Celostátní liga staršího dorostu

AC Sparta Praha – Slezský FC Opava

3:2

konec (2:1)

16.09.2017, 13:00 • TCM Strahov - tráva • 6. kolo • Info o důležitých událostech (Adam Kolář)

Sparta byla celý zápas lepším týmem a měla místy i velký tlak. Nakonec se jim podařilo zvítězit, i přesto, že hosté hodně kousali. (15:00:38)

90+2

88

Žlutou kartu dostává Hartmann (SFC Opava).

88

Opava měla v závěru druhé půle ještě dvě standardní situace, z jedné z nich trefuje hráč Opavy břevno domácí branky.

80

Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Fusek, přichází Harazim.

75

Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Hezoučký, přichází Patrák.

67

Sparta právě vstřelila branku!
Sparta zahrávala centr z levé strany, ke střele se dostal Šimáček, ale jeho pokus brankář Hub vyrazil před sebe. Nicméně k dorážce se dostal VÁCLAV DRCHAL, který vrací svému týmu vedení.

65

Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Čoňka, přichází Stošek.

64

Žlutou kartu dostává Šimáček (AC Sparta Praha).

56

Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Kotouček, přichází Majka.
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Frýdek, přichází Sedláček.

56

Opava právě vstřelila branku!
Velká chyba Sparty, tak zahrávala rohový kop a úplně zapomněla kontrolovat hru vzadu. Opava se rychle dostala do protiútoku a tři hráči Opavy šli na jednoho obránce Sparty. Branku vstřelil TOMÁŠ FUSEK.

46

Sparta má výraznou převahu a o tom svědčí i poměr rohových kopů, který je po prvním poločase 10:0.