HC Dukla Jihlava – BK Havlíčkův Brod

0:3

konec (0:0, 0:3, 0:0)

09.09.2017, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 1. kolo • Pavel Křivan

Poslední část nám branku nepřinesla. Hráči Jihlavy se pokoušeli o kontaktní branku, ale pozornost brankáře Krále jim zhatila veškeré jejich pokusy. Havlíčkův Brod, tak zaslouženě vítězí v úvodním kole extraligy mladšího dorostu a spolu si mohou zakřičet i vítězný pokřik uprostřed kluziště. (14:01:35)

59:50

Hráči Brodu odpočítávají sborově poslední vteřiny zápasu.

59:20

Už málo zbývá i na čestný gól Jihlavy.

58:52

Další zakázané uvolnění Havlíčkova Brodu.

58:12

Jihlava už nemá moc času na to, aby dokázala něco s výsledkem udělat. Přesto se pouští do jednoho útoku za druhým.

58:08

Vhazuje se před brankou Krejčího.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:00

Zakázané uvolnění hráčů Brodu. Jihlava se tak přesune do útočného pásma.

55:52

Souboj v rohu kluziště v obranném pásmu Jihlavy. Puk je za hradbou bruslí a tak hvizd rozhodčího přerušuje hru.

54:39

Tomáš Chlubna se dostává před branku, ale jeho pokus míří mimo tyče branky Daniela Krále.

54:00

Stále se Jihlava trápí při založení akce. Havlíčkův Brod nedovolí domácím skutečně nic.

53:29

Střela Matouše Menšíka se odrazila před brankáře Krále, ale nikdo z jihlavských mladíků se před brankou neobjevil.

52:16

Další pokus Josefa Vyviala, ale jeho střelu kryje Krejčí do své náruče a bude se vhazovat před jihlavským brankářem.

51:05

Petr Brož za brankou čeká až se mu zformují spoluhráči, ale puku se opět zmocňuje Brod.

49:37

Tomáš Chlubna s Davidem Polodnou zkouší vymyslet nějakou akci, ale bezvýsledně.

48:48

47:43

Patrik Čermák vypichuje puk a posílá Brod do svého obraného pásma, kde se snaží potrápit nadále rozehrávku hostů.

47:00

Pozorná lapačka Filipa Krejčího vystihla střelu Patrika Vacíka.

46:39

Jihlava se dostává do oslabení, kdy je za krosček poslán Ondřej Winkler a Brod bude mít možnost navýšit skóre.

45:52

Ten se z ledu zvedá a může se pokračovat ve hře.

45:51

Na ledě zůstává ležet Michal Kerber a hra je přerušena.

45:26

Petr Brož bojuje o každý centimetr

45:00

Hra se pohybuje ve středu kluziště,

44:00

Zakázané uvolnění Brodu, jihavský tlak teď zachránilo až vyhození obránce Davida Matuli.

43:02

Jihlava se probouzí. Střela Mariana Havla opět prověřila pozornost, brankáře Krále.

42:14

Pumelenice před brankou Krále. Hráči Dukly se natlačili opět do soupeřovi branky, ale tím celá akce končí.

41:48

David Mihulka prověřil pozornost Daniela Krále, ale kontaktní branka se nekoná.

40:59

A opět je z toho závar před Filipem krejčím. Jihlavští obránci mu dělají velké starosti.

40:40

Střela Ondřeje Winklera je sražena a Brod zákládá útočnou akci.

40:22

Brod vhazování vyhrává a hned prověřuje pozornost Krejčího.

40:15

Zakázané uvolnění Jihlavy.

40:01

Další třetina začne přibližně v 13:30.
V polovině utkání druhé třetiny se z ospalého hokeje stává přestřelka pro brodské hokejisty. Nejprve Adam Prýl otevřel skóre utkání a o třicet vteřin později navýšil na dvoubrankový náskok Marek Kopic. Havlíčkův Brod byl po zbytek třetiny lepším týmem, kdy toho dokázal zužitkovat i v závěru druhé třetiny. V 37. minutě se nádhernou střelou švihem prosadil Josef Vyvial, který uzavřel prozatimní skóre na 0:3. Jihlava zůstala spíše v šoku a nedokázala se osvobodit s vlastního obranného pásma.

40:00

39:59

Tak ještě strkanice na závěr třetiny, která nezůstává nepovšimnuta hlavním sudím a posílá hráče Matouše Menšíka a Patrika Vacíka do třetího dějství na dvě minuty za hrubost.

39:29

Jihlava se přeci jen dostává před brankáře Krále. Zakončení bekhendem Patrika Čermáka, pozorný Král kryje.

39:00

Poslední minuta druhé třetiny.

38:24

A zdá se že jsou brodští mladíci stále při chuti. Frustrovaná Jihlava se uzavřela ve svém obranném pásmu a nemohou přijít na nic, jak rozjetý Brod zastavit.

36:40

A je zde třetí branka Brodu.Krásnou střelou švihem umístil do pravého horního růžku JOSEF VYVIAL. Asistence:Marek Kopic, Josef Dáňa.

34:59

Lapačka Krále teď lehce sevřela nahození Marka Chvátala,

34:25

Hra má na obou stranách rychlý spád. Hraje se koukatelnější hokej než tomu bylo v první části. Jihlava se probouzí a snaží se vymyslet, jak přelstít hosty z Brodu.

33:15

Matěj Trupl v zaháknutí jihlavského obránce Moravce se dostává do zakončení, ale nyní Krejčí jeho úmysl vystihl.

32:26

Jihlava se nedokáže osvobodit ze svého obranného pásma. Tlak Brodu stupňuje na intenzitě.

31:43

Jihlava je skutečně jako opařená. Hráči Brodu si dělají co chtějí a potřebují.

30:30

Jihlava zkouší odpovědět, ale Brod je momentálně tolik na koni, že jihlavským mladíkům nic nedovolí a naopak se sám dere před branku Krejčího.

27:59

A druhá branka Brodu. ADAM PRÝL se chopil puku ve středním pásmu a překonal Krejčího přízemní střelou k levé tyči. Bez asistence

27:30

Brodským hráčům se povedl parádní únik a otevírají skóre dnešního utkání. MAREK KOPIC obdržel naservírovaný puk a překonal brankáře Krejčího. Asistence: Dan Fiala

25:32

Pokus Patrika Čermáka je sražen mimo ledovou plochu a vhazovat se bude ve středním pásmu.

25:05

David Matula nebezpečnou střelou protáhl Krejčího. Ten je však pozorný a nechybí.

24:30

Tak i Brodu se podařilo překonat červenou čáru a povedlo se jim i prověřit brankáře Krejčího.

24:05

Další zakázané uvolnění hráčů Brodu.

23:27

Zakázané uvolnění . Vhazuje se po pravici Krále.

22:37

Tobiáš Adam zakládá akci a hrne se se svými spoluhráči na branku hostí.

21:50

David Polodna zkoušel protečovat puk za záda Daniela Krále, ale ten netrefil branku.

20:30

Puk se ocitl v rohu kluziště a puku se zmocňuje Jihlava a míří před bránu gólmana Krále.

20:01

Přihlížející rodiče spěchají na kávičku z automatu, přeci jen od ledu bývá trochu chladněji.
Další třetina začne přibližně v 12:43.
První část nám branku nepřinesla. Více nebezpečným týmem byla jihlavská Dukla i když obě mužstva si dokázala vytvořit několik nebezpečných situací. Pozorní brankáři Krejčí s Králem však jejich pokusy zdárné kryli a tak je stav po první části bez branek.

20:00

19:40

David Moravec si pohrává s útočníkem hostí za vlastní brankou.Ten netuší, kde se puk nachází

19:00

Poslední minuta první třetiny.

18:19

Stále i v plném počtu domácích se hraje před brankou Krejčího.

17:55

16:53

Dukla mohla otevřít skóre zápasu ve vlastním oslabení, ale chyběly skutečně snad milimetry.

16:27

Adam osvobozuje Duklu vyhozením puku do středního pásma.

15:54

Za hrubost dostává dvě minuty David Mihulka a Brod si zahraje přesilovou hru.

15:37

Davidu Polodnovi se otevřel prostor, ale opět jeho střela nalezla pouze připraveného Krále.

15:17

14:45

Havel minul odkrytou část branky

14:19

Závar před Králem. Všichni hráči se ocitli ve svatyni Krále, ale puk za jeho záda nedotlačili

13:50

Havlíčkův Brod se osvobozuje z kleští Dukly a spěchá střídata

13:17

Za držení dostává dvouminutový trest Josef Vyvial.

12:49

Šimon Zdarsa bojuje o puk ve středním pásmu, ale nikdo ze spoluhráčů mu nejede na pomoc

11:50

Tomáš Chlubna předvedl nádhernou parádičku, ale těsně minul bránu Krále.

11:12

Lapačka krejčího sevřela pokus Vacíka od modré.

10:55

10:20

Kreber od modré poslal nebezpečnou střelu švihem, ale naštěstí pro Krejčího se nic nestalo.

09:49

09:40

Puk je opět mimo hrací plochu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

09:20

Osamocený Fiala teď mohl trefit vingl brankáře Krejčího, ale puk míří do ochranné sítě

08:45

Síly na ledě se vyrovnají, za sekání si odpočine Patrik Čermák

07:44

Hráči Dukly si zahrají přesilovou hru. Za nedovolené bránění je poslán na trestnou lavici Josef Vyvial.

07:18

Dukla zůstává v tempu a motá Brodské mladíky jako mlýnské kolo vodu.

06:22

Šimon Zdarsa rozjel další útok Dukly, ale král je zatím neomylný.

05:50

Tomáš Chlubna se sám dostal až před branku Krále, ale nikdo z dorážejících netrefil patřičně kotouč.

04:49

Také brodšťí mladíci prověřili pozornost Filipa Krejčího.

04:31

Král sevřel puk betony a vhazuje se po jeho levici.

04:09

Jihlava je stále u puku a soupeři puk nepůjčí ani na okamžik

03:38

Icing Brodu.

02:59

Závar před brankou Dukly. Krejčí raději puk přikryl lapačkou.