1:2
konec (1:0, 0:1, 0:1)
09.09.2017, 12:00 • 2. kolo • Michal Toman (@michal_toman99)
Tipsport: 2.2 4.5 2.3 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.2 - 4.5 - 2.3
HC Slavia Praha – Berani Zlín
1:2
konec (1:0, 0:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 19. Šergl (Jaša, Matějka) – 36. Hefka (Dobiáš, Gazda), 42. Dlabaja (Jenáček, Dvořáček)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Slavia Praha:
Vecka (Kodad) – Hejda, Šmíd, Duda, Valík, Melovič, Stark, Karoch – Kolouch, Jaša, Matějka – Šteiner, Furch, Netolický – Nedorost, Marek, Šergl – Šilhan, Vobořil
Náhradníci:
Trenér:
Berani Zlín:
Šimonů (Huf) – Martínek, Augustin, Gazda, Gába, Padrnos, Budil, Jenáček – Chalupa, Kenša, Dvořáček, Peška, Čechmánek, Kočica, Mikulec, Gharibyar, Hefka, Dobiáš, Dlabaja, Gago
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Bejček – Žídek, Horažďovský
Diváci:
1. třetina | ||||
02:51 | SLA | 2 | Hejda, vysoká hůl | |
09:46 | SLA | 2 | Karoch, sekání | |
10:45 | SLA | 2 | Melovič, podražení | |
18:41 | ZLN | 2 | Hefka, nedovolené bránění | |
18:59 | SLA | 1:0 | Šergl (Jaša, Matějka) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
24:03 | SLA | 2 | Melovič, sekání | |
29:38 | SLA | 2 | Melovič, hrubost | |
ZLN | 2 | Kočica, hrubost | ||
32:24 | ZLN | 2 | Mikule, krosček | |
34:56 | SLA | 2 | Hejda, hákování | |
35:59 | ZLN | 1:0 | Hefka (Dobiáš, Gazda) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:15 | ZLN | 1:2 | Dlabaja (Jenáček, Dvořáček) | |
55:58 | SLA | 2 | příliš mnoho hráčů, odpyká Šilhan | |
Konec |
Salzburg – Olomouc 11:00 6:1
Vsetín – Vítkovice 11:00 1:10
Třinec – Zlín 12:00 3:4
HC Litvínov – K. Vary 12:30 0:2
Pardubice – Mountfield HK • po prodl. 15:00 1:2
Žďár n/S – Č. Budějovice 15:15 1:7
Jihlava – Warriors Brno 15:15 6:0
HC Plzeň – Chomutov 15:30 10:1
Liberec – Sparta 16:00 7:2
Letňany – Slavia 19:20 1:3
Jihlava – Havlíčkův Brod 12:00 0:3
Č. Budějovice – Mladá Boleslav 12:00 0:3
Žďár n/S – Letňany • po prodl. 12:00 4:3
Mountfield HK – Pardubice 12:00 3:2
HC Plzeň – PZ Kladno 12:00 12:0
Kometa Brno – Liberec 12:30 3:0
Kladno – Chomutov 13:40 2:8
Havířov – HK MD Šumperk 14:00 5:4
HC Litvínov – Ústí n/L 15:00 8:2
Sparta – Třemošná 15:45 5:1
Třinec – Warriors Brno 16:00 5:1
Zlín – Technika Brno 17:00 3:1
60:00
59:40
59:18
58:59
58:47
58:34
58:16
57:58
57:36
57:01
56:43
56:12
55:58
55:43
55:08
54:44
54:14