Tipos Extraliga (SR)

HK Poprad – HK Detva

4:1

konec (1:0, 1:0, 2:1)

24.09.2017, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • 6. kolo • Lukáš Rastislav Ovšonka sk

Tipsport: 1.35 6.0 5.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

55:53

Michael Vandas sa dokázal uvoľniť a korčuľoval už iba sám na bránku. Naznačil kľučku a potom vystrelil. Puk však Larose vyrazil svojou vyrážačkou.

54:55

Sledujeme obojstranné vylúčenie. Peter Lichanec a Maroš Surový sa mierne do seba pustili a obaja dostávajú po dve minúty za hrubosť.

50:09

Ignatov to teraz v rohu klziska skúšal trochu kaskadérskym spôsobom, no napokon sa Ščurkovi úplne nevyhol. Ščurko je napokon vylúčený, odsedí si dve minúty za napadnutie.

49:02

Detva dala gól!
Hostia znižujú stav zápasu a strieľajú premiérový gól. Detva vyrazila do prečíslenia troch proti jednému. Z ľavého kruhu posunul Murček puk Huňaymu a ten ešte prihral na pravú stranu DAVIDOVI VIDĚLKOVI, ktorý bez problémov prestrelil rozhádzaného Corbeila!
Asistencie: Patrik Huňady, Michal Murček.

46:53

Domáci ešte získavajú aj presilovú hru. Hostia zle striedali a dostáva dve minúty za príliš veľa hráčov na ľade. Odsedí si ho Patrik Huňady.

45:12

V závere zápasu si teda zachytá aj gólman Matt Larose. Verbický je po štvrtom góle vyhnaný.

45:12

Poprad dal gól!
Domáci ihneď pridávajú aj ďalší presný zásah a vyprevádzajú Verbického z brány! Do pásma nakorčuľoval PATRIK SVITANA a strelou švihom z pravého kruhu prekonal detviansku jednotku po štvrtýkrát!
Asistencia: Peter König.

43:46

Domáci strieľajú tretí gól v stretnutí! Až medzi kruhy s pukom prekorčuľoval MATÚŠ PALOČKO, napriahol a tvrdou delovkou prekonal Verbického!
Asistencia: James McDowell.

38:50

Vandasovi skončil trest a tento popradský útočník sa ihneď dostal k puku a smeroval na Verbického. Snažil sa ho prekvapiť a zasunúť bekhendom, no trafil iba do betónu.

37:05

Poprad strelil druhý gól v oslabení v tomto zápase! DÁVID BONDRA získal stratený puk pri mantineli, natlačil sa medzi kruhy a bekhendom krásne zavesil pod hornú žrď!
Bez asistencie.

36:42

Detva získava v závere druhej tretiny presilovku. Michael Vandas dostáva dve minúty za krosček.

31:09

Poprad získava presilovú hru. Jakub Žilka sa previnil, odsedí si dve minúty za držanie.

25:46

Detva bude vo svojej presilovke pokračovať aj naďalej. Alexander Ignatov dostáva dve minúty za sekanie.

23:48

Presilovka pre Detvu. Štefan Fabian si odpyká dve minúty za nedovolené bránenie.

12:07

Kamzíci idú do vedenia gólom z oslabenia! Obranca PETER KONIG si spracoval puk na vlastnej modrej čiare, prešiel takmer bez problémov medzi kruhy, kľučkou sa zbavil protihráča a nie veľmi podarenou strelou bekhendom prekonal Verbického!

11:14

Popradčania budú hrať 18 sekúnd v trojici. Brankár Corbeil dostáva dve minúty za vyhodenie puku.

10:29

Ďalšia šikovná kombinácia od hosťujúcich hráčov. Gachulinec si šikovne skorčuľoval pred bránku a ihneď strieľal z prvej po Ščurkovej prihrávke. Corbeil sa však opäť rýchlo presunul a zastavil strelu.

09:32

Presilovku budú hrať aj hráči Detvy. Radomír Heizer dostáva dve minúty za držanie.

08:12

Abdul prihral Petrovi Lichancovi do perfektnej šance. Lichanec šiel sám z pravého kruhu, mieril to ponad vyrážačku, ale Verbický puk pohotovo vyrazil!

06:00

Teraz mali príležitosť aj hostia. Chovan vytiahol puk po pravom krídle, prihral pred bránku Gašparovi, no ten Corbeila neprekonal. Popradský brankár sa dokázal perfektne presunúť.

05:14

Presilovka pre Poprad. Za hákovanie si dve minúty posedí na trestnej lavici Jakub Žilka.

4:1

Branky a nahrávky: 13. König, 38. Bondra, 44. Paločko (McDowell), 46. Svitana (König) – 50. Vidělka (Huňady, Murček)

HK Poprad: Corbeil (Ivanov) – Brejčák (A), König, Fabian (C), Jáchym, McDowell, Ignatov, Zadražil, Dinda – Štrauch, Mlynarovič, Svitana (A) – Ježek, Heizer, Vandas – Abdul, Lichanec, Bondra – Bogoslovskij, Paločko

HK Detva: Verbický (46. Larose) – Šimon, Gachulinec, Sládok (C), F. Fekiač, Macejko, Strukoff, Srnka, Fedosov – Ščurko, Gašpar, Milý – Halás, Chovan, Žilka – M. Surový, Murček, Vidělka – Zorván, Huňady, Ondris

Rozhodčí: Lauff, Kalina – Stanzel, Bogdaň

Diváci: 1 314

05:14 DTV 2 Žilka, hákování
09:32 POP 2 Heizer, držení protihráče
11:14 POP 2 Corbeil, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo