Česká fotbalová liga

MFK Chrudim – FK Benešov

2:0

konec (1:0)

16.09.2017, 10:15 • Městský fotbalový stadion Za Vodojemem, Chrudim • 6. kolo • Michal Raška

Tipsport: 1.17 6.0 7.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše. Děkuji za pozornost. (12:12:35)
A Chrudimští zůstávají dále na prvním místě tabulky. V prvním poločase jsme mohli vidět gól Kopeckého a jasnou převahu domácího celku. Do druhého poločasu vešli hosté aktivněji, ale v 68. minutě je zchladil gól Jindřicha Kučery, který hned minutu na to se opět ocitl v obrovské šanci, ale tentokrát neproměnil. Ke konci zápasu se Benešov pokoušel s výsledkem něco udělat, ale domácí obrana hrála dnes parádně a nepustila je do žádné šance.

90+3

90+2

Domácí střelu zblokovala obrana hostů.

90+2

Přímý kop hostů si v klidu vzal pro sebe Lukáš Mrázek.

90+1

Rozhodčí nastavil dvě minuty navíc.

90+1

Hosté se málem dostali do zakončení po chybě domácí obrany.

90

Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Kopecký, přichází Vavrouš.

90

Hosté se ocitli v ofsajdové pasti.

89

Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Kesner, přichází Holeček.

88

Kopecký dostal míč pro sebe a stačilo si obejít jednoho obránce, ten ho ovšem k bráně nepustil a rozhodčí píská útočný faul.

87

Skvěle zahraný přímý kop, kdy to obrana hostů nevymyslela dobře a hned čtyři hráči se dostali před brankáře, ale míč od nich skončil těsně vedle pravé tyče!

87

Následně byl faul na Ondřeje Kesnera a domácí mají přímý kop.

86

S centrem si lehce poradila domácí obrana a Chrudimští šli dopředu 4 na 2. Ovšem jeden z domácích to vzal na sebe a ztratil míč.