Německá Bundesliga

TSG 1899 Hoffenheim – FC Schalke 04

2:0

konec (1:0)

23.09.2017, 15:30 • WIRSOL Rhein-Neckar Arena, Sinsheim • 6. kolo • Michal Raška

Tipsport: 2.15 3.64 3.49 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji za pozornost. (17:30:33)
Hned zkraje druhého poločase jsme mohli vidět břevno Konopljanky, který dnes byl jasně nejlepší hráč hostujícího celku. Hosté se pokoušeli výsledek srovnat, ale domácí byli lepší. V 83. minutě už málem bylo srovnáno, ale to by musel Burgstaller svoji ránu trochu umístit dolů, jelikož po skvělém centru těsně přestřelil. O tři minuty později už se domácí radovali z druhého gólu, ale Mark Uth i když vsítil gól tak při něm stal v ofsajdu. Konec zápasu si Hoffenheim pohlídal a po fatální chybě Fahrmanna dal gól na 2:0 do prázdné brány Lukas Rupp.

90+4

90+4

90+4. Lukas RUPP - 2:0

90+4

Hoffenheim právě vstřelil branku!
Obrovská chyba Fahrmanna! U nákopu domácích byl dříve Fahrmann, ale míč úplně minul a tak LUKAS RUPP neměl moc práce uklidit míč do prázdné brány.

90+3

Konopljanka poslal centr do vápna, který byl sražený a dostal se k Embolovi ten se dlouho nerozmýšlel a chtěl vypálit, ale míč mu sjel z nohy.

90+3

Na roh jde i brankář Fahrmann, ale Nastasić hlavou přestřelil.

90+2

Konopljanka vybojoval alespoň rohový kop.

90+1

Hosté se nemohou dostat do vápna a ohrozit bránu.

90

Rozhodčí Stegemann nastavuje čtyři minuty navíc.

89

Následný faul hostů, kterým čas běží velmi rychle.

88

Z přímého kopu nic nebylo jelikož Fahrmann míč viděl a taky v poklidu chytil.

87

Hosté se snaží vyrovnat, ale domácí po zisku míče okamžitě směřují dopředu jako teď, kdy za cenu faulu je zastavil Benjamin Stambouli.

86

Domácí se už radovali z druhého gólu, jelikož ho vsítil Mark Uth, bohužel pro domácí fanoušky stal v ofsajdovém postavení!

85

Do Konopljankového centru šel i Baumann, který míč vyboxoval a ještě byl u toho faulován. Následně proběhla strkanice mezi hráči, ze které nejhůř vyšli Breel Embolo a Sandro Wagner, kteří dostali po žluté kartě.

84

Hosté to zkoušeli po levé straně a vybojovali rohový kop.

83

Po Konopljankovém centru se k míči dostal Guido Burgstaller, ale jen těsně přestřelil domácí svatyni!

82

Teď už si Pavel Kadeřábek šel pro žlutou kartu, když nevybíravě zfauloval Amine Harita.

2:0

konec (1:0)

Branky: 13. Geiger (Zuber), 90+4. Rupp

Karty:   59. Hübner (HOF), 82. Kadeřábek (HOF), 85. Wagner (HOF) – 16. Meyer (SCH), 85. Embolo (SCH)

Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 5:11. Rohy: 0:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 16:15.

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Nordtveit, Vogt (C), Hübner – Kadeřábek, Geiger, Amiri (30. Rupp), Zuber (73. N. Schulz) – Kramarić, Uth, Gnabry (54. Wagner).
Náhradníci: Kobel – Grillitsch, Akpoguma, Polanski, Rupp, N. Schulz, Wagner.

FC Schalke 04: Fährmann (C) – Kehrer, Naldo, Nastasić – D. Caligiuri, McKennie (75. Goretzka), Stambouli, Konopljanka – Harit, Meyer (79. Embolo) – Di Santo (56. Burgstaller).
Náhradníci: Nübel – Coke, Insua, Embolo, Goretzka, Reese, Burgstaller.

Rozhodčí: Sascha Stegemann – Mike Pickel, Michael Emmer