čmiela zvonila za Kubíkem tyč.

47:42

Třinečtí byli pod tlakem a tak raději poslali puk na zakázané uvolnění.

3:7

Branky a nahrávky: 29. Podešva (Světlík, Janošek), 37. Pavlas (Suhrada), 58. Suhrada – 3. Čmiel (Homola, Havránek), 5. Havránek (Čmiel), 6. Geidl (Krč), 20. Krč (Geidl), 20. Plandor (Indrst, Adámek), 55. Čmiel (Homola, Havránek), 56. Čmiel (Havránek, Michálek)

Berani Zlín: Kořének (od 6. minuty Kubík) – Holík, Suhrada, Hamrlík, Jaroněk, Dluhoš, Janošek, Pavlas, Prchal – Podešva, Dvořáček, Weintritt, Světlík, Lekeš, Apolenář Luža, Kozubík, Dobiáš, Fajkus, Kristek.

HC Oceláři Třinec: Ochman (Kučera) – Radzienciak, Bulava, Šulák, Adámek, Michálek, Homola – Havránek, Krč, Matěj, Indrst, Geidl, Mikler, Rybnikár, Macháček, Stebel, Čmiel, Plandor.

02:30 TRI 0:1 Čmiel (Homola, Havránek)
04:47 TRI 0:2 Havránek (Čmiel)
05:24 TRI 0:3 Geidl (Krč)
07:20 ZLN 2 Kristek
12:27 ZLN 2
19:12 TRI 0:4 Krč (Geidl)
19:40 TRI 0:5 Plandor (Indrst, Adámek)