24.09.2017, 03:00 • Rogers Place, Edmonton • Milan Šplíchal

Tipsport: 1.8 3.85 3.53 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tři hvězdy
1. Connor McDavid (EDM) 1+2
2. Brad Malone (EDM) 2+0
3. Jesse Puljujarvi (EDM) 2+1
Je za námi konec utkání, hokejisté Edmontonu jej zvládli jednoznačně. Do třetí třetiny se šlo za vyrovnaného stavu 2:2, v té třetí se dvakrát trefil Puljujarvi, jednou Malone a McDavid.

59:46

Fanoušci se již radují, v Rogers Place dnes bude veselo.

58:59

Minutu před koncem řádné hrací doby to jsou opět hokejisté Edmontonu, kteří se tlačí kupředu. Obrana Winnipegu by se již nejraději viděla v šatně.

58:32

Byť je nyní v útoku Jets, tak na střely vede Edmonton, a to rozdílem třídy – 40:21.

58:00

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:23

Strome mohl skórovat posedmé, jenže jej perfektně vychytal Hutchinson!

56:35

Hokejisté Winnipegu se již pořádně nesnaží o korekci, třetí třetina se jim opravdu nevydařila.

55:36

Edmonton právě vstřelil branku!
McDavid přihrál za branku, odkud zadovkou poslal puk před ní poslal puk Khaira, ten z první poslal do branky JESSE PULJUJARVI – 6:2! Asistence: Jujhar Khaira, Connor McDavid.

55:21

Coppovi se povedlo skoro to samé, co před chvilkou Lowrymu. Na rozdíl od něj mohl zaútočit, jenže šance nevyužil.

55:03

Lowrymu se povedlo vyhodit až k Talbotovi, takže to budou muset domácí zkusit znovu.

54:35

Ihned po vhazování se do puku opřel Puljujarvi, pěkný zákrok musel předvést Hutchinson!

54:30

Edmonton bude mít příležitost pošesté v zápase skórovat, dvě minuty za hákování totiž dostává Melchiori.

54:00

Edmonton vede na střely v této třetině 14:5!

53:13

McDavid se probíjel skrz obranu soupeře, už byl před brankářem Winnipegu, když mu puk přeskočil hokejku. Štěstí pro hosty.

52:36

Hokejisté Winnipegu se pokusili překvapit obranu soupeře, ale nepovedlo se jim to. Z rychlého protiútoku se do zakončení dostal Puljujarvi, podruhé v krátkém sledu ale Hutchinsona nepřekonal.

6:2

Branky a nahrávky: 9. Jokinen (Benning), 9. Malone (Russell, Kelly), 43. McDavid (Puljujarvi, Simpson), 48. Puljujarvi (Letestu, McDavid), 52. Malone (Jones), 56. Puljujarvi (Khaira, McDavid) – 5. Špaček (Lemieux, Petan), 29. Lipon (Byfuglien, Hutchinson)

Edmonton Oilers: Talbot (Ellis) – Russell, Benning, Nurse, Gryba, Simpson, Jones – Maroon, McDavid, Strome – Jokinen, Nugent-Hopkins, Puljujarvi – Kelly, Malone, Russell – Khaira, Letestu, Kassian.

Winnipeg Jets: Hutchinson (Comrie) – Morrissey, Byfuglien, Kulikov, Poolman, Melchiori, Chiarot – Matthias, Lowry, Copp – Petan, Roslovič, Connor – Lemieux, Sgarbossa, Lipon – De Leo, Špaček, Tanev.

03:46 EDM 2 Maroon, sekání
04:51 WPG 0:1 Špaček (Lemieux, Petan)
08:28 EDM 1:1 Jokinen (Benning)
08:45 EDM 2:1 Malone (Russell, Kelly)
15:16 EDM 2 Puljujarvi, hákování
16:19 EDM 5+2 Khaira, bitka+bitka