23.09.2017, 19:45 • 6. kolo • Ondřej Zoubek II

Tipsport: 1.74 3.85 4.39 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi loučím, děkuji vám za pozornost a budu se těšit příště. (21:46:34)
Držení míče: 67 % : 33 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 23:7. Rohy: 15:1. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 6:12.
Fotbalový bůh byl snad až příliš krutý k Rodě, která vzdorovala celých 92 minut svému soupeři, nicméně v 93. minutě obdržela rozhodující branku.
Ale popořadě, již v páté minutě otevřel skóre Mitchell Paulissen, který hlavou napálil míč do sítě a skóre 0:1 vydrželo do konce poločasu.
Ve druhé části ale nastoupil o dost aktivnější Heracles a díky Robinu Pröpperovi dokázal srovnat. Až v 93. minutě hry rozhodl o výsledku utkání známý kanonýr Vincent Vermeije a na tabuli ukazující skóre po konci utkání svítí 2:1 pro Heracles.

90+4

90+3

90+3. Vincent VERMEIJ - 2:1

90+3

Heracles právě vstřelil branku!
Neskutečné! Toto je opravdu fotbalová nádhera! Hrubice obránců, kteří si nepohlídali střelce domácích VINCENTA VERMEIJE, který se v malém vápně uvolnil, přihrávkou ho našel Niemeijer, a první jmenovaný napálil míč do sítě, rozhoduje utkání.

90+2

Sudí nastavil 3 minuty, Heracles nakopává míče do vápna soupeře.

90+1

Vermeij se dostal k hlavičce ve vápně a jen o kousek minul bránu soupeře! Heracles má rozhodně stále více šancí na vstřelení rozhodující branky.

89

Poslední minuty utkání, zajímavý obrázek je k vidění na hřišti. Hráči Rody sice napadají hodně vysoko a snaží se být aktivní, nicméně Jurjus hru zdržuje a míč do ruk bere až když je napadán.

87

Rohový kop domácích znovu mířil na Pröppera, který je rozhodně při chuti, nicméně tentokrát se k hlavičce nedostal.

85

Pröpper se dopustil zbytečného faulu na Schahina.

83

Střídání v týmu Heracles Almelo: ze hřiště odchází Brahim Darri, přichází Reuven Niemeijer.

83

Obrovská šance Schahina! To byla jasná gólovka! Po levé straně táhl dlouze míč jeden z jeho spoluhráčů, on si krásně naběhl do malého vápna, kam i dostal míč, jenže ho nedokázal v souboji dostat do brány.

82

Střídání v týmu Roda JC Kerkrade: ze hřiště odchází Mitchel Paulissen, přichází Gyliano van Velzen.

81

Dlaší Pröpperova hlavička, ta jen o nějaký decimetr minula pravou tyč branky Jurjuse.