1:3

konec (0:2, 1:0, 0:1)

09.09.2017, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • 1. kolo • Josef Prášek

Tipsport: 1.7 4.4 3.68 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme za sebou první kolo WSM ligy. V první třetině se Benátky prosadily hned dvakrát. Domácí sice ve druhé části z přesilovky snížili a a měli i další šance, ty ale nebyly využity. Hosté si poslední minuty již pohlídali a odváží si první vítězství. Třebíč bude mít možnost dnešní zápas napravit ve středu, kdy se doma utká s Ústím nad Labem.
Díky za pozornost. Na shledanou. (19:55:07)

59:52

Kristl (TRE) vyloučen na 2 minuty za hrubost.

59:51

Kaláb od modré tvrdé střílel, puk se odrazil k Eratovi, ale tomu se nepovedlo ho dorazit za ležícího Stezka.

59:31

Kolmann (BEN) vyloučen na 2 minuty za vysokou hůl.

59:20

Domácí to zkouší v šesti!

58:45

Zakázané uvolnění Třebíče, to už nevypadá na dramatický závěr. Ale domácí si ještě vzali oddechový čas.

57:50

Domácím se opět nepodařilo využít přesilovku, do konce zbývá už jen přes 2 minuty, navíc se píská ofsajd domácích.

56:59

56:40

Kristl přihrával puk do brankoviště, kde číhali jeho spoluhráči. Puk si ovšem našel Stezka.

56:15

Domácí sice kombinují, ale málo střílí, až teď se povedlo Kuskovi přihrát Vodnýmu, který z první střílel, ale těsně minul branku.

54:59

Ale domácí budou mít možnost to napravit. Dlouhý (BEN) je vyloučen na 2 minuty za podražení

54:23

Tahle přesilovka se Třebíči vůbec nepovedla a velice rychle se jí krátí čas na vyrovnání.

54:20

A další vyhození až k Jekelovi. Hosté jsou již v plné počtu.

53:28

Benátky se osvobodily, domácí musí začínat od své brány.

52:12

Chrtek (BEN) si odsedí 2 minuty na nedovolené bránění.

51:40

Roman Erat vystřelil sice nepřesně, ale puk se odrazil zase k němu a z úhlu se pokoušel překonat Stezka, ale nepovedlo se mu to.

50:28

Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!

Hosté odskakují o dvě branky. Když se po přihrávce Chrtka prosadil PETR KOLMANN přesnou střelou. Asistence: Ondřej Chrtek a Dominik Hrníčko.

49:31

Domácí vyhazují. Benátky se ale rychle dostaly do pásma a Veselý střílel kousek před kruhama, střela byla zblokována.

1:3

Branky a nahrávky: 27. L. Vágner (Kaláb) – 8. D. Špaček (Psota, Jandejsek), 15. Hrníčko (Kolmann, Chrtek), 51. Kolmann (Chrtek, Hrníčko)

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Do. Svoboda) – L. Vágner, Kaláb (A), Půža, D. Mikyska, Čejka, Hort – R. Erat (A), Dolníček (C), Kristl – Vodný, Jan Wasserbauer, Kratochvíl – Kusko, R. Zohorna, T. Havránek – Malec, Tadeáš Král, Paták.

HC Benátky nad Jizerou: Stezka (Žajdlík) – Kolmann (A), Husa, Havlín, Jan Bednář, Jandejsek – A. Dlouhý (A), Chrtek, Hrníčko – D. Špaček (C), R. Veselý, Psota – Teplý, Wiencek, Jeník – Bělohorský, Kuťák, Průžek.

Rozhodčí: Dědek, Kašík – Novák,Bryška.

Diváci: 1260

03:04 BEN 2 Havlín, vražení na hrazení
07:08 BEN 0:1 D. Špaček (Psota, Jandejsek)
29:32 TRE 2 Půža, držení protihráče
39:22 TRE 2 Jekel, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo, odpyká Kratochvíl
48:45 BEN 2 Jandejsek, hrubost