Extraliga staršího dorostu

HC Vítkovice Ridera – HC Oceláři Třinec

8:1

konec (4:1, 2:0, 2:0)

15.09.2017, 17:00 • MFH Ostrava • Skupina E • Info o změnách stavu (Monika Baloghová)

Konec zápasu. (18:50:15)

56:59

Za hrubost jsou vyloučeni domácí Beránek a hostující Konderla, oba na 2+2 minuty za hrubost. Hraje se v plném počtu.

46:11

Vítkovice právě vstřelily branku!
Pohodově hrající Vítkovice zvyšují náskok, druhým gólem se prezentuje JAKUB LEWANDOWSKI – 8:1. Asistence: Matěj Potočný.

40:15

Bleskový začátek nenechává třinecké na pochybách, že vítkovičtí nehodlají zápas už jen dohrát, kapitán PETR FRIDRICH přidává sedmou branku – 7:1. Asistence: Jan Bernovský.

40:01

Ve druhé třetině přidali domácí dvě branky a odskočili svému soupeři na rozdíl pěti gólů. Jsou to právě třinečtí, kteří musejí změnit taktiku a tvořit hru.
Další třetina začne přibližně v 18:23.

40:00

27:29

Domácí využívají další přesilovku, po nahrávce Kylnára se do střelecké listiny zapisuje MARCEL KUNC – 6:1. Asistence: Jakub Kylnár.

26:53

Za podražení bude pykat hostující Čmiel.

24:01

Do třinecké klece se trefuje také JAN VOJTOVIČ – 5:1. Asistence: Jakub Kylnár.

20:01

Vítkovičtí mohou být prozatím s výsledkem i hrou spokojeni, uvidíme, co vymyslí třinečtí trenéři během přestávky.
Další třetina začne přibližně v 17:45.

20:00

15:49

13:49

Hosté mohou upravit stav na příznivější, za krosček je potrestán Vojtovič.

12:06

Vítkovice jsou při chuti, další gól přidává JAKUB LEWANDOWSKI – 4:1. Asistence: Jakub Mrva.

11:27

Domácí využívají přesilovku, po nahrávce Beránka zvyšuje FILIP ZAPLETAL – 3:1. Asistence: Adam Beránek, Jan Vojtovič.

8:1

Branky a nahrávky: 2. Mrva (Potočný), 7. Potočný (Lewandowski), 12. Zapletal (Beránek, Vojtovič), 13. Lewandowski (Mrva), 25. Vojtovič (Kylnár), 28. Kunc (Kylnár), 41. Fridrich (Bernovský), 47. Lewandowski (Potočný) – 9. Indrst

HC Vítkovice Ridera: Piták (Micka) – Bílý, Cubo, Zapletal, L. Raška, Smička, Kunc – Vojtovič, Lednický, Fridrich, Kadula, Beránek,.Mrva, Bernovský, Kylnár, Konečný, Věntus, Lewandowski, Potočný

HC Oceláři Třinec: Ochman (Kučera) – Weber, Radzienciak, Bulava, Šulák, Konderla, Adámek, Michálek – Havránek, Krč, Kapitanov, Matěj, Indrst, Geidl, Mikler, Rybnikár, Macháček, Stebel, Čmiel, Plandor

Rozhodčí: Smilek – Bartek, Dohnal

01:25 VIT 1:0 Mrva (Potočný)
06:20 VIT 2:0 Potočný (Lewandowski)
08:42 TRI 2:1 Indrst
10:40 TRI 2 Čmiel, hákování
11:27 VIT 3:1 Zapletal (Beránek, Vojtovič)