DHL Extraliga juniorů

HC Dukla Jihlava – HC Sparta Praha

3:1

konec (1:1, 2:0, 0:0)

15.09.2017, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 3. kolo • Tomáš Kalas (@tomascipy)

Tipsport: 2.83 4.6 1.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí tak první utkání zvládli díky povedené druhé třetině, v třetí třetině gól již nepadl a Dukla si připíše tři body za výhru 3:1. Od stolku HZS se s vámi loučí Tomáš Kalas. (19:58:59)

59:59

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Strnad – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Pšenička – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

59:59

Oba kohouti navíc dostali desítku za nesportovní chování.

59:59

Závěrečná výměna názorů mezi Pšeničkou a Strnadem, lépe dopadl hostující forvard a vyhrál.

59:29

Bílek našel na středu Procházku, v dobré pozici Procházka míjí!

58:46

Rousek zajel za branku a snažil se někoho najít v předbrankovém prostoru, tam ale nikdo nebyl.

58:16

Mejzlík puk vyhodil z obranného pásma, domácí sice gól nedali, ale snahu Sparty pozdrželi.

58:09

Ano, sáhnou. Sparta tak hraje v šesti!

58:09

Oddechový čas pro hosty. Uvidíme, zda sáhnou k powerplay.

58:00

Domácí se snaží nekomplikovat si dobře rozehrané utkání a neopakovat tak kolaps v Chomutově, kdy stejné vedení během dvou minut ztratili.

56:59

Zblízka mohl rozhodnout Peschout, byl dobře blokován a trefil jenom hráče před sebou.

56:38

Do střely Hrbatého vložil hokejku Kadleček, pokusu ale nepomohl.

55:49

Čermák puk u mantinelu doslova urval, Heinrich si ale přihrávku nezpracoval a Sparta jede do útoku.

54:48

Dubský možná se střelou dlouho váhal, jeho střela se otřela o boční síť.

54:14

Domácí jsou opět nastěhovaní v pásmu a měli teď 2, 3 slušné šance.

53:33

Rašín se k nájezdu rozjel, na úrovni mezikruží ale puk ztratil a Hofmann tak neměl práci.

53:33

Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Hanuš – trestné střílení, hákování).

53:33

Trestné střílení pro Duklu! Rašín jel sám na branku a dojíždějící Hanuš jej zahákoval.

3:1

Branky a nahrávky: 19. Jindra (Peschout), 21. Čermák (Heinrich, Vála), 35. Heinrich (Čermák, Mejzlík) – 1. Jandus (Pšenička)

HC Dukla Jihlava: Šťastný (Juda) – Rašín, Vála, Trávník, Hrabaň, Krtek, Havelka, Mareš – Mejzlík (A), Heinrich (A), Čermák – Peschout (C), Adam, Jindra – Hrbatý, Kadleček, Strnad – Donda, Waller, Norris trenér: Karel Nekvasil

HC Sparta Praha: Hofmann (Švehlák) – Janda (C), Bílek, Eliáš, Hanuš, Frič, Vízner – Procházka, Pšenička (A), Jandus – Rousek, Schwamberger, Dubský (A) – Chlouba, Fabiánek, Pejchal – Larsen, Kadlec, Simotics trenér: Pavel Geffert

Rozhodčí: Pokorný – Klouda, Křivohlavý

00:22 SPA 0:1 Jandus (Pšenička)
04:47 JIH 2 Havelka, podražení
11:50 SPA 2 Schwamberger, podražení
15:05 SPA 2 Frič, držení protihráče
18:51 JIH 1:1 Jindra (Peschout)