konec (1:2)

23.09.2017, 20:00 • Stade Le Canonnier, Mouscron • 8. kolo • Martin Švejkar

Tipsport: 2.0 3.61 3.52 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu! (21:57:59)
Velmi zajímavý zápas belgické ligy je u konce! Mouscron ve druhém poločase otočil skóre a vítězí 3:2. Zajímavé branky z prvního poločasu doplnil v 53. minutě vlastní gól hostujícího Lotièse a vítěznou branku vstřelil v 69. minutě hlavou Bolingi. O zajímavé situace nebyla nouze až do konce, neboť v 91. minutě přišla červená karta pro domácího Amallaha, který se provinil velmi nebezpečným šlapákem do soupeřova kolene. Nastavení však domácí zvládli i v oslabení o jednoho muže.

90+3

90+3

Mouscron drží hru na polovině hřiště. Zdá se, že krátké oslabení domácí nepřipraví o tři body.

90+2

Domácí se ubránili při následné standardní situaci a jsou blízko vítězství.

90+1

90+1. Amallah viděl za tento nebezpečný zákrok rovnou červenou kartu.

90+1

Domácí Amallah šel teď kolíky napřed proti Blondellemu, kterého trefil přímo do kolene. Za nebezpečný faul vidí právem rovnou červenou kartu!

90

Nastavovat se budou tři minuty!

88

Střídání v týmu KAS Eupen: ze hřiště odchází Jean Thierry Lazare Amani, přichází Ibrahim Diallo.
Střídání v týmu Royal Excel Mouscron: ze hřiště odchází Taiwo Awoniyi, přichází Sébastien Locigno.

86

Hostující García rozehrál rohový kop, který našel jen hlavu jednoho z domácích hráčů.

84

Schouterden se dostal ve vápně do zakončení, ale jeho střelu z úhlu dokázal Bailly zneškodnit.

82

Žlutou kartu dostává Nicolas Verdier (KAS Eupen).

81

Hosté získali rozehrávku na polovině Mouscrounu. Standardku rozehráli na krátko, ale vzápětí přišel centr do šestnáctky, v níž se však domácí ubránili.

81

Žlutou kartu dostává Aristote Nkaka (Royal Excel Mouscron).

80

Jenže dál než těsně za půlku se zatím Eupen nemůže dostat. Domácí dobře napadají a nechtějí pustit soupeře na dostřel.

79

Hosté jsou teď poněkud zakřiknutí a často nepřesní v rozehrávce. Brankář Van Combrugge nyní vykopává a gestem vyhání své spoluhráče dál od vlastní brány.

77

Střídání v týmu KAS Eupen: ze hřiště odchází Akram Afif, přichází Nils Schouterden.