Extraliga staršího dorostu

HC Energie Karlovy Vary – HC Plzeň 1929

2:0

konec (1:0, 1:0, 0:0)

15.09.2017, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Skupina A • Matěj Hodoval (@M_Hodoval), Jakub Mahr

Velmi povedený zápas ze strany Energie ve kterém se jí podařilo získat další vítězství v řadě. První gól vstřelil v 12.minutě David Holub a v 25.minutě se prosadil Daniel Zavřel. Energie si pak do konce zápasu držela soupeře od těla a připisuje si další 3 body. Loučím se a přeji hezký večer Jakub Mahr (20:40:49)

59:56

Hosté se kvůli svojí zbrklosti dostali do ofsajdu.

59:40

Krýner teď svou střelou zazvonil na vrchní tyč.

59:05

Hosté to zkouší v šesti.

58:35

Michal Straka si vyžádal oddechový čas.

58:00

Poslední dvě minuty ve kterých se Plzeň může pokusit o vyrovnání.

57:10

Přikryl se teď v oslabení pokusil o zvrat, jeho střela ale končí v ochranné síti.

56:46

Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Šiller – 2 min., napadení).

55:24

Kaňák se teď marně snažil o stáhnutí náskoku domácích a Energie tak stále vede.

54:23

Karlovarští se znovu vracejí do útočného pásma a střílí další ránu, která ale neprošla.

53:36

Tlačenice za Kašparovou brankou byla nakonec zastavena a vhazuje se v obraném pásmu domácích.

51:20

Plzeňským hráčů se podařilo zaútočit, ale Kašpar zase prokázal svou mrštnost.

49:18

Šťastnému se málem podařilo vstřelit další branku Energie, dva plzeňští hráči ho ale dostali na zem a znemožnili mu připsat si bod.

48:00

Ve vlastní oslabení se daří plzeňským držet energetiky u své brány a pokouší se o zvrat hry.

47:32

Při hře 4 na 4 se více snaží Energie.

46:47

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Hajšman – 2 min., vysoká hůl).

46:32

Plzeň se snaží ze všech sil dotáhnout se na rozdíl jednoho gólu, zatím jim v tom ale úspěšně brání Kašpar.